BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 5 miesiąc temu #798246 przez agusiaa26
Qltoorka mam juz taki metlik w głowie tyle tych wózków, jak juz cos mi sie spodoba to znajduje mankament i szukam dalej...bezadziejna sytuacja, jutro znowu wyruszamy i właśnie tam gdzie przesłałaś linka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798273 przez Marta27
agniesia super jeszcze raz gratuluję :-) Masz termin na dzień urodzin mojego synka

agusiaa26 życzę udanych łowów na spacerówkę. My zimę jeszcze przejeździmy w gondoli a na wiosnę zobaczymy jak spacerówka z jedo się sprawdzi ale myślę że też będę szukać wózka typu parasolka

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798274 przez kasiak
Dżizas jak nie urok to sraczka! Sebek ma gorączkę, tak źle to nawet w szpitalu nie wyglądał :( wzrok nieprzytomny, słaby, próbuje się uśmiechać ale nawet to go męczy :( dałam mu syropu i położyłam do łóżka razem z nim. Bidulek mój malutki. Oby mu przeszło szybko...nie pośpię ja dzisiaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798292 przez jorgus_krk
kasiak oj bidulek, zdrówka życzymy

agniesia no jeszcze raz gratulacje, super że wszystko dobrze

właśnie kupiłam żyrafkę sophie mam nadzieję że jest warta tych pieniędzy... zobaczymy już nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798344 przez Qltoorka
kasiak, bidulek... zdrówka Wam kochani życzę :kiss:

agniesia, szczęściaro, super :) I jak fajnie, że znów lipcówką jesteś :lol: będziemy z Tobą przeżywać teraz wszystko co przeżywałyśmy w naszych ciążach-koniec I trymestru, kolejne usg, poznanie płci, rosnący brzuszek, wybór imienia...ach...rozmarzyłam się :lol:

Lipcówki! Robimy zakłady na płeć
:unsure: ;)

agusiaa, no faktycznie, wybór nie jest prosty, szczególnie, że w założeniu w spacerówce będziemy jeździć ok. 2 lata... Ja przeglądając przerózne fora, opinie nie mogłam się nadziwić, że kobity mają po kilka wózków w swojej karierze...testują jeden za drugim...
Mam prośbę-jak będziesz w tej hurtowni rzuć okiem, proszę na ten Bebe Beni Izzy. Jeśli oczywiście będziesz miała czas ;) Ja jestem na niego zdecydowana w 99% urzekł mnie wyglądem, opiniami i ma to co jest dla mnie ważne-lekki, duża rozkładana buda, regulowany podnóżek, kółka też nie są wcale małe...

Dajcie znać jorgus i Jamajka jak ta Sophie... Ja często zaglądam na stronę bangla.pl czytając opinie i tam przeważają jednak negatywne... Ale przeciez nasze dzieciaczki tez mają różne gusta-jednym podpasuje innym nie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798348 przez karolinap
Hej!
Dziękuję za mile komentarze :) ja też dobrze się czuje w mojej fryzurce choć mogloby być kilka cm krócej ;)

Po szczepieniu ok. Polcia byla dzis mega dzielna. Przy 1 i 2 wkluciu tylko podkowke zrobiła i przy trzecim zaplakala. Byłam z niej bardzo dumna!
I dzis wieczorem załapała picie z butelki :) wypiła 30ml herbatki. Powinnam się cieszyć a tu wielkie rozczarowanie! To co juz nie bede ta niezastapiona mamusia? Polcia pociągnęła coś innego niż mamusiowego cycusia? Jejku, dziecko mi dorasta! ;)

Agniesia - super wieści podwójna lipcowa mamusiu!

Qltoorka - co to to nie ;) nie mam jakiś fantazji z ginem na samolocie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798532 przez Marta27
Ale tu cisza
Dziewczyny gdzie jesteście?

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798542 przez dorkiszon
Marta w domu , a co ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798547 przez kasiak
Hello mamuśki :) u nas już lepiej :) syropek nie pomógł, po północy dostał czopek i koło 3 gorączka przeszła i obudził się dopiero rano jak zgłodniał :)
Ciotka się Sebkiem zajęła a ja jeszcze odespałam chwilę, bo zasnęłam dopiero jak małemu się poprawiło. Często się budził, dwa razy go przebierałam bo cały mokry był. No ale jest juz ok :laugh:

Teraz by cos zjeść i obiada jakiego wymyślić. Mężu auto wziął wiec trzeba wymyslic cos bez iścia do sklepu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798549 przez dorkiszon
Ja marzę o jednym o spaniu. Wczoraj mały się bawił do 22 ja już na oczy nie mogłam patrzeć , a on nie do zdarcia. Kawa już na mnie nie działa.
Patrzyłam na tą żyrafkę waszą :D , ale badziew i tyle kosztuje. Kolejny bajer jak dla mnie.
Patrzcie ile ludzi ząbkowało bez żyrafki Sophie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798577 przez karolinkanice16
dorka to że to badziew to się nie zgodzę, ale do ceny tak nie wiem czemu taka droga. U Nas żyrafka się sprawdza i polecam. Dużo dzieci się wychowało bez Sophi ale miały inne gryzaczki a teraz jest ta i naprawdę ma coś w sobie bo dzieci ją uwielbiają :)

My mieliśmy pójść dziś na basen ale moje dziecię spało i spało no i go nie budziłam więc nie poszliśmy, następne zajęcia za tydzień, tym razem nie odpuszczę. Dziś idziemy do brata mojego A. poprosił mnie żebym mu komputer naprawiła... jakoś nie bardzo mi się uśmiecha tam iść no ale zrobię mu i będę miała z głowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798598 przez jorgus_krk
My wróciliśmy ze spacerku zimno na polu ale nie pada więc spacerujemy codziennie i dzięki temu mamy jedno porządne spanko w dzień bo potem to już drzemki po 40 min.

kasiak fajnie że u was już lepiej, my dzisiaj na obiad mamy ziemniaczki z kalafiorkiem bo dostaliśmy ostatnie zbiory od siostry męża i do ego jajko sadzone

karolinkanice16 my idziemy na basen w niedziele pierwszy raz mam nadzieję że małemu się spodoba

qltoorka ja stawiam na dziewczynkę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #798848 przez kasiak
E no gdzie Wy? Pustka, że wiatr hula!
U nas dzien trochę marudny. Miał gorszy moment, znowu lekki stan podgorączkowy, ale wyspał się i humorek sie poprawił. Ja mam labę dzisiaj i tylko pranie zrobiłam. Siostra machnęła obiad, mężu w robocie jeszcze.
Mielismy jutro isc na basen pierwszy raz, ale poczekam aż Sebek dojdzie do siebie. Jak myślicie mogę go już dziś wykąpać, czy sie wstrzymać do jutra?

No kurde wreszcie mi sie awatar zmienił! Od wczoraj probowałam i pisało, że sie zdjecie wczytało, a był dalej taki sam. A teraz widzę, że w końcu jest :) mój eskimos mały :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798882 przez agusiaa26
Dorkiszon a co tak twoj Jakub szaleje?? Pamiętam że obie kąpałyśmy ok 18-19 i maluszki spały a teraz widze jazda bez trzymanki, miejmy nadzieje ze szybko mu przejdzie a ty zaczniesz normalnie funkcjonować!

kasiak szkoda Sebka, hmm ja bym chyba kąpała, zaraz po kąpieli okryj kocykiem i synio nie powinien zmarznac ;)

Przez ten cholerny wybor wózka nic w domu nie robiłam, pranie czeka na prasowanie, obiadu nie ma, ciągle szukałam tego jedynego i strasznie sie denerwowałam wiedzac ze kisze dziecko w domu :dry: ale alee wózek już Mam więc wracam do życia :lol:

Qltoorko ten Izzy jest fajny ale jak dla mnie nie na zime! To typowa spacerówka, faktycznie lekka,myśle że idealna na starsze dzieci. Julek w kurteczce był w niej ściśniety- nie wyobrazałam sobie jak miałabym tym jeździć w zimie... a to okrycie na nogi porażka, odstawało sporo, nie dotykało Julka,odległość między dzieckiem a tym okryciem to ok 30cm więc w środku pewnie hulałby wiatr :/

Mojemu spodobał się bebetto filippo, mi bebetto nico- ten pierwszy- fajny,lekki, ma dobre opinie ale siedzisko było bez wkładki więc dziecko siedziało i opierało się na żywej "desce", ten drugi- też fajny ale strasznie ciężk więc oba były bez szału... ogólnie stało pięć wózków na krzyż więc daliśmy sobie spokój i pojechaliśmy w strone domu, załamana mówie wracamy i weźmiemy ten co mojemu sie podobał, niech strace.
Wróciliśmy i znowu wybieraliśmy jak głupki i nagle K. znalazł Nasz wózek- Baby Design Sprint! Idealny dla naszego Julka i co najważniejsze będzie mu ciepło w zimie- mam nadzieje:) wózek posiada ciepłą wkładke- jeździliśmy po mieszkaniu a Julcio miał cieplutkie plecki- ma duże koła, waży ok 10kg i kosztuje nie duzo bo 470zł. Jutro pierwszy spacer wiec dam znac.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798929 przez NataliaK
Ja dzis mialam troszke zajety dzien tak wiec nie wchodzilam na forum. Bylam u fryzjera z mama i jankiem, pozniej obiadek i pojechalam odwiedzic kolozanke do szpitala.

Agusia wozek bardzo ladny, jedyne co mi sie nie podoba to kola ale to tylko moje odczucia. Julek wyglada w nim na takiego duzego chlopca.

My chyba tez powoli sie przeniesiemy do spacerowku bo janek juz zajmuje cala gondole nawet nie ma jak nogami wierzgac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl