BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #536440 przez MadMar
dorkiszon napisał:

...Więc od wczoraj ciągle mi tam ręka goni i wyczuwam ...
Za każdym razem co wyczuję jakąś rączke lub nóżkę to ucieka prze kochany jest.

to wspaniale :D też tak mam :) niesamowite :D ja najczęściej czuję Młode jak leżę na boku wieczorem.
Do tego stopnia wyszukuję i macam, że dopóki go nie znajdę nie mogę usnąć. Jak już poczuję, uspokajam się i usypiam z rączką na brzuszku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536442 przez kasiak
Dorkiszon fajnie ci :) moj to czuje tylko jak wedruje z miejsca na miejsce, czasem fiknie to jakby mnie ktos puknal lekko od srodka :) ale kosteczek malych nie czuje.
Snilo mi sie, ze lezalam i obserwowalam brzuch i mi zaczelo w nim bulgotac...jak na Obcym normalnie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536444 przez dorkiszon
A kupuje ktoś łożeczko turystyczne czy tylko wszyscy drewniane ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536447 przez agusiaa26
no własnie a jakie łóżeczko polecacie? miałam dostać łóżeczko turystyczne po siostrzenicy ale mąż sie nie zgadza i chce drewniane:/ więc też mam problem bo nie wiem które ma więcej plusów:/
ale wiem że siostra była bardzo zadowolona z turystycznego;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536450 przez kasiak
My chcieliśmy turystyczne, ale to na wyjazdy do Pl. Mieszkamy wtedy u teściowej a ona nie ma łóżeczka w domu.
Ale tak normalnie do mieszkania to chcemy drewniane, z regulacją wysokości, no i jakby płozy miało i opuszczaną barierkę to juz w ogóle cud, miód i orzeszki :laugh:
Turystyczne praktyczne, skladasz, zwijasz i gotowe...ale wlasnie na podroz dobre. A tak do domu to nie wiem, nie znam nikogo, kto by takie miał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536456 przez Kasik88
Dla synka mam jedno i drugie. W drewnianym sypiał, a turystyczne służyło nam na wyjazdy i jako kojec w dużym pokoju, z tego turystycznego jesteśmy bardzo zadowoleni, moja szwagierka korzysta u swoich rodziców dla synka z turystycznego, z tym, że ma do niego normalny materac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536458 przez dziubasek
MadMar napisał:

dziubasek a powiedz mi, bo ostatnio się zastanawiałam nad łóżeczkami
1. czy łóżeczko z opuszczanym bokiem ma także wyjmowane szczeble czy albo opuszczany bok, albo wyjmowane szczeble?
2. do czego Ci się przydawał ten opuszczany bok?
3. Czy da się go opuścić jedną ręką czy trzeba użyć dwóch (np jak masz rękę zajętą)
4. Czy jest to bezpieczne, tzn czy dziecko samo sobie tego nie da rady opuścić? czy są jakieś zabezpieczenia?[/quote]
Ja niemam takiego z opuszczanym bokiem ale jakbym miala teraz kupowac to na pewno takie. ogladalam takie 3 lata temu ale byly dla mnie za drogie :( , wydaje mi sie ze sa bezpieczne i dziecko na pewno nie otworzy, a opuszczonym bokiem mozesz dostawic do swojego lozka jak juz dziecko sie buntuje i nie chce spac same, i wtedy wydaje mu sie ze spi z toba. Poza tym sa takie mamy ktore dlugo karmia piersia(ja karmila 6 m-cy ale znam takie nawiedzone ktore to robily do 2 roku zycia) i wteyd latwiej wyciagnac malego kloca z lozka:)
Dorkiszon super ze juz czujesz :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536464 przez MadMar
dziubasek myślałam, ze masz takie :)
no nic, ale dziękuję :)

Udało mi się niektóre z Was odnaleźć na fb:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536468 przez kasiak
No właśnie szwagierka ma ten "problem". Mala w czerwcu skończy trzy lata a jeszcze cyca ciagnie! Bez tego nie zaśnie :ohmy: to już jest przesada...łóżeczko mają zwykłe, bez regulacji wysokości nawet i wyobraźcie sobie ten cięzar kiedy trzeba mała wyjąc albo włozyć do łozeczka :ohmy: najczesciej spi z rodzicami, przyczepiona do cycka...

Dlatego mysle,ze karmienie to tak do roku czasu max.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #536470 przez bisbas
ja chce wlaśnie kupić kołyske z regulowanym dnem i opuszczanym bokiem łóżeczka nie kupujemy mamy po synku :)

a dokładnie wygląda ona tak www.ebay.co.uk/itm/Brand-New-Multi-Funct...&hash=item3377d24fc7

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536472 przez latte84
MadMar napisał:


Nie jestem tego co prawda na 100% pewna (czy dotyczy to tylko macierzyńskiego czy także zwolnienia), ale podobno przy dużych zakładach to pracodawca 'wykłada' za ZUS, który mu potem zwraca te pieniądze.

Tak, zgadza się - tak jest z moim pracodawcą, ale to chyba kwestia "gestu" pracodawcy niz jakichkolwiek przepisów prawnych....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536475 przez latte84
o do ŁÓŻECZEK - turystyczne jak najbardziej ok, o ile spełnia swoją funkcje do której zostało stworzone ;)
WAŻNA SPRAWA - nie rezygnujcie z drewnianych łóżeczek - tam sa szczebelki, po których dziecko może się wspinać, próbowac podnosić, próbowac wstawać. e zabierajmy młodzieży tez swoistej "siłowni" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536477 przez Kasik88
Ja karmiłam 13 miesięcy, i czuję się spelniona w tej kwestii :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536485 przez dorkiszon
Dziewczyny a co lepsze wanienka czy fotelik anatomiczny ?
allegro.pl/anatomiczny-fotelik-do-kapiel...ien-i2933041796.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536491 przez Kasik88
Nie kupuj fotelika, dziecko ci będzie zjeżdżać. Wanienka lepsza, na spód do wanienki ręcznik włożysz, dziecko nie będzie się tak ślizgać, no i na ręce będziesz trzymać. Możesz też wkład z gabki kupić do wanienki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl