BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 3 miesiąc temu #526282 przez iwonaNAVI
Hello :)

ale napadalo sniegu zima na calego...bylismy dzis na sankach...wyszalalysmy sie...nawet wyszukalam moje stare trapery po kolana na te wojaze :P

Fanka nie zamartwiac sie tylko do roboty :) musicie ciezko i owoconie nad tym popracowac

Agus ale brzuchunio rosnie :) super :)
juz prawie polowe masz za soba :)

Jogo brawo :) witamy w gronie bezsmoczkowych...ja pamietam ze najbardziej cieszylam sie ze nie musialam go szukac i pakowac jak gdzies jechalismy :)

Dawidzio widac ze sniadanko bylo pyszne :)

Madzia jej moze to nic strasznego wazne ze zareagowal w pore...trzymam kciuki ze przejdzie niebawem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526304 przez Agusia83
Magda,Mgielka zna sie na tym najlepiej z nas. Posłuchaj jej. Wierze,ze wszystko bedzie dobrze.
Emi poraz kolejny usunęła na huśtawce:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526307 przez angie1713
Agusia a nadia zasypiała mi dwa dni pod rząd w foteliku do jedzenia podczas obiadu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526318 przez Smerfetka
Magda nie martwcie się na zapas. Net to wbrew pozorom kiepskie źródło informacji, zwłaszcza jeśli chodzi o interpretację dolegliwości i stawianie diagnozy. Poczekajcie na wyniki badań, wierzę że wszystko będzie dobrze. :kiss:
Marta strasznie długo utrzymuje się już ta gorączka. Skonsultuj to jeszcze z innym lekarzem bo teraz to takie świśtwa panują że lepiej być czujnym. Zdrówka życzę jak najszybciej :kiss:
Dawidek dźemowy :kiss:
Agusia - brzuś do wycałowania :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526374 przez iwonaNAVI
Moje dziecko spi juz 2 h 40 min :P widac co snieg i powietrze robi z dzieckiem

wg nie moiwlam wam co dzis zrobila...siedziala rano na nocniku zrobila siku i wstala i chodzila z zesunietymi rajstopami nagle sie wypiela i zrobila kupala takiego pol twarde pol rzadkie przepraszam za okreslenie ale to jest akurat wazne i z ta kupa na rajstopach na pietach usiadla na nocnik caly go wymalowala nie wspominajac ze rzadsza czesc wyladowala na podlodze ...a moj pies (obrzydlistwo) podiegl i myslal ze spadlo jakies jedzenie (ona jest bardzo lapczywa na jedzenie) i jednym ciaps zjadl polowe kupy bleee

sory za smierdzacy opis ale sie usmialam z tego ze hoho

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526381 przez Agusia83
Oliwka,to niezła aparatka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526384 przez megi2501
HEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJJ :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Przepraszam, że tak rzadko zaglądam :(
Poprawiam się wrzucam Julci zdjęcie:


A co u nas...Moje kochane dziecko od tygodnia ponad chora- dość mocno, bo oczka Jej strasznie ropiały do tego stopnia, że rano nie mogła otworzyć :( Już lepiej, ale jeszcze nie super :ohmy:
Nie smęcę tylko się pochwalę, że była już dwa razy w przedszkolu i wycałowała wszystkie dzieci. Mi zrobiła tylko papa i poszła :blush: Dorasta mi córa :)
Zaczyna też wołać na nocnik, jak chce siusiu- nie za każdym razem, ale z cztery razy dziennie już woła :)
Biorę się za czytanie, bo umieram z ciekawości, co u Was!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526387 przez Agusia83
Megi,w końcu :laugh:
Martwilysmy sie o cIebie. Biedna Julcia..ma zapalenie oczek?. Te chorobska gnebia nasze maluchy.
A Julcia,jaką juz duza i piękna dziewczynka.
A,co u Ciebie i męża?jak ciocia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #526418 przez gosia2324
przepraszam ze zasmiecam,
ale nie moge sie nia nacieszyc :)
dzis walnela 3 sylabowy wyraz :) ciesze jak nie wiem co, zwlaszcza ze Kuba do 2,2 lat mowil tylko BABU :silly: :blink: :woohoo:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526422 przez gosia2324
JUla slicznosci :)
Megi brakuje tu Ciebie :( czemu nie zagladasz choc na chwilke :(

Pisz co u Was ..... :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526438 przez megi2501
JOGO, jak pięknie mówi- powtarza :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: Moja mówi łądnie kilka słów, ale daleko jej do Jagódki :)
A siusia już na nocnik :unsure: bo wiem, że Kuba robił, jak miał 17 miesięcy

Aga, ale brzuszek :blush:

Ale maluchy się zmieniają- widać, że już takie mądre :) Oczywiście głównie zdjęcia i filmy oglądam :)

U nas dobrze, tylko wykończeni na maxa jesteśmy :ohmy: :ohmy: :ohmy: Cały tydzień mój M był chory, a to gorzej, jak dziecko :P Leżał, później ja, a teraz córa.
Ciocia bez zmian... :( Praca, dom, ciotka, zakupy, jakieś spotkanie ze znajomymi i wizyta u rodziców i dni uciekają...to mnie nie tłumaczy :( Będę częściej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #526480 przez slowiczek
czesc kobitki!

ale mialam dzis sny :S wpadlam w sidla mafii...jak sie obudzilam to autentycznie odetchnelam z ulga...

Madzia, nie czytaj nic, sa tysiace chorob o podobnych objawach i od diagnozy jest lekarz a nie internet, nie martw sie, na pewno bedzie dobrze :kiss:

Jogo na razie nie widze, nadrobie jak wlacze komputer

Jula super, Megi nie zaniedbuj nas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526483 przez Marta M
Jestem tylko na chwilę, nic nie poczytałam bo nie mam kiedy...mąż się "zaharowuje" na górze z tymi drzwiami a ja z Mają i ogarniam co mogę. Czuć czuję się jakby lepiej ale nie zapeszam..jednak znów czuję się osłabiona, pewnie po tym antybiotyku...boję się tylko nocyt, bo ostatnio gorączkuję tylko nocą..

jutro się odezwę :)

Widziałam megi i Julcię i Jagódkę kakałkową ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526511 przez Mała
Madzia nie czytaj neta, niech D zrobi badania, trzymam kciuki i zdrowia życzę

Emilka, Nadia macie dziewczyny miejsca do spania, nie ma co :lol:

Oliwka o matko :cheer:

Julcia ślicznotko, dobrze że mama nam cię przypomniała :) Megi trzymamy za słowo, że częściej zajrzysz :)

Słowiczku znów sny, skąd ci się to bierze :lol:

Jogo paplotko słodka :kiss:

Zasypianie wieczorne, całkiem ok, trochę marudziła, ale znośnie. Ciekawe jaka będzie noc. Smoczki wyrzucone do śmietnika, bo T się bał że się złamie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526526 przez magda79

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Megi witaj :) :)

Julcia jak wydoroslała :) :)

a u nas z gadaniem jest na odwrót Majka się rozgadała jak skończyła dwa latka i ok 1 mies a Domi powtarza już więcej niż ona...różnie to jest :)

i u nas troche lepiej z nocnikiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl