BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #698797 przez magdalenagal
Przerwa w zbrodniczej kąpieli :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698802 przez karolinap
Magda - chyba nie było tak zle :) Juz chyba marzył o cycu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698804 przez karolinkanice16
dokładnie widać jaki rozmarzony o cycu myśli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698812 przez uniuni
Karolinkanice nie ma tego złego :) Wózek wygląda świetnie :) My mamy oddzielne konta i cieszę się z tego niezmiernie, bo pojęcie 'to jest potrzebne' ma zupełnie inne znaczenie w naszych słownikach :laugh:

Karolinap jejku jak słodko!! Ja gdzieś miałam listy taty do mamy jak jakiś czas w USA mieszkał i pracował.. i kiedyś myślałam, że takie romantyczne, ale mój ojciec w każdym liście był opętany wizją o zdradzie mamy. A ona w każdym liście zapewniała go, że nie ma nikogo innego..z biegiem czasu wydało mi się to przykre :/ tym bardziej urocze jest, to co Twój tata pisał :cheer:

Qltoorka kochana mały Qltoorek się śpieszy do Ciebie :) Życzę gładkiego porodu i czekamy na wieści :)

Magdalenagal przepraszam :kiss: Myślałam, że to tylko dla mnie zabawne :laugh:
To może ja też poczytam początki i mały wyskoczy wcześniej :lol: A jeśli Misiu boi się kąpieli, to przykryj go pieluchą tetrową jak kładziesz do wanienki, żeby się powietrza nie łapał i żeby miał się czego 'trzymać', a w wanience też możesz przykrywać go pieluchą jak się namoczy to nawet lepiej działa jak otulaczek :). Taki stary sposób prapra-babci. Podobno na naszą czwórkę to działało :)

Judytejsza Ty bądz gotowa. Gdzieś czytałam, że jeśli czop nie jest zabarwiony krwią, to jeszcze potrwa zanim poród, ale jak odejdzie i są ślady krwi, to lada dzień lada moment :)

Emi ja też próbuję sobie znaleźć jakieś zajęcia żeby malucha zmobilizować do wyjścia. W planach mycie podłóg, dłuuuuugi spacer po Ikei i odkurzanie auta :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #698815 przez emi87
madziu ach go ta kąpiel wymęczyła :D teraz jak dziewczyny pisza chyba juz o cycusiu marzy :P
jak sie uczyłam kąpac to połozna powiedziała,że dobrze jest wsadzając do wanienki zaczynac od nózek ,pupa i powolutku i żeby nie zanurzać całego tylko obmyć. a jak dalej nie lubi to spróbować kąpac na brzuszku (trzymając reke pod bródka i pachą.i jak uniuni pisze - przykrycie w kąpieli pieluszką tetrową :) moze sie na cos przyda :) ja sie nie mądrze bo sie nie znam jeszcze hehe :P pisze tylk oco mi mówili :)
lece do zusu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698856 przez Qltoorka
No i wciąż dupa. Skurcze jakby ustąpiły, od chodzenia boli mnie cały czas w krzyżu... Aj, przespalabym się bo 2h spalam w nocy... Polozna powiedziala ze mi za 1h lub 2 podłącza ta oksytocyne, chociaż lekarz nie chciał, bo podczas pierwszego ktg małemu spadło tetno poniżej 80 i naraz popłoch nastał...

A imię? Prawdopodobnie będzie Mikołaj, tak jak ostatnio pisałam. Ostateczna decyzja jak zobaczymy synusia...

Mąż sąsiadki pojechał do domu, uff, i czeka na pierwsze skurcze żony...

Dziękuję Wam za troskę i wsparcie.... Ja chce już mieć to wszystko za sobą.....
A wody wciąż odchodzą, szczególnie jak wstaje... Lecą ciurkiem po trochu... A podklady z belli są tragiczne... Przesiakaja w mig...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698858 przez judytejsza
Qltoorka. Kochana skacz tam dzielnie na pileczce, lada moment bedziecie z synkiemm razem;)

Karolinkanice16 sliczny wozeczek;)

Emi87. Uwierz ze juz marze zeby sie zaczelo;)

Uniuni. Moze lada chwila sie rozkreci, jak mowisz ze tak moze byc z tym czopem.... czekam czekam, i moze sie w koncu doczekam....

Magdalenagal. Slodziak ten Twoj synus, widac ze cudownie wam razem;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698870 przez magdalenagal
Uni i Emi no właśnie z moją Mamcią działamy przy kąpieli więc jest otulony pieluszką, masowany oczywiście muza relaksacyjna w tle i dupa.
Generalnie ma problem z wietrzeniem jajek ;-) przewijanie też Go specjalnie nie rajcuje :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698873 przez judytejsza
Qltoorka badz dzielna kochana. mysl caly czas o synku ze juz coraz blizej i bedziecie razem, musisz wytrzymac to wszystko dla niego, a imie piekne- Mikołaj:)3mamy kciuki za Ciebie cały czas...no i czekamy zeby powitac kolejnego lipcowego kawalera:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698882 przez moonia154
Ulala! Ale się tu dzieje na forum! :laugh:
Na początek WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KAROLINEK

Qltoorka jestem z Tobą! Ja mam termin akurat na 10.- czekam więc jak na wypłatę :laugh: Teraz to już z górki, za chwilę Bąbel będzie z Tobą :cheer: Ty mnie nie załamuj, że podkłady z Belli takie beznadziejne, bo ja też takie mam :huh: Tak się zastanawiam, jak ja Wam dam znać, jak będę na porodówce, bo tam w ogóle ŻADNEGO zasięgu nie ma- ani telefony, ani internet :angry:

Karolinap rodzice romantyczni... no, no... :kiss: Moi tacy raczej nie byli, choć też podczytywałam ich listy miłosne :cheer:

Joasiu my też byliśmy w Zakopcu (w podróży poślubnej) i przyjechaliśmy w trójkę ;) Nawet u mnie w pracy się śmiali, że będzie Mały Góralek :laugh: No i wykrakali :blush: Chyba te górskie klimaty tak działają... :blush:

Madzialenko synuś przesłodki :kiss: :kiss: Takie błogie minki robi, że napatrzeć się nie można :silly:

U mnie dzień jak codzień- wczoraj miałam stresa ok. 20.00, bo Mały przestał się ruszać :ohmy: A to akurat była jego ulubiona pora do wierciochów... Pukałam w brzuch, klepałam... NIC :ohmy: Na szczęście poruszył się jakąś godzinkę później, jak już miałam wybrać się do szpitala :dry: Dziś jest już ok, tylko cosik, jakby mnie brzuch ciągnął w dół :huh: Skurczy nie mam, ale czuję się trochę dziwnie i nie wiem jak dotrwam do środy :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698886 przez Joanna89
My czujemy się dobrze w sumie powiem "jak zwykle" ale to dobrze.
Od rana mam ADHD i mnie nosi. Rano zrobiłam pranie już ładnie wyschło więc prasowałam koszule dla męża ,ręczniki i takie tam... Podkurzałam całe mieszkanko i nawet "wyfroterowałam" panele aż pięknie świecą , łazienka , kuchnia lśnią. W końcu se siadłam na dupkę :D mąż wraca wieczorem już nie mogę się doczekać... no z chłopami niby zle ,ale bez nich jeszcze gorzej :/ Tym bardziej ,że mój S od początku mojej ciąży pracował w domu, a teraz końcówka to musi jeździć do kontrahentów :/


Alicja jak zawsze aktywna kopie wyjątkowo w pęcherz chyba jej zapodam muzyczke relaksacyjną :P

Monia154 - my tak chcieliśmy "począć" tam gdzie się wszystko zaczęło 5 lat temu i się udało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698890 przez emi87
uff wróicłam z zusu, małe zakupki zrobiłam i pospacerowałam po parku - to mnie teraz brzuch boli :D a dfobrze - niech boli, moze sie cosik rozkręci :)

Qltoorka bądź dzielna - dziś będziesz tulić synusia :D !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698892 przez Jamajka
Hej Kochane :*

Qltoorka trzymaj się dzielnie Kochana :) Przyszła i pora na Ciebie :D Na pewno będzie wszystko dobrze, Kurcze.. za godzinę będzie 12 godzin od pierwszego odejścia wód.. na moje oko urodzisz koło 20tej :)
Kochane, ja pisałam na etapie wyprawkowym, że podkłady z belli są 'podobno' beznadziejne. Ja mam Absorgyn i za pierwszym razem się sprawdziły, chociaż przyznam, że nie wody płodowe a odchody poporodowe zatrzymywały.. bo mi wody na 2 razy odeszły całe..
Kochana trzymam kciuki :*

Madzialenka Michaś słodziak :)

Karolinkanice jakaś masakra z akcją z wózkiem :ohmy: Ja bym chyba łeb mojemu ukręciła przy samej dupie :angry: nie wyobrażam sobie, że A. nie ma Ci nic do powiedzenia.. lepiej mocno go złap za jaja to wyśpiewa wszystko jak skowronek!

Dziewuchy, tak się sypiemy, że poród porodem pogania.. tyle z nas jest już na 'wykończeniu' że za chwilę będzie pusto na forum, bo będziemy wisieć nad naszymi Skarbeczkami albo masowo okupować lokalne porodówki :D
Ja mam chyba znowu syndrom wicia gniazda, bo sobie dałam w kość z porządkami i gotowaniem, pieczeniem i jeszcze nie wiem co ja wymyślę dzisiaj :ohmy: a już czuję skurcze i ból podbrzusza, mam nadzieję, że na mnie jeszcze nie pora!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698900 przez judytejsza
ktora z nas nastepna ciekawe...moze moonia154, moze jamajca?? czekamy czekamy:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698910 przez Joanna89
Judytejsza a może Ty kochana ??:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl