BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 7 miesiąc temu #754167 przez dziubasek
Zbieram też banknoty " 100 zł" NOWE :laugh: jakby ktoras miała na zbyciu to jestem chetna :)
zgadnijcie co robię ????? Opalam się :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754205 przez agusiaa26
Bea Karpacz jest cudny:) w sumie teraz rozchodzi sie o organizacje i skoro Ty masz jakies "wejscia" to super, watpie zeby ktoras z nas chciala zajac sie organizacja spotkania w Zakopanem nie majac takich "plecow" co Bea;) no chyba ze jest chetna??

My znowu mamy placzliwy dzien, probowalam odkladac i podnosic terroryste hak byl spiacy ale dupa nic tylko cycek, teraz tez wyl ze nie wiem i w koncu padl w moich ramionach. Jestesmy padnieci. Przyjemnego wieczorku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754290 przez agusiaa26
Cisza jak makiem.zasial ;)

Mamuski pomozcie, co kupic siostrzenicy na 2 urodzinki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754293 przez Jamajka
Agusia jeśli jest ruchliwa i żywotna to polecam rowerek biegowy :) U nas hicior od kwietnia, Lala jest na nim nie do zdarcia :D

Mam nadzieję, że Dżul da Wam odsapnąć w nocy :) A jak tam na weselu się sprawował? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #754309 przez karolinkanice16
Karpacz też fajne miejsce i nie mam daleko :D

U Nas dzisiaj dzień jako taki teściowa tak mnie wku.rwiła za przeproszeniem że ją mój A. opierniczył z góry na dół. Zaczęło się od tego że mój A. kupił sobie wczoraj telefon powiedział jej o tym, ta zaczęła robić wywody że ma nikomu się nie chwalić bo będzie tego żałował ... że co ??? Więc A. jej mówi że jak Aga (jego siostra) dostała auto w prezencie od chłopaka (on notorycznie ją zdradza ale ona najwidoczniej nie ma z tym problemu), to powysyłała każdemu zdjęcia jakie te auto jest oh i ah ( dodam że nie ma prawka i co chwile gada jaka to ona biedna), to matka A. na to że to było jej marzenie i ona się może nim chwalić tu już mi podniosła ciśnienie ale to co zaraz potem powiedziała wywołało u mnie apogeum ... Otóż powiedziała całej rodzince że lecimy do Polski (mimo zapewnień że nikomu nie powie bo to nasza sprawa, wszyscy wiedzą ... ale liczyliśmy się z tym) to dodała że jak by ktoś pytał to wylot i powrót za sponsorowała Nam moja mama :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: wyobraźcie sobie moją minę ... wmieszała w to moją matkę i zrobiła z Nas nie wiadomo kogo ..., a wszystko dlatego że co mój A. kupi bądź gdzie nie pojedziemy to jego rodzina ma pretensje :angry: :angry: co za ludzie i ona sobie tak to wymyśliła, oni myślą że ja nie musze rodziny w Polsce odwiedzać i mam dupą siedzieć w mieszkaniu i nie wychodzić ani nic sobie nigdy nie kupić !. Może bym się tak nie wkurzyła gdyby nie wmieszała w to wszystko mojej mamy, gdzie jeszcze ostatnio mówiłam A. siostrze że ją zwolnili i krucho ma z kasą to co ona myślała że ktoś w to uwierzy... Nie wiem co ta kobieta ma w głowie.

Noo uff wygadałam się, a potem zjadłam sobie pomidorową i siedziałam i dalej na nią wyklinałam, zresztą moja teściowa to zła i fałszywa kobieta i to własne dzieci o niej mówią serio gdybym Wam tu napisała co ona robiła i w ogóle tobyście w szok wpadły no ale kij z nią.

Ksawcio śpi ja idę jeść rzodkiewkę a A. od wczoraj ma nową dziewczynę kupił telefon i go nie ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754321 przez Jamajka
Dziewczyny!!! Zobaczcie to koniecznie :) Coś pięknego i wzruszającego zarazem :)



:kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754325 przez karolinkanice16
Jamajka widziałam już kiedyś za nim zaszłam w ciąże piękne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754330 przez agusiaa26
Jamajka dzieki, daktycznie taki rowerek super sprawa, sama mowilam o tym kieys mojemu ale jakos zapomnialam.
Cos ty, nawet nie pojechalismy! Maly dawal czadu, caly dzien placz bo chcial wisiec na cycku, co go odlozylam do wozka to ryk, na dwor tez niechcial. Padl o 18, spal godz, kapiel i przed 20 dziecka nie bylo. Teraz czekam na jego przebudzenie, nie wiem jak u was ale widze ze moj organizm juz przyzwyczail sie i wstaje tak jak Julek.

Karolinka wspolczuje, w ogole olej babke, szkoda nerwow. Moze kiedys sie polubicie, bo w koncu macie byc rodzina, i powiedz swojemu zeby cos zaczal mowoc matke a nie ciagle milczy a ty sie wkurzasz!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754423 przez dorkiszon
jamajka , bo dawniej pytałas o stosunki z moją mamą teraz jest ok gorzej z teściową hahha
Co do wyjazdu to się nie wypowiadam , bo mnie nie stać nawet z mężem nigdzie nie jeżdżę, bo wiecznie akcja z kasą. Nie to , że biedni, ale jakby inne priorytety mamy no i trzeba wtedy wybierać czy wakacje czy zbieranie na dom czy mieszkanie.
Dzieki za radę ze śpiworkiem skoro tak to chyba nie kupię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754478 przez karolinkanice16
Agusiaa26 no właśnie mój A. ją opierniczył i powiedział co o tym myśli, a jeśli by nawet była taka możliwość żebyśmy weszły w relacjach na dobrą drogę to ja nawet nie chce :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754487 przez moniaaak
Dziewczyny jestem mamusią majową i sprzedaję ubranko do chrztu po swoim synku.

Zapraszam :) allegro.pl/show_item.php?item=3588611363

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754536 przez agusiaa26
dziewczyny masaskra, Julek cały dzień płacze, spał pół godz na dworze i płacz, drugie podejscie to samo, cyca dałam to ulało się. Teraz mąż go buja, niby usnął i znów płacz, widze że zmeczony ale nic nie spi... musze kupić nosidełko żeby go miec przy cycu bo jakis wystraszony jest :dry: jakie polecacie? to Mei Tai?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754542 przez dorkiszon
agusia to przerąbane masz mój w miare grzeczny , ale tez w sumie non stop by jadł.
Na spacerze teraz byliśmy to spał, ale pod koniec spaceru już butle chciał :D
Masakra zaraz przylezie teściowa ja nie odebrałam od niej telefonu to mój odebrał , bo ja trzymałam Kubusia i ględziła czy wpadniemy, a mój , że mu się niechce to ona wpadnie za godzine FUJ. Rzygam już tym i przestaje ukrywac, że mnie to wk.... przed nia też przestane ukrywać, bo długo nie moge tak wytrzymać.
Jeszcze nie wiem co odwale, ale coś napewno, albo będę siedziała na kompie jak przyjdzie specjalnie i ją oleje, albo nic nie będę z nią gadała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754544 przez dorkiszon
JAMAJKA co ty podajesz od pierwszego roku Lence tran ? Nie wiem czy dobrze przeczytałam, bo nikt mi z lekarzy nie zalecał , a chce wiedzieć czy należy , bo też bym podawała ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754558 przez agusiaa26
Wlasnie usnal po tym jak puscilam mu odglos suszarki z tej apki ktora polecala Qltoorka, oczywiscie nie od razu bo byla mega awaria.

Dorkiszon najlepiej idz sie poloz i mow ze spisz bo zmeczona jestes, szkoda ze cycem nie karmisz bo bys lezala z malym i go karmila to moze tesciowka by szybciej wyszla :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl