BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #709684 przez dziubasek
Super Natalia oby tak dalej kochana :)

Uniuni ty przestań czadzic i zaczynaj rodzic :P

A gdzie jest Karolinap?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709689 przez karolinkanice16
Natalia super kochana że już lepiej :kiss: :kiss: :kiss:

Karolinap może też Polcię wita :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709694 przez Qltoorka
dorota_k123, tak w szpitalu przed porodem robią jeszcze i USG i ktg.
bea2a, jak to nie robią? U mnie standardem jest podczas badania przy przyjęciu najpierw badanie ginekologiczne, wymaz, a potem usg, a ktg już na oddziale.

Jamajka, nie robiliśmy dzis sesji. Nie miałam coś dziś dnia, płakałam dziś z byle powodu, szwagier wypróbował na razie nowy obiektyw robiąc nam zdjęcia takie niepozowane, na konkretną sesję umówimy się kiedy indziej... Mam nadzieję, że będę wtedy się lepiej czuła... Dziś wkurzało mnie to, że nie mam się w co ubrać, bo nic na mnie nie pasuje, że moja cera wygląda strasznie, mam całą twarz w pryszczach i na dodatek ugryzł mnie jakiś owad pod okiem i mam jedną wielką bułę pod licem...

I wieści z naszego placu boju z odparzeniem... Mąka ziemniaczana daje radę :) Po jednym dniu stosowania rany zdecydowanie mniejsze... Zostały tylko kilka krosteczek najbliżej odbytu.

Za to pojawił się nowy problem... Chyba mamy kolki... Chyba, bo to był taki pierwszy napad, więc może to tylko jednorazowa akcja? Oby, oby... Nie za wczesnie w ogóle? My nawet 2 tygodni nie skończyliśmy jeszcze... Ale wszystko przemawiało za tym, że jednak to był napad kolki :( Mały pierdział niesamowicie, słychać było jak w żołądku wszystko mu się przelewa i ten płacz niesamowity na który absolutnie nic nie pomagało - nawet cycuś... Jakąś godzinę się męczyliśmy, aż w końcu zasnął... Aż się teraz boję go przewinąć, żeby znów się nie zaczęło...
Mamcie, a Wam się kolki zdarzają?

judytejsza, ja czegoś takiego nie miałam. Na rozwarcie jakieś czopki mi dali i potem coś przez wenflon mi wstrzyknęli co dało niezłego kopa. Na wypisie mam nazwy tych preparatów.

Joanna urodziła? I sierpniówkom dała znać a nam nie??? O żesz menda jedna... Niech ona tylko tu się pokaże.... :angry: A tak na serio to GRATULACJE Joasiu :kiss:

bea2a, no i to są wieści, które poprawiły mi nastrój... Uff, kamień z serca... Jejku, jak ja się cieszę.... :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709699 przez Qltoorka
O jejku, jejku... Na Fejsie zatrzęsienie słodziaków :) :) :) Ech, piękne są te nasze wyczekane dzieciaczki :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709701 przez siwa342
Joanna dała zdjęcia na facebooka jakby ktoś chcial poogladac Alicje

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709705 przez karolinap
Kochane, jestem! niedawno wróciliśmy z mężem do domku, wykapalam się i zasiadlam do tel zeby napisać :)
Oczywiście forum nadrobilam juz w samochodzie po drodze.
Rzecz jasna ciesze się ze Joanna urodziła ale kolejna przed czasem a ja chyba jestem najdalej po terminie i NIC! :(

Joanna, golfi, alba - Gratulacje!!!

No i wieść o Natalii - super!!! Taaaka ulga, ze się poprawiło! I czekamy aż do Nas wróci :*

Zdecydowaliśmy, ze jutro idziemy na wesele :) na 16 do kosciola i później weselicho :)
Sukienkę pozyczylam dzis od szwagierki i nawet się sobie podobam :) tylko jutro od rana muszę trzymać nogi do góry albo moczyc w zimnej wodzie zeby kostki były takie opuchnięte ;)
I dostałam kolejna paczkę ciuszków, bucików, opasek i innych rzeczy od szwagierki dla Poli :) ja juz nie wiem gdzie to wszystko pomieścić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709706 przez siwa342
a ja juz wpierdzielam drugiego loda,czekam na męża bo zjeżdża,dzwoni i się dopytuje co chwilę czy urodziłam-a nasz uparciuch nic a tu tyle dzieciaczków już na forum...

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709708 przez karolinap
Siwa - czy Ty też jesteś zalamana ze kolejne lipcowki się rozpakowaly a my wciąż w dwupaku?? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709709 przez siwa342
karolinap ja to mam pomalu dołaaaaaa ile można czekać

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709718 przez karolinap
Siwa - mnie też juz dopada dół powoli. Tu dziewczyny rodzą przed terminem, moja koleżanka miała termin na 24 lipca i 3 dni temu urodziła, kolejna koleżanka ma termin na 29 lipca i dziś lekarz ja badal i ma rozwarcie na 2 palce i niedługo ma rodzic. Jak ona jeszcze mnie wyprzedzi to wysiadam!
A jeszcze wczoraj czy przedwczoraj miałam pisać ze jak Joanna89 mnie wyprzedzi to juz bedzie szok! I nie zdążyłam napisać a ona juz ma Alicje przy cycu :P

Kamilka22 - zdjęcie na fb super, nie mogłam przestać się przyglądać :) śliczna z Ciebie mamusia i Blanka taka wystrojona na spacerek - cudownie razem wygladacie :D no kwitnaco! A brzuszka to chyba wogole nie masz :) tylko pozazdrościć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709721 przez Qltoorka
No właśnie... Kamilka, zdradź sekret... Może założyłaś pas? :P Bo ja jak założę pas poporodowy to też znowu płaska jestem... chwilowo :P ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709726 przez Joanna89
hej mamy,sorki ze dalam.znac.sierpniowka.,ale.mam.zle.polaczenie z.internetem... wzielo mnie kolo 10 rano.skurcze byly czeste
co.7min wiec umylam.wloski,makijaz.i.sruuu.na.porodowke
Tu zapis.ktg, rozwarcie 3cm, potem bylo juz z.gorki,.skakalam.na.pilce,prysznic ,i kolo 17 bylo pelne rozwarcie ,siup na porodowke,bolalo dosc konkretnie ,ale lagodzilam sie gazem rozweselajacym. Najbardziej bolalo w 1 fazie ,2 poszla raz dwa:) Alusia.ma 3100,53cm dostala 10 pkt i lezala ze mna godzinke :) teraz grzecznie spi:) buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #709730 przez Kamilka22
Hej Dziewczynki!!

Joanna gratulacje! :)

Dziekuje za komplementy:) a co do brzucha to mam pas na sobie na zdjechu. Ale ogolnie to moj brzuch mnie mile zaskoczyl po porodzie bo balam sie ze bedzie wielka opona zwisajaca a tu mila niespodzianka bo i rozstepy niektore jak by znikly a te co sa to malo widoczne sa :) no i ogolnie nie jest duzy moj G. Twierdzi ze nie widac ze bylam w ciazy .kochany: D


A tak w ogole to ile kg. Wam spadlo po porodzie? Mi po szpitalu prawie 9kg. Wczoraj sie wazylam to juz 10kg lacznie spadlo. zostalo mi 4kg zrzucic do wagi z przed ciazy ale do tego jeszcze z 6kg bym chciala zrzucic. Po połogu biore sie za jakies cwiczenia zeby ujedrnic cialo.

Buziaki ide spac dalej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709734 przez magdalenagal
Achtung! Piszę z tableta więc może być bez polskich znaków ;)

Świeżo Upieczone Mamcie-gratulacje Kochane, w końcu macie swoje Pociechy przy sobie.

Qltoorka kolki zaczynają się w trzecim tyg. życia. Położna mnie uspokajała bo też pytałam o kolkę, żeby masować brzuszek i pracować nóżkami. Bądź dobrej myśli. Ja jeszcze profilaktycznie piję herbatę z kopru.

Uniuni masz kolejną żółtą kartkę :P tym razem za choinkę. Znowu ze śmiechu wstrząsnęłam dziecko. Dzięki Bogu pęcherz miałam pusty. Zaraz po porodzie jak się flaki układają jest to samo więc czeka Was powtórka z rozrywki ;)

Kamilka śliczna Twoja Blanka do zjedzenia!

Nooo mamy 5:30 więc idziemy cycować dalej.

Miłego dzionka. Do usłyszenia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709815 przez Olga
Witam was.Jestem mamusią z lipca 2012 :blink: Tak miło się na serduszku robi,jak was się czyta i wspomnienia powracają,bo nasze szkraby już roczek kończą :( Tak to strasznie szybko zleciało :blink: Czy któraś z dziewczyn urodziła 11 lipca-bo to akurat roczek mojego Ignasia :unsure:

Pozdrawiam was ciepło i życzę szybkiego rozwiązania jeszcze nierozpakowanym mamuśkom i wielkie buziaczki dla maluszków :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl