BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 5 miesiąc temu #796387 przez karolinkanice16
haha Mleczna to niezłe sny :D :D Ciekawe co my tam nazamawiałyśmy :D.

Mój Ksawi od jakiegoś czasu pokochał Sophie żyrafkę, gryzie ślini łapie rzuca :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796390 przez emi87
muah laseczki :) u nas słoooneczko ale zimno :) choć fajnie tak w poliki szczypie :P my juz po spacerku, teraz obiadek i cieszymy sie soba :)
co do chustowania - są specjalne kurtki najtansze chyba 200 zł na allegro. lennylamb tez ma ale duzo drozsze :)

agniesia z taka mamusia jak ty Sewerynek dsa rade :* trzymam za was kciuki :*
co do zachcianek - ja własnie wcinam ciasteczka owsiane i zaraz zagryze bigosem haha :P (nie -nie jestem w ciąży :P ja tak po prostu mam haha)

karolinkanice achh te oczka rezolutne :)

Martazytka wow 10h?! szok :) nie martw sie ja tez mam sporo do zrzucenia ;) damy rade !

karolinap daj znać jak u lekarza :) widze ze juz wiekszość robi bruuum i pluje :D

Jamajka u moje siostey ciotecznej mała przy zabkach gorączkuje i często po kilka dni...ale tak konkretniej. u nas też rozpulchnione dziasełka i widac zabki z boku ale do wyjścia im jeszcze brakuje.

MlecznaMama ciekawe jak Mila zareaguje juak zobaczy pierwszy snieg :D i fajnie ze starasz sie przemycac jeszcze troszke swojego mleka - pozwoli ci sie powoli dostosowac do nowej sytuacji :* domyślam sie ze łatwo nie jest sie rozstać z karmieniem piersia ale twardy zawodnik jesteś i dasz rade kochana :*

pochwale sie wam historia pewnego drzewa :)
ten sam dzień, to samo drzewo, ten sam fotograf i niby ta sama rodzina a jednak inna :) za 5 lat mam nadzieje bedzie nas wiecej pod tym drzewem ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796395 przez MlecznaMama
wooow Emi! wspaniałe! pomyśl sobie,że kiedyś staniecie pod tym drzewem np z 18letnią Milą! kontynuujcie to. Co do tego jedzenia to ja przed chwilą zjadłam budyń, mizerie kiełbase i na koniec zagryzłam piernikiem. I też tak po prostu mam. Całe życie tak jadlam, za to początkiem ciąży grzecznie-tylko pomarańczki :P
Co do karmienia piersią, kryzys nastąpił jak mi Robert podziękował za współpracę z moim mlekiem i nie chciał pić z piersi. To dlatego ,że w szpitalu dopajałam go mm z butelką ze smoczkiem z dużą dziurą. Tu był mój błąd. No cóż. Już go tak karmie piersią z 3 tygodnie i nadal się trzyma. :) i fajnie zawsze chociaż trochę tego mleka jeszcze wypije :)

Karolinkanice chciałyście jakieś naprawdę wypasione kanapki a na koniec zażyczyłyście sobie to zgrilować :) wymagające dziewczęta

Jamajka buziaki dla Ciebie i Mikołaja... ale sie biedna nauganiasz za tymi lekarzami. Oby juz było lepiej!

Agnesia ciewkawe czy Seweryn będzie miał brata czy siostrzyczkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796407 przez MlecznaMama

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796451 przez emi87
Mleczna to tylko pogratulować mamuni inteligencji :/ ja bym cos powiedziała bo bym nie zdzierżyła...
mam nadzieje, że drzewa nikt nie wytnie i staniemy tam w 50 rocznice ślubu z gromadka dzieci i wnucząt (a moze i prawnucząt :P ) :) drzewo stoi przy głw ulicy i sie zastanawiam czy zauroczyło tylko mnie czy też inni ludzie jeżdżący i chodzą tamtędy też dostrzegają jego urok :unsure:

znowu na tvn player są odcinki położnych - teraz ogladałam drugi i oczywiście ryczałam jak bóbrzątko :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796473 przez dorkiszon
Fuck! Fuck! Napisałam taki długi post i mnie wywaliło :(.
Napisze w skrócie.
U mnie śnieg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796481 przez dorkiszon
Aha dziewczyny ja bym wam radziła nie bagatelizować wizyty u gina po porodzie. To jest ważne nigdy nie wiadomo co się porobi. Mi np. zrobiła się nadżerka. Położna mi mówiła, że trzeba iść i pytała dwa razy czy byłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796487 przez karolinap
Emi - cudne to zdjęcie i to drzewo no i Wasza rodzinka :)
Super pomysł :) lubię takie zdjecia z historia :) muszę sama pomyśleć o czymś takim ;)
A drzewo jesienią z takimi pięknymi lisciami to super tło do zdjęć :)
Oj zycze Ci aby nie wycieli go i byście mogli zarobić takie zdjęcie za 50 lat, a później aby kontynuowały to dzieci :) i wnuki i prapraprawanuki :)


Po kontroli ok, zagoilo się :)
I umówiłam się do fryzjera na piątek :) trzymajcie kciuki abym miała chęć tego dnia zaszaleć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796506 przez jorgus_krk
emi super zdjęcie lubię takie pamiątki

u nas po porannym sniegu nic nie zostało za to wieje teraz konkretnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #796513 przez Nikaa
w Poznaniu śniegu brak :p
agniesia świetnie że bez dolegliwości jesteś (zachcianki ciążowe nie traktuje jako dolegliwości :P )
emi zdjęcia super :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796567 przez Martazytka
Wspaniały pomysł z tymi zdjęciami- można potem powiesić na ścianie taki ciąg zdjęć lub założyć dużyyy album :)
Mój mały też okresami ma skoki temperatury, ale dotychczas utrzymują się w okolicy 37,5stC i temperatura szybko spada sama. Tak się dzieje już ok okolo 2 tygodni. Przez te swędzące dziąsła dziecko mi się zmieniło- wcześniej cały czas roześmiany a teraz skupia się na pakowaniu wszystkiego do buzi i mruczy jak uda mu się wciągnąć mój palec i gryzie mnie do bólu. Te wszystkie żele na dziąsełka mają znikome działanie :( u mojego szkraba jedynie na chwile odwracają jego uwagę bardziej smakiem niż ulgą w bólu.
Dzisiaj pojechaliśmy z Małym na podpisanie umowy z przetargu - do urzędu miasta :) Profesjonalna firma z małym berbeciem na rękach- troche zdziwienia ze strony urzędników ale suma sumarum chcieli nam nawet biurko udostępnić do zmiany pieluszki :D byłby ubaw jakby się akurat fest osrał. Na szczęście obyło się bez bezczeszczenia urzędniczych biurek :)
Małemu chyba urzędy się podobają bo jak wychodziliśmy to tak nam dał popalić, że godzine siedzielismy w samochodzie próbując go uspokoić- w końcu wyskoczył mega BONK i szczęśliwa minka. Dopadła nas kolka na zakończenie 4 miesiąca :D. Udało mi się po drodze do domu kupić zestaw słoiczków po 4 miesiącu plus soki z marcheweczki- takie rzadkie nie przecierowe z Hippa postanowiłam zaznajamiać Małego z nowymi smakami- tzn na razie nie zastępować cycula tylko pakować po łyżeczce do dziubka i obserwować minki. Reszte ze słoiczka przetestuje na sobie. No i od jutra testujemy gluten :)
U nas (mała wiocha na mazurach) dzisiaj świeciło cudowne słoneczko i gryzł w skórę lekki mrozek. Mężul zrobił zapiekanki i mega przesolił!!! Teraz kończe pić 2 litrową wodę niegazowaną i jeszcze mi mało :D
D-zanim poślę posta to sobie go kopiuje :D i jak mi zniknie to mam ten cały system głęboko w tyłku bo mam posta w schowku :D i wklejam go w odświeżonym oknie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796598 przez karolinkanice16
A my w czwartek idziemy na pierwszą lekcję pływania :) tzn tatuś z synem idzie bo mama zamówiła strój kąpielowy przez neta i czeka, ale jak tylko przyjdzie wybieramy się razem :).

Emi te zdjęcie pod drzewem super już sobie wyobrażam Was za paręnaście lat i zdjęcie w tym samym miejscu. Świetna sprawa ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #796709 przez nala
Czołem Lipcówki ;)

Faktycznie ostatnio i na forum się zrobiło szaro i ponuro, brakuje wielu dziewczyn, ale cóż...

My już w domku. Oczywiście przez tydzień będę się odgruzowywać z tego wszystkiego, ale fajnie było. Nie ma to jak ktoś poda pod nos i pomoże znieść wózek :)


Martazytka, z jakiej wioski mazurskiej jesteś? Bo ja też pochodzę z tych stron :) eh z tymi zębami. Aż się boje cały czas co to u nas będzie.

Emi, super fotka i drzewo przepiękne.

Mleczna, fajnie że udaje Ci się nadal karmić Robercika. A teściowa wiadomo, temat rzeka. Brak słów.

Jamajka, współczuje biegania po lekarzach. Nie ma chyba nic gorszego w naszym matczynym zyciu niż chore dzieci i cała ta bieganina od annasza do kajfasza i jeszcze nikt nic nie wie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #796717 przez nala
no i obiecana fotki z nową fryzurą


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796727 przez agusiaa26
Nala jakie króciutkie:) fajnie wyglądasz!

Właśnie sprzedaliśmy wózek 3w1 i teraz szukam spacerówki :/ jeśli macie cośgodnego polecenia dajcie prosze cynka.

Przekazuje linka, skorzystajcie bo warto, ja już kupiłam:
www.groupon.pl/oferty/warszawa/Fotolab24/29912942

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl