BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 4 miesiąc temu #820526 przez Nikaa
pasal współczuje :(
Uni ja bardzo lubię kryminały co ciekawego masz?

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820549 przez uniuni
Nikaa poniżej lista
Dom na pustkowiu - Andrea Maria Schenkel
Indeks strachu - Robert Harris
Inferno - Dan Brown
Jedyna szansa - Harlan Coben
Mężczyzna w oknie - Kjell Ola Dahl
Ostatni, który umrze - Tess Gerritsen
Wielbiciel - Charlotte Link
Kochanie zabiłam nasze koty - Dorota Masłowska
Mały złoty pierścionek - Kjell Ola Dahl
Czwarty napastnik - Kjell Ola Dahl
Najczarniejszy strach - Harlan Coben
Ścigany - Simon Kernick
Wierny przyjaciel - Kjell Ola Dahl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820584 przez Jamajka
Ojej Uni, nawet nie pomyślałabym, ze kogoś moja nieobecność jakoś poruszy... tym bardziej zapuszczam buraka ze wstydu i biję się w swe mleczne piersi ( mam nadzieje, ze nikt po oczach nie oberwie). Wiem, ze wieśniara ze mnie i zaniedbalam forum, zastanawiam sie jak tu się spowrotem wkupić :silly:
Masz jakiś pomysł? Jam otwarta na wszelkie jackass'owe akcje ;)
Mam nadzieje, ze wybaczysz marnotrawnej Jamajce.. daj pyska i mówmy se na Ty :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820622 przez jorgus_krk
w końcu pojawił się i u nas pierwszy ząbek :blush: na razie ledwo go widać ale czuć pod palcem :laugh: dolna jedynczeka poza tym mały troche marudny ale pewnie juz siedzi i twardo ćwiczy pompki tylko czekam jak załapie że można ruszyć nogami i zacznie przemiesczać się po całym domu wtedy się pewnie zacznie

jeśli chodzi o światło to śpi przy zgaszonym na samym początku miał lampkę włączoną teraz już nie
dzisiaj w końcu jadł śliweczkę ze słoiczka i była super
jutri idziemy na szczepienie to będziemy znać dokłądne wymiary więc na pewno się pochwalimy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820647 przez Myszka24
Nikaa ja robiłam domowy mus śliwkowy ale niestety moja pancia nie zasmakowała w deserku, ( ugotowałam kilka suszonych śliwek w wodzie a potem to zmiksowałam ) no cóż może sie złamie i kupie w sloiczku do spróbowania :unsure:
Dziś spróbuje zgasić światełko w pokoju małej i zobaczymy czy trafię z cycem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820680 przez karolinap
zostałyśmy na noc u dziadków.
Jest 0:30 a ja nie moge zasnąć. Nie wiem czy to tęsknota za mężem czy wciąż jestem przejęta pierwszą noca poza domem mojej kochanej księżniczki, która zasnela o 21 i smacznie sobie śpi :)
Rodzice odstąpili Nam swoja sypialnie a sami poszli do salonu :)

Dzionek minął Nam milo. Mamusia zajęta wycinaniem albumów a Polcia z dziadkami :)
mama ugotowala Polci zupkę która jej smakowała :)

Jamaica - jak milo, ze jesteś :*

U nas narazie zabkow nie widać, ale marudzenia też nie ma wiec wcale Nam się do tych zabkow nie spieszy :)

Uni - ale Nitos dal popis przed Panią doktor ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820681 przez uniuni
Jorgus gratuluję zembiocha!! kurcze aż zazdrosna jestem czasami o te ząbki nawet jeśli rozsądek podpowiada, że i Nitoś będzie niedługo miał przecież.
Dzieciaczki jak im te pierwsze ząbki wychodzą wyglądają tak słodko :cheer: Chyba o to chodzi, że chciałabym żeby i Nitoś był takim słodziakiem ;) A słodkości nigdy za wiele :P

Dżamajka ja to miętka dupa jestem ;) znaj me dobre serce - wybaczam! :kiss:

Karolinap idz spać! hehe Polci jest dobrze. Maluchom zawsze jest dobrze dopóki są z mamą :kiss:
No i kolejny raz dziadków zazdroszczę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820719 przez agusiaa26
Czesc Mamuski:)
Ehh mojego powrotu nikt nie zauwazyl, bardzo milo z Waszej strony, moze lepiej nie bede sie udzielac.
Ciesze sie ze u Was wszystko ok,
Pasal zycze Ci wytrwalosci!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820805 przez magdalenagal
Agusia dupo wołowa :P nie wymyślej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820808 przez NataliaK
Agusia głupolu, ostatnio taki czas, że czesto ktoś znika z forum i jak się pojawi to mi przynajmniej sie wydaje, że nie było kilka dni tej osoby ale to dla mnie normalne. Poza tym ja przynajmniej pamietałam, że cie nie było wiec pewnie sie odezwiesz jak wrócisz ;) ale czasem się tego nie zauważa, teraz chyba jakiś czas też dorkiszona nie widać ale jestem spokojna bo na pewno sie do nas odezwie niebawem ;)i masz się udzielać!!!!

pichcę właśnie kaszę jaglaną dla bobasa i podam mu z owocami ciekawe czy w ciągnie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820813 przez kasiak
Jestem na bieżąco, ale przepraszam, że nic nie piszę. Organizuję się od nowa, bo mi się przeróżnych zaległości nazbierało. Zrobiłam sobie grafik co gdzie i kiedy, zajmuję się oboma chłopakami, ogarniam chałupę...

Idę coś wszamać i powiesić pranie, jak będę miała chwilę to Wam poodpisuję. Ale zobaczymy czy teraz czy wieczorem, bo jeszcze do sklepu muszę jechać i dużo innych rzeczy jest do zrobienia ;) o dziwo z grafikiem dobrze mi się żyje :P

agusia i jamajka witamy z powrotem. Agusia chcesz po tyłku? Nie wymyślaj! Cieszymy się, że obie jesteście z nami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821007 przez dziubasek
Błagam dobijcie mnie bo juz psychicznie i fizycznie nie wyrabiam :angry:
Majka przyszła w nocy do mnie i mówi ze ja główka boli sprawdzam temperaturę a tam 39 stopni, dalam jej paracetamol i zostawiłam u siebie( bo ja matka panikara jestem) o 4 obudziła się Julka i zaczęła śpiewać potem jeczec a na końcu drzec dzioba, usnela o 7:45 a o 8:15 obudziła się majka zdrowa i gotowa do zabawy... Jula pospala do 10 a potem znowu zaczęła swirowac, nie beczy tylko na rączkach i na dodatek muszę stać bo jak usiądę jest ryk. Ot jak sobie dziecko matke wychowało :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821070 przez jorgus_krk
dziubasek współczuje i życzę żeby Julce szybko przeszło

my po szczepieniu mały ma 70 cm i wazy 9300 nasza bułeczka :laugh: szczepionko zniósł dzielnie i tylko chwilke zapłakał a potem spał i spał a i dziś rano przebiła się druga dolna jedyneczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821116 przez uniuni
Agusia Ty się chciaż na fb udzielałaś i napisałaś, że wrócisz niedługo :kiss: dlatego też na Dżamajkę foch był, bo ona ni chu chu nic nie napisała zniknęła i już..

Dorkiszon też niedawno na fb się udzielała :)

Jorgus o ja Cię!! Faktycznie bułeczka :) Mi się wydaje, że tym razem szczepienie jakieś mniej bolesne było. Nitoś też odsypiał sporo w porównaniu do tego ile zazwyczaj śpi w ciągu dnia :)

Dziubas przy tej Twojej ostatniej nocy, to na prawdę mam ochotę Ci ulżyć i dobić :P Życzę, by to było jednorazowo, a jak ma się powtarzać, to chociaż niech się zsynchronizują ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821173 przez dorkiszon
A co ktoś pytał o mnie ? :D
Widzę, że wszystkie wróciły na forum tylko coś Qltoorka sciemnia :P

U nas po staremu. Kuba rośnie, ale zębów narazie nie ma.
Marzę o jednej przespanej nocy, bo on nadal je co 2 godziny i choćbym nie wiem co mu dała na kolacje to i tak budzi się po godzinie i chce mleko no, a potem już do rana co 2 godziny. Wstaje mi o 6:30 codziennie no , a spać chodzi o 18 jak zawsze.
No, ale czytając co wasze dzieciaki wyrabiają to nie narzekam. Wiadomo mamy gorsze dni, ale to jak się nie wyśpi wystarczy, ze się zresetuje na 15 min. i śmieje się kolejne 3 godziny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl