BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 5 miesiąc temu #486118 przez Kamilka22
Witam wszystkie mamusie :)

jeny jaki dzisiaj dzień mam... mdli mnie jak nie wiem :( bałam się wyjść do sklepu żeby po drodze gdzieś za przeproszeniem "pawia" nie puścić.... ale jakoś teraz już lepiej..
ja w andrzejki będę leżała pod kocykiem z herbatką :) nie mam ochoty na jakieś imprezy. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486149 przez MadMar
dorkiszon ja też nie mogę jeść mięsa. Jakoś mi śmierdzi. Myślałam że to jakieś nienormalne, ale dobrze wiedzieć że nie jestem z tym sama.

A co do 'zachciewajek' też sama nie wiem co bym zjadła- pomyślę o czymś i mi niedobrze.
Na początku ciąży bardzo smakował mi szpinak, zrobiłam sobie wczoraj i nie mogłam przełknąć.
Efekt jest taki że jem tylko pieczywo z serkiem kanapkowym, jabłka i mandarynki.
Oczywiście co 2 godziny.

Jeszcze tydzień temu smakowal mi sok marchwiowy, a teraz cały wylalam, bo napiłam się trochę, zwymiotowałam a sok się zepsuł :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #486283 przez emi87
ja mam faze na zupy-rosolek, barszczyk,żurek ach bym litrami jadła :D wczoraj zjadłam wieeeelki talerz rosołu, zagryzłam tabliczką czekolady i jeszcze sie mężowi w talerz patrzyłam i zastanawiałam czy mu nie wyjeść rosołku (zlitowałam sie bo głodny był hehe) :D ale to tylko z zupami tak mam :D teraz chlipie własnie barszcz czerwony :D
co do reszty to tez tak patrze patrze i sama nie wiem co chce :D

a apropo mandarynek!! ostatnio cos było w tv albo radiu zeby niedawać dzieciom bo cos tam w sobie maja,nie pamietam teraz co...wiec podejrzewam ze w ciazy tez lepiej nie. ja wiem ze wszystko teraz szkodzi ale wole nie ryzykowac i odstawilam mandarynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486293 przez uniuni
To :'chcę ale nie wiem co' jest strasznie męczące:) Dla mnie już nie ma czegoś takiego jak 'mmmmmm apetycznie to wygląda'..jem bo muszę, żeby zagłuszyć mdłości, bo jestem mega głodna, ale czuje się raczej jakbym w siebie wmuszała niż miała na coś ochotę:)

Cieszę się strasznie, że trafiłam na to forum dziewuchy:lol:

Czuję się dużo spokojniejsza czytając o takich objawach jakie sama mam u Was :)

Jutro moja obecna- piąta już ciąża będzie najdłuższą jaką miałam i uwielbiam każdy jej dzień:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #486311 przez emi87
uniuni i oby dalej tak myśleć!! trzeba być optymistą :) :*
też miałam dziś takie przemyslenia że dzieki temu forum nie myśle tak i sie nie stresuje niepotrzebnie :) nie ma to jak grupa wsparcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486341 przez Nikaa
fajnie mieć taką grupę wsparcia, która jest na tym samym etapie :laugh: a ja dziś nie mogłam się powstrzymać i pooglądałam sobie akcesoria dla dzidzisiów :laugh:

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #486346 przez emi87
ja tez już przeglądałm różne mebelki itp B) tak niesmiało i przez chwilke :P ale nawet boje sie chyba jeszcze pomyśleć o ich posiadaniu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486353 przez Nikaa
emi87 ale nawet popatrzeć jest tak fajnie, prawda? :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486355 przez dziubasek
Kobitki ogladajcie te wszystkie pierdolki dla naszych maluszkow bo przeciez niedlugo bedziemy je kupowac :laugh: , ja sie tak ostatnio pozytywnie nastawilam ze musi sie udac :) , a przed chwila byla u mnie ciocia i jej powiedzialam, a ona mi na to ze juz dawno sie domyslala ale bala sie zapytac :laugh: . ehh ciekawe co moja mamunia powie jak mnie zobaczy na lotnisku- moze zauwazy ze sie zaokraglilam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #486362 przez emi87
Nika ja to jak patrze to aż mi sie mordka cieszy :D ale nie mam odwagi jeszcze na zakupy :)
po styczniowym usg jak wparuje do jakiegos sklepu dla bobasków to chyba pół asortymentu wykupie :D
dziubasek mamunia na pewno instynktownie wyczuje - twoja radosna buźka wszystko pokaze jak na dłoni :)
my chcielismy powiedzieć na świeta ale zastanawiam sie czy nie poczekac do styczniowego usg :unsure: ... za 2 tyg mam wizytę i niby mogłabym sobie usg zrobić ale w koncu na tych usg zbankrutuje :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486369 przez dziubasek
A powiedzcie tak z ciekawosci ile takie przyjemnosci ciezarowek kosztuja?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486376 przez dziubasek
Emi87 ja to na ogol jestem wiecznie usmiechnieta, w pracy zamulacze sie mnie pytali czy ja czasami bywam nieszczesliwa. Prawda jest taka ze oczywiscie mam lepsze i gorsze dni ale staram sie szukac czegos pozytywnego w tych gorszych dniach- urodzona optymistka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486388 przez emi87
dziubasek to musisz nas zarażać niepoprawnym optymizmem :D
ja za samo usg płace 100 zł. ale taka foteczka jest jest bezcenna :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486399 przez dziubasek
a z badaniem takie full wypasik plus usg ile kosztuje, ja 3 lata temu jak bylam w ciazy w 6 miesiacu to robilam usg 3D w polsce zaplacilam 150zl i powiem wam ze tak srednio bylam zadowolona a teraz jak przegladam plyte to nawet niewiem gdzie co jest, takze strata kasy jak dla mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #486406 przez emi87
za wizyte płace 130 zł + 100zł usg. Nie jest tanio ale mój komfort jest tego wart :)
o 3/4 D jeszcze nie pytałam ale mysle o tym :) choć jakoś dla mnie bardziej urocze są zdjęcia z tradycyjnego usg :) ale tamte też warto mieć a co!! patrzenia na kruszyne nigdy za wiele hehe :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl