BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 4 miesiąc temu #526885 przez Pyśkaaaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


no własnie nie wycałowałam brzusia Agusi i nie wychwaliłam nowej Fryzury Emi ciotka idzie na karną żabe :P

Marta mam nadzieje że wylecysz sie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #526896 przez mgielka22
Hej ja po pracy i wyspana Lila sie wlasnei usypia sama bez smoka wole juz jej dac do drzemki kasze :P M wygonilam do KFC po obiad bo nie chce mi sie gotowac dla Lili zostal mi kurczak z wczoraj z ziemniakami i kalafiorem sluchajcie kolejny sukces owocowy :D Lili dzis zjadla z M mandarynke a wczoraj pomarancza z nami :D

Gosia no M mowil ze nie mogl znalezc nigdzie smoczka :P ale ponoc wstawal kilka razy do niej ale cala noc bez smoka rano jak przyszlam to nie posiadala sie ze szczescia :D

Pyskaa trzeba sie wyrwac do ludzi a nie w domu sie kisic :P ja mam prace jaka mam ale barzo duzo jestem w domu ale bede musiala znalezc jakis dodatkowe pol etatu zeby finanswowo nas postawic bo poki co nawet nie ma grosza na czarna godzine...

Marta to super moja przyjaciolka tez byla moim swiadkiem i mnei tez wybrala a myslalam ze wezmie kgoos innego tez musze jej jakis nieziemski panienski zrobic bo w zyciu tyle przeszla ze jej si enalezy :) moze cos podpowiesz fajnego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #526951 przez Marta M
Mała przykre to że matka nie czuwa przy dziecku, ja przy Majce byłam 24h przez cały pobyt w szpitalu to jest 11 dni, też byłam kilka dni po porodzie ze szwami, miałam tylko leżak do spania, który się nie rozkładał tylko pochylał, jadłam nawet przy jej łóżku, wychodziłam tylko do toalety...pierwszy raz poczułam świeże powietrze dopiero jak wychodziliśmy ze szpitala, mąż mi przywoził ubrania i jedzenie na miejsce i przez dzień czuwaliśmy we troje, zostawałby i na noc ale mógł tylko jeden rodzic..poza tym karmiłam ją piersią i wogóle czułam że muszę być z nią, patrzeć na nią i czuwać nad nią..

Nuna to gratuluję swoich czterech kątów :)

Nadia ale akrobacje :cheer: :cheer:

O matko! Dawidek ale jesteś mega gryzacz :cheer: :cheer:

Dla mamy dorastającego Kubusia duuużo cierpliwości :kiss: :kiss:

mgiełka a kiedy przyjaciółka ma ślub? Ja należę do tych osób które nie lubią wulgaryzmu, kawałów o seksie, itd, więc jak się domyślasz nie zamówię żadnego pana, nie kupię żadnych prezerwatyw, sztucznych penisów, kart z pozycjami, itd, Sabina jak i ja należymy do niepijącyh, dodatkowo ona należy do duszpasterstwa, jak i jej mąż..
ona zafundowała mi jak dla mnie wspaniałą zabawę, np
1. koronacja
2. musiałam złożyć męską koszulę bez użycia rąk
3. Zadawała pytania i z dziewczynami zapisywałyśmy odp na kartkach, np do jakiego zwierzątka Sławek jest podobny, gdzie się będą całować po 50tce ;) a potem zbierałyśmy kartki i czytały
4. z płatków owsianych usypały mi ścieżki i gdzie płatki się kończyły musiałam znaleźć karteczkę z zadaniem (np w koszu, pod wycieraczką) zadania np: zatańczyć, zaśpiewać, zapytać przechodnia czy zostanie ojcem mojego dziecka, znaleźć pana na którego but będzie pasował :)
5. dała mi wałek i musiałam wypisać 10 sposobów jego użycia
6. wręczenie dyplomu
i wiele innych których teraz nie pamiętam ;)
Co nie znaczy że nie dostałam kostek erotycznych, kart, pejcza, stringów i gumek, ale to już od innych dziewczyn ;)
To mgiełka ja też czekam na pomysły :):):):)

A tu zdjęcia z mojego panieńskiego:
www.facebook.com/media/set/?set=a.154300...81.1318688897&type=3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527039 przez mgielka22
Wiesz te gadzety itd to jest tylko dla zartow z tego co wiem ;) heh watpie Ze ona bedzie chciala cheependaelsa :)

Moja przyjaciolka ma slub 14 wrzesnia wiec w okolicach sierpnia bede chciala jej zrobic panienski ale w domu bo tez na takim bylam :) co prawda ja osobiscie nie mialam panienskiego ale bylam na kolezanki :)

wiec tam np mialysmy tak:
- panna musiala odpowiedziec na pytania na ile zna swojego partnera
- musialysmy wbic pinezke w rysunek mezczyzny z zamknietymi oczyma
- akurat tu byl striptizer wiec bylo troche tancow i zabawy ;)
- gralysmy w butelke ale odpowiedzi na pytania a nie calowanie ;)
- wszystkei mialysmy rozki ;)
- musiala ubrac gumke na banana ;P
- do drinkow akurat byly rureczki w ksztalcie penisa :P
W wiekszosci to kolezanki jej kupowaly wszytsko mnie przy tym nie bylo ale bylo mega wesolo sporo nie pamietam ale cos napewno chce wymyslec fajnego i niezapomnianego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #527058 przez beti
Cześć dziewczynki, weekend na organizacji pogrzebu i na gotowaniu i sprzątaniu minął, Fifi buszował na śniegu i jeździł w samkach, był przeszczęśliwy :) aż do domku nie chciał wracać :)

Laseczki może któraś z Was będzie zainteresowana, zrobiłam porządki w bieliźnie i mam masę biustonoszy, które są za małe, trzymałam je z sentymentu bo mi się nadal strasznie podobają, ale już mi miejsca brak :P Są w naprawdę super stanie...
allegro.pl/listing/user.php/run?change_v..._id=2576539&view=gal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527157 przez Mała
Witam.
Dzieciaki śpią, a mnie brzuch napitala i jest mi niedobrze. Mam nadzieję, że to tylko wina świeżych pączków :S a nie jakaś wirusówka

Beti biustonosze śliczne, ale nie moja liga. Ja noszę 75/80 b, a ostatnio schudłam i mandarynki poleciały, więc teraz to już rodzynki :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527180 przez Pyśkaaaa
Beti i moje rodzynki za małe :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527181 przez Mała
Pyśkaaa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527196 przez Pyśkaaaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527200 przez Mała
Pyśkaaa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527201 przez mgielka22
A ja mam problem jak dzis rozbieralam Lile do mycia to zauwazylam ze jak stoi na nozkach to u prawej nogi 2 ostatnie male palce uciekaja jej do srodka :( cholera nie wiem czemu czy sa jakies prostowniki czy cos??? Macie pomysl moze??? Maly palec tak jakby sie kladzie paznokiec jest nie na gorze tylko z boku po prawiej stronie... i przedostatni palec prawie tak samo :( zamrtwilo mnie to nieziemsko boje sie ze bedzie miala krzywe paluszki...

Beto ja nosze 75 C :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527202 przez Mała
Mgiełka nie wiem co ci poradzić, może pediatrze pokarz, a najlepiej pewnie ortopedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527205 przez beti
Mgiełka, nie mam pojęcia...ale ja też mam krzywe i żyję :)

Zobacz sobie pod ten link bo tam jest najwięcej właśnie 75 c

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527208 przez mgielka22
Beti ale ja sie boje ze bardziej sie jej skrzywia nie chce zeby potem dziecko mialo do mnie zal ze matka nie zadbala... no wlasnei widzialam i wszystkie mi sie podobaja :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527211 przez beti
Pysia, a co na to Twój gin?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl