BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 4 miesiąc temu #821177 przez dziubasek
Dorkiszon daj mu piwa na kolacje ;) silny chłop to tylko z kacem się obudzi ;)

Ja u nas obstawiam kolejnego zeba, tylko niech juz wylezie bo matka w wariatkowie wyląduje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821250 przez agusiaa26
okejj juz nie znikne na tak długo, to wszystko przez te swieta, czlowiek sie rozleniwił, przytył kg, nic sie nie chce a roboty w domu tyylee.
U nas też wszystko ok,Julek rośnie jak na drożdzach, codziennie sie mietosimy, mały piszcze gada spiewa i tak jakos leci dzien za dniem.

Uni wow jaka kolekcja kryminałów- też je uwielbiam ale tylko w wersji papierowej, jakoś nie moge sie przekonać do audiobooków, ostatnio udało mi sie nawet przeczytać Wielbiciela Charlotte Link, a teraz zabieram sie za nowe książki.

Dorkiszon a ile juz wazy Twój Kuba jak tyle je? Julek w nocy też kilka razy sie budzi ale sie juz wycwaniłam i jak idzie spac ok 20 to o 23 daje butle i pózniej jak sie budzi o 2 i 4 to daje mu smoczka i załapuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821318 przez NataliaK
Jakiś hardcore ostatnio z tymi dzieciakami, u nas dziś w nień też było troche płaczu, wstyd mi przysnać ale miałam chwile zwątpienia i musiałam poprostu wyjsc z pokoju i go zostawić z płaczem bo miałam czarne myśli. Ale już go za to przeprosiłam i wyściskałam, no niestety nie zawsze jest kolorowo i przyznaję się do tego, że czasem nie wyrabiam...

zakupiłam dziś kaskę Sinlac w ogóle nei skomentuje je ceny! jak to jest ze zwykła zmakowa kosztuje 7 zł a bez smaku i glutenu 20? popierdzieliło kogoś, no ale musze powiedzieć ze smaczna jest smakuje jak takie chlebki fit zbożow i młodzieniec wyłoił cała butlę gestej kaszki - chociaż zaleca sie dawanie tego łyżeczką - jutro próbujemy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821322 przez MadMar
no to uwaga- jeśli ktoś ma czas i chęci. MadMar, Hania i nasza dłuuuga historia
o tym dlaczego zniknęłyśmy.
Dla mojej psychiki to było za dużo. Zamiast cieszyć się ciążą ... a z resztą same przeczytajcie(jeśli macie 'trochę' czasu i chęci.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ale tasiemiec. Gratuluję tym, którym udało się przebrnąć :) i wracam, jeśli mnie zechcecie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821335 przez uniuni
MadMar
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821336 przez dziubasek
Madmaroczywiscie wracaj, Dziubasy przyjmują cię z otwartymi ramionami ba nawet cię wycaluja :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821361 przez NataliaK

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821362 przez MadMar
uniuni :* to ja się popłakałam jak przeczytałam co napisałaś;)
dziubasek :*

W marcu idę do szpitala na biopsję wątroby i w zależności od jej stanu będę skierowana na roczne leczenie (jeśli oczywiście spełnie warunki NFZ)

Obecnie staram się odstawić mojego ssaka od piersi, ale ciężko to idzie. Gardzi butelkami wszelkimi, niekapkami też. Mlekiem i kaszkami pluje, ehh upary egzemplarz po tatusiu ;)


Ktoraś pytała o spanie przy lampce- u nas Hania śpi po ciemku, zapalamy małą lampeczkę do karmienia. Od kilku nocy cyc jest 0 19, 21,23, potem o 6 lub o 8.

Wcześniej ciągle budziła się co 2- przy dobrych wiatrach 3 godz. Chodziłam jak ćma, bo mąż od września był w delegacji, więc byłyśmy same z psem :) Wrócił dopiero na święta :(

a jeśli chodzi o śliwkę- to chyba jej jeden z ulubionych owoców :D

Wasze Dzieci też się trzęsą jak widzą coś co lubią (np ową śliwkę, lub ulubioną zabawkę?)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821370 przez MadMar
NataliaK każdy kto miał transfuzje powinien się przebadać,lub często bywał w szpitalach. Kiedyś nie wiedziano o HCV,a teraz moim zdaniem mówi się za mało.
Szacuje się że aż 70% Polaków może być zarażonych a wartości Alat i aspat nie zawsze są podwyższone. Chyba najlepsze co można zrobić to oddać krew-zbadają i nie trzeba chodzic po lekarzach i płacić (bo to badanie jest płatne), na szczęście w warunkach domowych nie jest łatwo się zarazić. Mój mąż jest zdrowy a przez 7lat kochalismy się używając tylko tabletek. Czasem korzystaliśmy z jednej maszynki do golenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821371 przez uniuni
Madmar moje dziecko się trzęsie jak galaretka :D Cały spięty się robi i trze o siebie paluszkami u nóg :D Oczy jak 5 złoty i jakby mógł, to by biegł, leciał, krzyczał i z oczu nie spuści tego co ma na celu :D czubek mały :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821374 przez MadMar
Uni i to uwielbiam :D dzieci są takie szczere jak się cieszą to całe, jak im źle to się też niepatyczkuja i nie da się nie zauważyć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821387 przez uniuni
MadMar to prawda :) To jest w nich wspaniałe - nie da się zle odczytać ich humoru, a fakt, że prosto z płaczu potrafią przejść prosto w śmiech jest niesamowite! Każdy dorosły gdyby tak się zachował zostałby posądzony o niestabilność umysłową ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821398 przez Martazytka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Co do świateł - my mieszkamy pod latarniami i dodatkowo zaciemniamy roletami pokój- śpimy więc tak, że jest ciemno jak d...e czarnej. Mały się przyzwyczaił- my też. Jak wstaje to zapalam lampkę nocną. Od kilku dni Dziecko mi się budzi co 2 godziny- a wcześniej spał 10 godzin. Smoczek w czasie pobudki nie działa :( bo Karolciak po omacku szuka cycka i jakby mógł to przyssałby się przez bluzkę- jest Mega głodny. W dzień tak samo- je co 2 godz, a czasem co godzinę. Pokarm jest :) -ale chyba potrzebuje więcej- albo to SKOK!!! Od jutra zaczynam wprowadzać rano kaszkę- na mm. MM Bebilon przetestowane- w szoku nawet jestem bo Mały zassał butlę i wydoił 80ml :) dumna jestem.
Agniesia- napisz jak tak dolegliwości ciążowe ? Ostatnio pomyślałam o Tobie- że ja nie dałabym rady tak szybko z drugą ciążą- bo kręgosłup by mi się przełamał na pół. Dlatego zabieram się za ćwiczenia i poprawę kondycji, żeby mieć siły na może jeszcze jednego malucha :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821400 przez Martazytka
:( szkoda mi rodziców tej dziewczynki, która zmarła po szczepieniu 6w1. Miała 6-miesięcy. Tyle co nasze maluchy. Ja nie odważyłam się na tą szczepionkę bo przeczytałam, że na świecie notowano pojedyncze zgony. Niby pojedyncze- statystyka, ale jak dopadnie nasze dziecko. Po prostu tragedia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #821411 przez Myszka24
Madmar podziwiam cię za wytrwałość i mam nadzieje ze dostaniesz sie na leczenie trzymam kciuki :kiss: a dla Hani życzę zdrowka. :kiss:
Od 2 nocy testujemy spanie po ciemku i jest dobrze(odpukać) dla Martynki to chyba żadna różnica czy miala zapalone czy zgaszone światło, wczoraj wstawalam do niej 6 razy a poszła spać o 21 a dzis tylko 3 ale zasnęła dopiero o 23
Martyna ja widzi miskę z kaszka to ręce i nogi chodzą ze mam wrażenie ze zaraz odleci a jak widzi swoje ulubione zabawki i jak siedzi mi na kolanach i wyciągam cyca to zaciska piastki i trzęsie sie jak galareta a do tego wydaje podobny śmiech jak Kacper z rodzinki.pl :lol:
My podajemy mm Bebiko jakoś najlepiej podpasowalo małej nawet z butli je wypila a na bebilonie nawet kaszki nie chciała jesc :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl