BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #709902 przez emi87
bea miałam to samo - wkurzały mnie komentzarze kiedy rodze i jak sie czuje - ja wiem ze to z dobrych intencji było ale... wiadomo jakie to bywa irytujace :P i też sie martwiłam o niunie czy wszystko ok.

karolina ty hardcorze!!!! jeszcze na weselicho hehe żebyś tam małej na parkiecie nie zgubiła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709908 przez karolinap
Emi - mnie też juz bardzo wkurzają te komentarze, tym bardziej ze słyszę je od dobrych 2 tygodni ;)
Wiesz, przed ukończeniem 38 tygodnia prosiłam grzecznie zeby urodziła się w 38 tygodniu :)
Później prosiłam zeby do 40 tygodnia się zebrala :)
A teraz? Teraz trzeba siłą jak po dobroci nie idzie :P więc idziemy potancowac :)

Wiem, ze skoro jeszcze nie wychodzi to jeszcze nie jest moze gotowa ale ja tak baaardzo chce juz mieć przy sobie! I mój A. też :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709910 przez karolinkanice16
Ja tez wdychalam ten gaz ale mi nie pomogl. My czekamy na polozna beda pobierac ksawciowi ta krew :( a potem ruszamy na pierwszy spacerek. Jest bardzo cieplo, takze nic nie stoi na przeszkodzie. A i odpadl nam dzisiaj pepuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709925 przez dorkiszon
Hejo! Ja w nocy miałam kilka skurczy co 10 min. myślałam , że to już to , ale potem już tylko nieregularne skurcze i na tym koniec.
W poniedziałek termin więc zostały 2 dni jakoś nie wydaje mi się, ze cos się zacznie.
Dziewczyny te co jeszcze są w ciąży czy macie opuchnięta twarz ja lekko mam i stopy też jak banie i nie widac mi kostek ? Nie wiem czy sie martwić, ale z tego co widziałam u koleżanek w ciąży to pamiętam jak zawsze były takie popuchnięte na twarzy. I ciągle chce mi się spać.
Tez słyszałam Siwa, ze te niemieckie kropelki na kolki są super napisz skąd je masz gdzie można je dostać ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709937 przez mycha7
Dorkiszon to normalne że buzia i nogi puchną na sam koniec. Jak już wczoraj pisałam z pierwszym dzieckiem na sam koniec wyglądałam jak murzunka na twarzy. Jeżeli ciśnienie masz ok to wszystko wporządku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709938 przez Qltoorka
Dzięki dziewczyny za rady w sprawie kolek.
Siwa, ja słyszałam już o tych kropelkach niemieckich :) Namiętnie kiedys podczytywałam styczniówki i im one też pomagały. Dzięki za przypomnienie o nich :)

bea2a, niestety...to ten koncert... Ale pech... Ale oni jak się o tym dowiedzieli to byli już pod Łodzią, nocleg opłacony, więc zdecydowali, że pojadą się uchlać i jutro wrócą... Szkoda, tak się cieszył na ten koncert.... A nam też Tatusia dziś brakuje. Bardzo...

A z moonią to chyba mamy taki problem, że nie mamy jej na fejsie, więc i kontaktu z nią nie ma... Dobrze myślę?

Kurczę, ale nam to się wszystko tu układa. Spora część powitała maluszki wcześniej, ale też jest spora grupa mamusiek, których stan ciążowy się przeterminował...Ale nie martwcie się kochane, czekałyście 9 miesięcy to i ten dzień czy dwa to już pikuś ;)
Czas leci, za chwilę bedziemy kibicowały lipcówkom 2014 :laugh: zobaczycie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709947 przez agusiaa26
Karolinap mycha siwa jeszcze sierpniowkami zostaniemy... moze dzis poskacze na galezi to Nuuniek szybciej wyjdzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #709949 przez karolinkanice16
No ja tez urodzilam po terminie co prawda 4 dni ale po ;) Byla polozna pobrala krew bylo duzooo placzu ale jakos to znioslam ehh.. teraz spi bidulek wymeczony. W 3 dni przybral 250g :). Jego waga to ponad 3350g wychodzilismy ze szpitala bylo 3100g. Zaraz wybieramy sie na spacerek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709950 przez Qltoorka
Czytam opinie o lekach na kolki- Sab Simplex, Infacol, Bobotic... Hmm...natrafiłam na wzmianki o tym, że Sab Simplex był przez chwilę obecny na polskim rynku, ale został wycofany, gdyż zawiera rakotwórczy aspartam... Jego polskim i tańszym odpowiednikiem jest Bobotic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709954 przez dziubasek
Nam na kolki pomagał Infacol... Ja dzisiaj byłam z moimi kobitkami na shopingu, jutro jedziemy nad morze a ja nie wchodzę w żadne krótkie spodenki :angry: kupiłam 2 pary( wyglądają jak namioty :angry: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #709961 przez uniuni
Karolinap baw się dobrze :) Wyszamoczesz tak Polę tańcując, że sama się będzie prosić na ten świat :blink:
Ja tylko zazdroszczę jak dziewczyny żadnych objawów nie mają i nagle - łupu cupu - skurcze, wody odchodzą, porodówka i dzidzia przy cycu :silly:
A ja skurcze od 4 miesięcy, czop to mi od tygodnia odchodzi, ból brzucha jak na @ mnie w nocy budzi, kość piczkowa to mi się chyba na lewą stronę od ucisku wywróciła, a Nils jak siedział uparciuch tak siedzi :laugh:

Bea u mnie bez zmian pomimo terminu z USG na dziś :) Brzuch poboli czasem, czasem przestanie..zgaga mnie męczy od wczoraj i już nawet J. jest zmęczony czekaniem ;) Odpalamy właśnie grilla, bo pogoda dopisuje.
Telefonu nie odbieram, a jak dostaję zaraz potem smsa z pytaniem czy jestem na porodówce, to odpisuję 'hi, hi, huuuuuu prę! nie przeszkadzać!'. Po kilku godzinach jak dostaję smsa jak nam idzie, to odpisuję, że żartowałam - nic się nie dzieje i że za każdym razem będę na te głupie pytanie tak samo odpisywać, aż w końcu nie będą wiedzieli czy już czy nie i dadzą mi spokój :)

Qltoorka a słyszałaś coś może o espumisanie dla maluszków? Ktoś mi mówił, albo czytałam, ale pamięć krótka jak koszulka dziecka więc nie wiem co to/kto to był ale mi się wypaliło na mózgu.

Dziubasku to sukieneczkę letnią narzuć i śmigaj sexi mamciu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709980 przez siwa342
emi87 chętnie oddam ci swój brzuszek za moje dzieciątko które nie chce wyjsc

mycha7 ja tu nadal jestem :(

dorkiszon ja mam strasznie popuchnięte nogi,gin mi powiedziała żeby mniej pić i tyle a bolą jak diabli,po buzi zawsze byłam okrągła więc trudno powiedzieć. Krople przywiózł mi mąż bo pracuje w niemczech,moim koleżanką też załatwiałam. Tylko jeszcze niedawno kosztowały 7 e a teraz juz 10 e ale są skuteczne więc mam cene w nosie.

agusiaa26 mi osatnio skakanie po tak długiej przerwie nie pomogło więc nie mam nadziei

Qltoorka ja wiem tyle że w niemczech dalej je sprzedają, 8 moich koleżanek je uzywało i było zadowolonych więc nawet innych nie oglądam bo jak mam wypróbowywać nie wiadomo ile kropelek to bez sensu,a one sporo testowały,wiadomo kazde dzieciatko inne ale widziałam jak koleżanki córka sie szybko po nich uspokaja

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709982 przez dorkiszon
Ja sobie zrobiłam pulpety z sosem koperkowym i surówkę. Sama sobie obiaduję troche pora już prawie kolacjowa, ale to nic.
Wogóle matka wczoraj dzwoniła do mnie nie wiem czy wspominałam i mnie poinformowała, że zapomniałam kilku rzeczy w domu. Z lodówki tez moge zabrać szynkę i kiełbase, bo ona i tak tego nie lubi. To my jej specjalnie to zostawiliśmy, żeby nie umarła z głodu, a ta wybrzydza.
Żebyśmy jeszcze kupowali jakis syf, a my zawsze wszystko obsesyjnie sprawdzamy ile szynki w szynce itp. Co za człowiek niewdzięczny i wogóle jak wszystko teraz wychodzi jak się wyprowadziliśmy wychodzi na to, ze dosłownie nic jej nie pasowało i wszystko co mówiła to kłamała i udawała. Mój to jest tak na nią wściekły, że dawno go takiego nie widziałam.

Wogóle to doczekalam się rozstępów na około pępka tak cos czułam , bo od początku to mijsce mam strasznie wrażliwe i zawsze mnie tam swędziało najbardziej więc ładowałam dużo olejku migdałowego, ale niestety. Teraz swędzi mnie ciągle i smaruje, ale i tak już popękała skóra.
Qltoorka wypróbuj i daj cynk co zadziałało powodzonka. Masuj go po brzuszku i jeszcze kiedys w TV pokazywali, że na kolke kładzie sie tez dziecko brzuszkiem na swoim udzie i masuje sie go po pleckach nie wiem czy to działa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709984 przez karolinap
Dziewczyny - ogłaszam wszem i wobec ze w kościele nie urodziłam :)
Teraz jedziemy na sale potancowac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709985 przez Kasik88
U nas sab simplex nie działał, za to espumisan działał cuda. Mimo, że niewiele używaliśmy bo problemy z brzuszkiem Alek miał sporadyczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl