BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 tygodni temu #622792 przez dziubasek
latte a czemu ty tak wcześnie będziesz mieć cc? Dzidzia duza czy coś nie tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622798 przez Kamilka22
Cesarki ogólnie robi się z 2tyg przed terminem więc może dlatego będzie miała wcześniej cesarkę.

U mnie pogoda fajna słoneczko świeci więc wybierzemy się zaraz z G. Na jakiś spacerek:) Moja Blanka ostatnio tak kopie że cały brzuch mi faluje śmieszne uczucie i fajny widok:)
Miłego dzionka Wam życzę buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622819 przez agusiaa26
cześć mamusie,
pogoda coś się psuje, mężuś spi po nocy a my z Julkiem grasujemy po kuchni;)
Kupiliśmy już mebelki, przyjadą w maju, teraz polujemy na odpowiedni dywan- nic nie ma ciekawego w necie, a może coś polecicie jakiegoś linka?
Miłego leniuchowania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622838 przez magdalenagal
Dzień dobry moje Słoneczka :-)

Dziś grillujemy :-) Misio zaczął reagować na Babcie (obie!), teraz kopie :-)
Przesyłamy życzonka spokojnego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622875 przez Joanna89
hej mamy :) My mieliśmy jechać na spacer, ale niestety chyba będzie burza :/ płyną czarne chmury..:/

miłego dzionka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622900 przez kasiak
Cześć i czołem :) byliśmy z rana na pchlim targu-wyprzedaży. Przeszła nam kolo nosa taka okazja, ze szok. Komódka z przewijakiem za grosze praktycznie. Biała z niebieskimi akcentami. Nie wiem jakim cudem jej nie zauważyliśmy?! A wlasnie takiej szukalam, w sklepie drogie są a tu bym przynajmniej połowę mniej zapłaciła. Maz ja zauważyl jak juz sprzedana byla :dry:
Myślę teraz co by tu upiec dobrego, buleczki z budynkiem za mną chodza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622920 przez Patrizia
Hej mamuski :)

u mnie ladne sloneczko bylo ale teraz sie tak ciemno zrobilo jakby wieczor byl wiatr sie zerwal oj chyba bedzie burza :/

kasiak to taki niesmak zostaje bo tak malo braklo a bys miala zakup ktory Ci sie podobal, znajdziesz jeszcze napewno piekna komode :)

ale zaczelo padac no nie moge jaka pogoda :/




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622930 przez kasiak
U mnie po dwóch tyg słońca śnieg sypał przez trzy dni, wiec wole chyba trochę deszczu, przynajmniej trochę śniegu zmywa i brudu po zimie :blink:
Meza nie ma w domu, wiec nudze się sama. A jak się Kaśce nudzi to zwykle coś piecze, wiec idę zagniesc ciasto na drożdżówki, co do nadzienia to nie wiem jakie będzie, ale na pewno cos wymysle :laugh: milego popoludnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622957 przez NataliaK
Cześć dziewczyny :) u mnie wczoraj bardzo miły dzień :) w końcu skompletowałam pokoik małego kupiłam komodę (zupełnie inna niż planowałam - przyjaciółki mi pomogły wybrać), roletę i jeszcze okrycie kąpielowe w ikea. Więc teraz tylko czekam aż mąż się zabierze za zmontowanie i będzie gotowe:)

Wieczorem do późna siedzieli znajomi więc się nie wyspałam a rano pojechałam na zajęcia z fizjoterapeutą - było super! w końcu wiem jak porządnie przewijać, ubierać i podnosić dziecko aby go nie nadwyrężyć, jak kontrolować czy dziecko nie ma zbyt dużych napięć mięśni i czy dobrze się rozwija wzrok i ruch. Na pewno wybiorę się jeszcze jak już mały się urodzi, żeby sobie wszystko przypomnieć i chciałabym też zabrać męża bo dziś byłam sama ale ćwiczyłam na specjalnej lalce więc myślę, że nie zapomnę. Polecam wszystkim jak by się trafiła okazja na takie spotkanie bo naprawdę warto dla zdrowego rozwoju naszych dzieci wiedzieć jak się z nimi obchodzić.

Teraz mam zamiar trochę poleniuchować bo jestem troszkę wymęczona także może mała drzemka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622961 przez dorkiszon
W Bielsku ładna pogoda słońce i czasami na chwile deszcz :D
Mój dzidziuś właśnie miał czkawkę pokazywałam mamie , bo ona nie mogła uwierzyć, że dziecko w brzuchu może mieć czkawkę to jej dałam dłoń na brzuch i poczuła.
Kupiłam materac do łóżeczka piankowy wcale nie jest za miekki według mnie i w dodatku tani i ręczniki z BabyOne takie 1m x 1m z kapturkiem bardzo fajne i prześcieradła frotowe i poduszeczke dla niemowlaków taka bardzo płaska, albo tez może byc do wózka przyda się choćby na później. Zaraz jade na pizze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #623044 przez Qltoorka
kasiak, no faktycznie, coś tam się zrobiło na pokazywarce, że tabelka się nie chciała ujawnić, ale już chyba jest ok :) Tylko muszę jeszcze wstawić nową wersję z ostatnimi zmianami (nowe imiona, które podawałyście i nowy termin Kamilki), ale to chwilkę cierpliwości, bo mam na drugim komputerze plik ;) Działam naprzemiennie na laptopie i stacjonarnym (z jednym netem :P )

kaska1982, ja też tak mam w nocy, że nogi mi się telepią na wszystkie strony, drętwieją, wkurzają wręcz :laugh: Pomaga wstanie lub ostatecznie poduszka między nogi, ale to też nie tak od razu. Czytałam jednakże, że ten syndrom niespokojnych nóg dotyka wiele kobiet w ciąży...
O, czytałam o tym tu na naszej stronie: www.zapytajpolozna.pl/ciaza-tydzien-po-t...tr-3/tydzien-28.html

latte84, super, że jesteś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #623054 przez Joanna89
My na spacerku w lesie :)




Uploaded with ImageShack.us

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #623133 przez Nikaa
Hej Dziewczynki - my po warsztatach Bezpieczny Maluch - jesteśmy w sumie zadowoleni bo był ratownik medyczny i pokazywał pierwszą pomoc np. przy bezdechu co robić, a więc super, że można było takie informacje zdobyć. Z rzeczy interesujących mnie było też o karmieniu piersią i tu informacja odnośnie diety - pani połoźna powiedziała, że dieta mniej więcej jak w ciąży bo do tego dziecko jest przyzwyczajone z tym, że ostrożniej przy ostrych czy wzdymacjących potrawach - było też o tym jak odstawiać powoli dziecko od piersi. Ja jestem w tych kwestiach zielona więc na pewno mi się przyda:)
na całości warsztatów nie byłam bo padałam z głodu - ominęło mnie omówienie fotelika samochodowego i banku komórek macierzystych (ale to ostatnie już dokładnie przerobiłam podczas marcowej akcji w auchan ;)
Natalia bardzo zaciekawiłaś mnie tym opisem o warsztatcie (?) z fizjoterapeutą - przy moim kręgosłupie przydały by mi się takie informacje - czy to była jakaś akcja? warsztaty? czy poprostu od tak byłaś u fizjoterapeuty?

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #623203 przez kasiak
Objadłam się bułkami :) zrobiłam z połowę z dżemem a połowę z czekoladą. W domu piknie pachnie :laugh: troszkę nie chciały rosnąc ale w smaku są dobre :)
Zagralismy parę rundek na konsoli i x factor teraz leci.

Ja Wam strasznie tych warsztatów zazdroszczę. Pewnie poszlabym sama, ale i tak warto.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #623220 przez NataliaK
Nikaa ja chodzę na takie spotkanie (oczywiście na te które mnie interesują) od Cafe Bajarka u nas w Poznaniu i teraz akurat było spotkanie z fizjoterapeutką odnośnie dzieci i ich rozwoju i prawidłowej pielęgnacji. Podaję linka możesz sobie cały czas kontrolować jakie zajęcie się odbywają i na te które Cię zainteresują się wybrać :)ja jestem z tych spotkań bardzo zadowolona :)

www.cafebajarka.pl/poznan/index.php?st=poznan

A to link do następnego spotkania, które również może być bardzo pomocne choć taki temat też był poruszamy jak byłyśmy na warsztatach ostatnio w browarze www.cafebajarka.pl/poznan/wydarzenia_61_...otkanie_z_doula.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl