BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 3 miesiąc temu #545938 przez slowiczek
do mnie Ł przez bardzo długi czas mówił Ptysiu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545939 przez Pyśkaaaa
no wlasnie ze mnie wszyscy sie smialia Ty cicho bylas :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545940 przez magda79
slowiczek napisał:

do mnie Ł przez bardzo długi czas mówił Ptysiu :)


oj jak słodko :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545942 przez Agusia83
Magda, dopiero musze sie umowic na termin...
Do mnie przewaznie mowil grubasku, tluscioszku, kochanie...chociaz ostatnio "mama" :silly:

ja pierdziele...nie mozemi ten ariel smalec wyjsc z glowy, musze sprzedac to kolezankom :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545943 przez fanka
Pyśkaaaa napisał:

no wlasnie ze mnie wszyscy sie smialia Ty cicho bylas :p

nonie przyznałam się ale już wiecie :silly:

a moja bratowa mówi do mojego brata KOTEK i strasznie mnie to smieszy, niby nic a jednak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545945 przez maja1982
oki ja tez zmykam ;)

ale sie usmiałam :) :laugh:

spokojnej nocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545946 przez slowiczek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545947 przez gosia2324
Aguia i jak to sie zamawia, ja kiedys kupilam takie kupony i dupa :(
kazali zaplacic wiecej za przesylke chyba z 30 zl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545950 przez magda79
spokojnej nocki :)

rozbawiona ide spać bo rano budzik zadzwoni....ale jeszcze tylko dwa razy i wekend :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545952 przez fanka
ja też idę spać bo trzeba sie wyspac póki nie musze do pracy wstawać
spokojnej nocy dla wszystkich pa pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545954 przez Agusia83
Gosia kupujesz kupony, od razu przelewasz im kase...tam wszystko po kolei jest napisane, instruuje Cie, co i jak...nastepnie dostajesz maila na skrzynke, ze gdy dostana kase otrzymasz maila z nr tych pakietow...w zaleznosci ile ich kupisz...nastepnie sciagasz ich program, ladujesz po 100zdjec...nastepnie ladujesz na ich strone, mozesz tez zlikwidowac czerwone oczy, wybrac czy jakies zdjecia beda w kolorze, czarno biale, czy w sepi...nastepnie po zaladowaniu wszystkich zdjec, kieruja Cie na ich strone i tam wpisujesz przy kazdym pakiecie nr jego...az kwota wyjdzie 0zl...dostajesz informacje o przesylce..to jest 15zl plus 2,90 za kazdy pakiet...wowczas tez Cie przekieruje na strone platnicza...bo to przez bank najlepiej...i tyle..wowczas czekasz na maila, ze dostali zaplate, ze wysylaja towar i naprawde szybko przychodzi...i zdjecia sa bardzo ladne na papierze kodacka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545955 przez slowiczek
to się posmialysmy dzisiaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545956 przez Marta M
Jestem..

Po szczepieniu, przy szczepieniu nie płakała tylko przy badaniu, ta pani doktor odkąd ją znam oschła, więc się nie dziwię że Maja zawsze u niej płacze..mnie też osłuchała...jest ok..

Agusia dobrze że u endo ok :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


słowiczku gratuluję że się w końcu zawzięłaś i wybrałaś do gastrologa..:) Powodzenia w poniedziałek :)

Brawo dla Kacperka, Lolka, Frania, Jogo za nowe umiejetności :)

Co do imienia Majki jak Maję tak nazwałam w brzuszku nie wiedziałam że to tak popularne imię, podobało mi się bo moja mama ma na imię MAria i miała swój notesik podpisany różowym flamastrem MAJKA :) I od dziecka mi się to podobało..nie znałam żadnej Majki dopóki M jak Miłość jej nie pokazało ;) Jak się dowiedziałam że tyle Majek było za późno żeby przestawić myślenie mojego męża...bo potem chciałam zrobić z niej Izabelę tak jak ma na drugie albo Anie :) Klara tak, Laura nie..fanka ja też mam zajawkę na Helenę :) I Henryk mi się podoba ale dziecko by chyba życia nie miało, haha, więc tak go nie skrzywdzę ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545961 przez gosia2324
Agusia83 napisał:

Gosia kupujesz kupony, od razu przelewasz im kase...tam wszystko po kolei jest napisane, instruuje Cie, co i jak...nastepnie dostajesz maila na skrzynke, ze gdy dostana kase otrzymasz maila z nr tych pakietow...w zaleznosci ile ich kupisz...nastepnie sciagasz ich program, ladujesz po 100zdjec...nastepnie ladujesz na ich strone, mozesz tez zlikwidowac czerwone oczy, wybrac czy jakies zdjecia beda w kolorze, czarno biale, czy w sepi...nastepnie po zaladowaniu wszystkich zdjec, kieruja Cie na ich strone i tam wpisujesz przy kazdym pakiecie nr jego...az kwota wyjdzie 0zl...dostajesz informacje o przesylce..to jest 15zl plus 2,90 za kazdy pakiet...wowczas tez Cie przekieruje na strone platnicza...bo to przez bank najlepiej...i tyle..wowczas czekasz na maila, ze dostali zaplate, ze wysylaja towar i naprawde szybko przychodzi...i zdjecia sa bardzo ladne na papierze kodacka...

to najpier im place i dostaje nr a potem czemu znow kaza placic, piszesz ze znow przekieruja na str platnicza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545964 przez Agusia83
Gosia, bo najpierw placisz za pakiety same...a gdy zaladujesz zdjecia to placisz za przesylke...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl