BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #676803 przez dziubasek
Hej mamcie :laugh:
A u mnie dalej upal :laugh: od 7 lat nie bylo tutaj az tylu dni slonecznych....
Kasia, Patka i Qltoorka jak tam u was? Mam nadzieje ze do konca ciazy tam was nie beda trzymac....
Malgosia witaj kochana :)
Judytejsza czop to chyba do 2 tyg, co do brzucha to jakis mit chyba, ja juz od 3 tyg mam nisko(przynajmniej wszyscy tak mowia)a w 1szej ciazy m-c przed terminem mi opadl a urodzilam tydzien po terminie....
My wczoraj troszke pogrilowalismy :) tak goraco ze nie chcialo mi sie jakos jesc specjalnie :angry:, mezus podrinkowal i teraz zdycha ;) i dobrze mu tak :P... nie dalam rady siedziec do konca z goscmi bo plecy mnie bolaly i ciezko bylo mi wysiedziec iwec wszystkich przeprosilam i o 23:30 poszlam sie polozyc... Mezus nawalony mnie obudzil o 3 nad ranem i mi mowi zebym sie rozebrala a on mi plecki wymasuje(delikatnie mowiac zjeba... go jak psa ;) ) i poszedl obrazony spac do drugiej sypialni... Biore sie za krokiety a potem jade z Miss nad jeziorko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676804 przez uniuni
Patrizia kochana :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Niesamowicie silna i twarda z Ciebie kobieta! Cieszę się niesamowicie, że masz wsparcie w najbliższych i w mężu. Cieszę się również, że do nas zaglądasz :) bo rozumiem, że to może być bolesne, ale prze-kobieta z Ciebie :) :kiss: Myślimy o Tobie duuuuużo, sercem i duszą z Tobą odwiedzaj nas, bo i nam brakuje 'pogaduszek' :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676809 przez dziubasek
Patrizia kochana moja, tulam Was mocno... na wszystko przyjdzie pora... My wszystkie ciagle myslami jestesmy z toba i tez brakuje nam ciebie... Trzymaj sie kochana- jestes mega silna, mam nadzieje ze nad wasza rodzina jeszcze zaswieci sloneczko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676824 przez maracana
Patrizia jestem mama lutowa... ogromnie mi przykro z powodu Waszej straty :( Bardzo mna wstrzasnelo to, co sie Wam przydazylo... Plakalam i nie moglam spac kilka ostatnich nocy... Zycie jest bardzo niesparwiedliwe :( Nigdy nie zrozumiem czemu Bog daje dzieci ludziom, ktorzy na nie nie zasluguja i odbiera tym, ktorzy je tak mocno kochaja i ktorzy ich tak bardzo pragna :(
Chce Kochana, zebys wiedziala, ze dzieki Tobie i Twojemu Aniolkowi ktos gdzies na swiecie w tej chwili jeszcze bardziej docenia to, ze ma zdrowe dzieci, kocha je jeszcze bardziej, ma do nich jeszcze wiecej cierpliwosci, poswieca im jeszcze wiecej swojego czasu i cieszy sie ogromnie kazda chwila spedzona z nimi, bo rozumie, ze ten wielki dar jakim sa dzieci, w kazdej chwili moze nam zostac odebrany... Tym kims jestem ja... I wiedz, ze za kazdym razem gdy juz mi bedzie braklo sil bede myslec o Tobie i Twoim Malenstwie... Nie odbierz zle tego co napisalam... Ja poprostu dzieki Tobie i Twojemu synkowi jestem lepsza mama... Trzymaj sie Kochana :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #676827 przez Nikaa
Patrizia dobrze, że się odezwałaś bo brakuje nam Ciebie na forum .....tęsknimy tu wszystkie ... odpoczywaj teraz ile się da Może faktycznie podróż dobrze Wam zrobi.... Jak dziubasek wierze, że jeszcze Wam słoneczko zaświeci... pamiętaj o naszym forum i odzywaj się kiedy tylko chcesz i nasz potrzebę

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676839 przez Joanna89
Hej mamki

Patrycja uściski dla Ciebie !!! :**
Uniuni ja juz dobiłam do 50kg :D ale teraz prawie nic nie przybrałam, pół kg, przez 4 tygodnie to nie jest źle:)
karolina foteczki piękne !
Witam nową mamę.
My tylko na chwilkę zaglądamy bo jemy obiadek i jedziemy na lody :) Pogoda jest piękna :)
Piesio już nie może doczekać się kąpieli w stawie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676856 przez carmelove
Patrycja, nie przepraszaj nas, jeśli tylko bedziesz miec ochote zaglądaj!
wszystkie tutaj są myślami z Tobą... i bedziemy sie bardzo cieszyc, jeśli czasami coś do nas naskrobiesz!
Mocno przytulam :kiss:

Ania - nasza dziewczynka !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676870 przez karolinkanice16
Patrycja jestes silna kobieta sciskamy Cie mocno ! :*

Mojego A. Kolezanka urodzila wczesniaczka miala termin 2 tygodnie po moim wiem tyle ze miala cesarke a malemu przestalo bic na chwile serduszko :( ale odratowali go wazy nie cale 2kg ...

My zmykamy na kocyk do parku bo tak jak u dziubadka pogoda nas rozpiszcza i nigdy tak dlugo sie nie utrzymywala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676873 przez MlecznaMama
Patrizia! Dla mnie jesteś bardzo silną kobietą i bardzo Cię podziwiam. Myślami też jestem przy Tobie bardzo często. Nie zbyt udzielam się na forum ale czytam je od pierwszej strony i poznałam Cię i polubiłam. Wierzę ,że przyjdą dla Ciebie dobre dni. Jestem tego pewna. Czas jest potrzebny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676880 przez Qltoorka
Patrizia, jejku, Jaka Ty jestes dzielna i niesamowicie silna. Jestes moja bohaterką... Bardzo dużo tu o Tobie myslismy i o Twoim synku... Wszystkich nas dotknęło to bardzo. Widac, nie jesteśmy tu tylko nickami i "historiami z internetu"... Stalysmy się sobie bliskie i przeżywamy wspólnie wszystko co nas spotyka... Dlatego serce się kraje, bo miałyśmy wszystkie dotrwać już tylko szczęśliwie do samego końca. A okrutny los znow pokazał, ze niczego nie można przewidzieć i zaplanować. Wyjazd dobrze ci zrobi. Życzę Ci, by los się odmienił dla Was...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676896 przez dorkiszon
Patrizia wpadaj częściej dobrze, że sie odezwałaś, będzie dobrze potrzeba trochę czasu.
Ja wiecznie łażę to tu, to tam , bo pogoda. Idę za chwile znowu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676898 przez moonia154
Siemanko Mamusie :cheer: Pogoda u nas przecudna, więc aż się nie chce siedzieć na d... tylko latać to tu, to tam ;)
Patrizia super, że jesteś z nami. Naprawdę, silna z Ciebie babka, wierzę, że wreszcie i dla Was zaświeci słońce. Jak wspomniała Qltoorka i inne moje przedmówczynie, jesteś naszą bohaterką i często o Tobie myślimy, jesteśmy z Tobą. Czas leczy rany :kiss: pozdrawiam bardzo serdecznie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #676913 przez karolina_p123
hej laseczki
pati fajnie, że napisałaś do nas. Zgadzam się z dziewczynami jesteś bardzo silną kobietą teraz najważniejsze jest wsparcie jakie daje Ci rodzina- pamiętaj na nas też możesz liczyć z każdej sytuacji. buziaki

u nas zrywa się wiaterek- pewnie zaraz popada...

mam pytanko dotyczące wypłaty świadczenia z ZUS-u.
Ja jestem na zwolnieniu od 2 kwietnia pensje zawsze miałam wypłacaną na koniec miesiąca (na koniec kwietnia dotrzymałam ostatnią kasę od pracodawcy) teraz kolej na ZUS i nie wiem czy oni mają jakieś stałe terminy typu wypłacaja do 10 czy może coś mi wstrzymali. Jak było/ jest u was, bo nie wiem czy cierpliwie czekać czy musze zajrzeć do ZUS-u?
Jeśli chodzi o zwolnienie to dostarczam je do pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676927 przez Qltoorka
Karolinkanice16, jeszcze muszę napisać, ze przecudne masz te zdjęcia... Uwielbiam Twój kolorowy zawrót głowy :-*

MalgosiaSz, witamy wśród lipcowek. Jeśli będziesz często do nas zaglądać to gwarantuje że uzaleznisz się od nas tak samo jak my jesteśmy uzależnione... ;-)

Karolina_p123, ją ci niestety nie pomogę w sprawie zusu bo dostaje zasiłek z firmy. Pewnie odpisza ci dziewczyny, którym zus wypłaca.

Dorkiszon, Moonia154, korzystajcie z tego słońca i za mnie... Mnie chociaż już odlaczyli od kroplowki to mogę swobodnie się po szpitalu poruszać, choć mnie pilnują bym leżała i to na boku a nie na wznak... Ale to oczywiście nie to samo co możliwość skorzystania ze "świeżego" powietrza...

Jamajka wspominała mi w smsie, że dziś wyprawia drugie urodziny Lenki, więc może jutro się do nas odezwie? Czekamy tu na nią z utęsknieniem...

Kaska, wypuścili ci już? Ogarnelas się już w domku?

Patrysia, lacra... Damy radę!!! Jeszcze trochę i wszystko dla dobra naszych serduszek :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676931 przez karolinkanice16
Dziękuję kochane za wszystkie miłe komentarze :)

My byliśmy poleżeć na kocyku potem spacer po parku poszliśmy po coś do jedzenia i musieliśmy wrócić do domu taksówką bo nogi strasznie mnie bolały. Teraz siedzę i sobie je moczę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl