BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 tygodni temu #621607 przez Joanna89
Magda ja tylko posłałam linka :) ja tez tego nie kupie :D ale ludzie wymyślają żeby Nam kobietą było lepiej :) a może któraś chciałaby sobie takie coś kupić:)

Ja ćwiczę mięsnie Kegla i muszę Wam powiedzieć,że są dużo silniejsze niż kiedyś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621610 przez uniuni
Magdalenagal :laugh: jak zwykle :D oj zabawiasz Ty mnie na tym forum niezliczoną już ilość razy :)

Ja się zaczęłam zastanawiać co na to J. jakbym się tak 'pompowała' :D A pózniej rozklapiocha taka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621612 przez magdalenagal
O dokładnie o to mi chodziło- czego to ludzie nie wymyślą :-)
A za linka dziękuję- zupełnie szczerze i uczciwie, bo nawet nie wiedziałam że coś takiego jest. Wierz mi ze odkąd jestem zarejestrowana na forum jestem bardziej świadoma wielu wielu i jeszcze więcej spraw :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621621 przez Joanna89
Ah po to tu jesteśmy żeby sobie nowinki przekazywać hehe
mój mąż wczoraj powiedział ,że może mi zwykłego balona nadmuchać i będę miec to samo, a nie 300zł wydawać hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621641 przez magdalenagal
Mój pewno powie że sam mnie napompuje ;-)
Jakby już było mało :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621669 przez moonia154
Hehe :)Ten balonik niezle mnie rozbawił ;D Osobiście uważam, że lepiej ćwiczyć mięśnie Kegla w bardziej miły sposób, np. z mężem- wtedy jest przyjemnie i pożytecznie i- co najważniejsze- za darmo, a nie za 300zeta :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621672 przez uniuni
magdalenagal napisał:

Mój pewno powie że sam mnie napompuje ;-)
Jakby już było mało :laugh: :laugh: :laugh:


O właśnie, właśnie :laugh: Ja teraz jak wstaje, to nogą muszę bujnąć, żeby się w ruch wprowadzić :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621684 przez kaska1982
Uniuni a jakie masz objawy tego zespołu niespokojnych nóg?

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621685 przez Qltoorka
Buahaha, śmieszny ten balonik :laugh: Rozśmieszył mnie podobnie jak swego czasu daszek na ptaszek :P
A co do "ułatwiaczy" porodu myślała któraś np. nad zakupem żelu położniczego?
Ja słyszałam o dwóch nazwach- Dianatal i Natalis. Ceny zabójcze, uprzedzam, a czy wiadomo to czy będzie nam dane go użyć...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621697 przez !sylwia!
no to teraz zaczynam się cieszy z tej mojej cesarki bo ominie mnie dmuchanie i smarowanie, ale jak chwile poczytałam to pewnie bym kupiła ten żel bo piszą że ułatwia "wypieranie" o 30% zawsze to mniejszy stres dla dzidzi i mniejsze ryzyko niedotlenienia. ale nakłada go lekarz lub położna może by warto się w szpitalu dowiedzieć czy mają na stanie coś takiego no bo 200zł piechotą nie chodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621713 przez uniuni
Kaśka1982 samo uczucie ciężko opisać.. to takie jakby 'kręcenie' nóg, u mnie zazwyczaj trzy środkowe palce u nogi się 'ściągają' w dół tak jak przed samym skurczem i czy chcę czy nie chcę muszę nogą ruszyć. Tak mniej więcej co 30-60 sek. Zazwyczaj jest, to albo jedna noga albo druga nie pamiętam żeby kiedykolwiek były dwie na raz. Wcześniej pisałam o tym, bo Karolinkanice i jej mama też, to mają. Ulgę przynosi jedynie lodowata woda lana prosto na stopę, aż noga zaczyna boleć. Mogę wtedy zasnąć, ale po kilku godzinach powtórka z rozrywki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #621804 przez Jamajka
Karolinapi Qltoorka też miałam tak samo przy pierwszej ciąży! Strasznie się bałam zmian, a były one diametralne, bo wiązały się równocześnie ze zmianą miejsca zamieszkania. Ja jeszcze 2 tygodnie przed porodem nie byłam gotowa na to, że to już za moment będziemy wszyscy razem i że wszystko się zmieni. Chciałam urodzić równo w terminie albo nawet po ;-) Chociaż już od dwóch lat nie mogłam doczekać się kiedy to będzie jak już będziemy w ciąży. Bardzo chciałam być Mamą ;-) Ale to jest chyba normalne.. tzn nie twierdzę, że wszyscy tak mają, ale ja Was doskonale rozumiem. Życie z Maluszkiem się bardzo zmienia.. ale to są zmiany na lepsze.. wiadomo, ze tęskni się za swobodą, niezależnością, spontanicznością... ale dziecko bardzo dużo wynagradza i wprowadza nas w inny... piękniejszy świat ;-) Tak więc głowa do góry.. jeśli tylko pragnęliście tego dziecka to będzie świetnie ;-) I nie żaden wyjazd, impreza czy stanowisko.. ale właśnie Dziecko to będzie Wasz Pępek świata :D

Nikaa mój Mikołaj cały czas leży w poprzek.. wiem, bo miałam wczoraj wizytę i go podglądnęłam.. nic się nie zmieniło.. dupka po lewej stronie żeber, główka po prawej ;-) Ale na szczęście póki co nie znęca się nade mną :laugh:

Magdalenagal ja mam pralke ecco bubblle i w sumie żaden szał. Normalna pralka.. Z tym że moja to nie jest ten najnowszy model tylko sprzed dwóch lat ;-) Pralka jak pralka :P

Uniuni może po prostu powiedz mamie wprost, że bardzo się cieszysz, że przyjedzie Wam pomóc, ale pierwsze chwile chcecie mieć dla siebie i że będziesz miała silne wsparcie w pełni dyspozycyjnego Taty Nilsa.. a później gdy on wróci już do pracy to nie wyobrażasz sobie nie dzielić tych chwil z nią.. i że będziecie wtedy tylko dla siebie, nacieszycie się babskimi rozmowami o dzieciach itp? Myślę, że oddalenie terminu przylotu o 2 tygodnie Mamy nie zrani... A i Wy już będziecie bardziej obyci z Dzidziusiem i nie będzie nerwowej atmosfery ;-) Trzymam kciuki :kiss:

Qltoorkaco do kwasów Omega to oczywiste jest i wszędzie o tym trąbią, że bardzo dobrze wpływają na wzrok i układ nerwowy u płodu, dzieci ;-) Że mają korzystny wpływ na rozwój mózgu i inteligencję ;-) Ja zażywam kwas Omegamed dla ciężarnych i karmiących. Przy Lence też zażywałam do 6 miesiąca karmienia piersią a potem dawałam jej kapsułkę twist off z tej samej firmy i podaję ją codziennie do dzisiaj i na pewno do 3 roku życia będę podawała ;-) Zwłaszcza, że w naszej szerokości geograficznej spożywamy mało ryb, więc akurat suplementacja kwasami omega jet bardzo wskazane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621830 przez dorkiszon
Qltoorka jesli chodzi o ten kwas omega-3, bo właśnie dzis kupiłam kolejne opakowanie to nie każdy można w ciąży tak mi powiedziała farmaceutka musi pisać, że dla ciężarnych ja kupuje z firmy naturell 120 kapsułek 500mg za 15,20 zł spokojnie drugie opakowanie juz mi starczy do końca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621911 przez dorkiszon
Ja miałam wcześniej takiego doła, że zmiany sie szykują, bo ogólnie jestem człowiekiem co źle znosi zmiany zawsze wtedy mam jakby kaca moralnego zanim się przyzwyczaję i tak też mam teraz.
Choć od jakiegos czasu tak zaczęłam kochac to dziecko, że częściej mam taką tęsknote , żeby go już przytulić i wtedy jakby mijają jakieś troski i obawy nie moge się już doczekać.
Też moje dziecko było bardzo planowane i wyczekiwane, ale jednak zawsze jest szok jak już naprawdę jest w brzuchu. Dziś sie troche o niego martwie, bo starsznie mało co sie rusza, a jak już to lekko kopnie, a wiem, że stać go na więcej i teraz nie wiem czy sobie ciągle śpi czy cos mu dolega i zaczynam mieć wyrzuty. Ide teraz na spacer może sie dotleni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621915 przez Nikaa
Jamajka nawyraźniej Mikołaje lubią taką pozycję poprzeczną :P hamakują sobię :D
a tu artykuł o tym co dziś była mowa ( tak po części) ;)
www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,12...cmi_w_ramionach.html
i to co baaaardzo polecam - dziś o tej rodzince było w wiadomościach :):)
thefamilywithoutborders.com/rodzina-bez-granic/

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl