BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 3 miesiąc temu #526551 przez Mała
Co wy takie milczące dzisiaj?

Robiłam dzisiaj pierwszy raz pączki. Nie wyszły takie super, jak mojej t, ale i tak mniamniuśne :lol: a ja już mam od ciepłych zgagę :huh:

Słowiczek dawaj fotkę po fryzjerze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526555 przez gosia2324
Mala pączki mmmmmmmmmmmmm mi kojarzą sie z moja śp babcią, zawsze robiła pączki na wigilie :P

A ja mialam dzis wyskok z M na obiad, dzieciaki zostaly z mamą, a jutro do t na obiad, o ile Kuba nie bedzie kasłał.

Jagódka dopiero padła, wcześniej zasypiała w kilka minut a teraz jak buzia nie "zatkana"smokiem to ranyyyyyy, wszystko wypowiada :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526562 przez gosia2324
BEti i jak ... lepiej :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526565 przez Mała
Kubie nie lepiej?

Ola też coś zaczyna. Liszaj na buźce, oczka łzawią i takie podpuchnięte, pokasłuje. Oby mi się dziewczyna nie rozłożyła.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526566 przez beti
Gosia, dziękuję :kiss: jakoś do przodu...organizacja pogrzebu, zawiadamianie rodziny i sprzątanie, żeby stres rozładować...

Fifi był dziś 2 razy na sankach i na śniegu...ale był ryyyk jak chciałam go do domu zabrać :silly:

Oglądam Masz wiadomość, lubię ten film...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526572 przez beti
Mała, ja też nie rozumiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #526578 przez gosia2324
Beti, z czasem wszystko bedzie ok.... :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mala lepiej, ale dzis wyszlismy na narty i oczywiście moje dziecko musiało sie pobeczeć, nawdychać zimnego powietrza i cały spacer z nim :( ech

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526579 przez Mała

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co tam Kubie się stało, nie szło mu na tych nartach, że płakał?

Ola dzisiaj nurkowała w zaspach, a jaką miała radochę, normalnie bałwankiem była :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526584 przez monika1984lodz
Wita wieczornie

Melduję,że Emi już ma swój pokój- co prawda jeszcze nie wyremontowny- bo niestety musimy go trochę odłożyć ale już calusieńki pokój należy do niej :)

Jogo gadułko!!!! :*

Oliwia padłam hahah :P

Megi!!!! witaj kochana :kiss: Julcia jak się zmieniłaś- wydoroślałąś :) :kiss: zdrówka dziewczynko :kiss:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526586 przez beti
Wiecie co, ja z Fifim ostatnio byłam i nie wyobrażam sobie inaczej, zresztą inaczej chyba nawet nie wolno w tym szpitalu, gdzie byliśmy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526587 przez Mała
Ja już w tylu szpitalach spotkałam takie "matki", że czasem to człowiekowi w głowie się nie mieści. Ale ta była najlepsza, jej pierwsze dziecko, maleńkie i zapalenie płuc, a ona przychodziła na 1h, bo musi mężowi obiad gotować :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526588 przez monika1984lodz
Beti bo to normalne zachowanie jest- ja sobie nie wyobrażam zostawić dziecka w obcym miejscu- co innego np 7 letnie dziecko któremu da się wytłumaczyć ale taki maluszek

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526589 przez gosia2324
Mała napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co tam Kubie się stało, nie szło mu na tych nartach, że płakał?

Ola dzisiaj nurkowała w zaspach, a jaką miała radochę, normalnie bałwankiem była :lol:


Mala jak jemy cos nie idzie to zawsze płacze, Jogo buzia caly dzien roześmiana a on musi miec wszystko idealnie ( no i tu by Ci D powiedział ciekawe po kim B) ;) )
W ogóle od jakiegoś miesiąca troszkę sie zmienił, zaczął sie obrażać, udaje ze sie smuci i chce zeby go pocieszać ,
dorasta mi dziecko a co gorsze to dopiero początek :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526590 przez Mała
Ja już w tylu szpitalach spotkałam takie "matki", że czasem to człowiekowi w głowie się nie mieści. Ale ta była najlepsza, jej pierwsze dziecko, maleńkie i zapalenie płuc, a ona przychodziła na 1h, bo musi mężowi obiad gotować :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526592 przez Mała
Ja już w tylu szpitalach spotkałam takie "matki", że czasem to człowiekowi w głowie się nie mieści. Ale ta była najlepsza, jej pierwsze dziecko, maleńkie i zapalenie płuc, a ona przychodziła na 1h, bo musi mężowi obiad gotować :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl