BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 5 miesiąc temu #485428 przez TyszAnka
ale się wkur....łam... napisalam takiego pieknego posta....i mi się skasował...



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485431 przez catherine
to i ja coś o sobie :)Kasia lat 27 to mój pierwszy raz :)8tc czuję si e bardzo dobrze tylko cycki jakies sylikonowe się robią:D i nie nie przepadam za mięsem wędliną :P itp. zmieniam się też w śpiącą królewnę godz 20 w łóziu. Mieszkam w Wwie wiec mam prośbę o jakieś propozycje szpitali gdzie można Urodzić po Ludzku Ja słyszalam dobre opinie o szitalu im.Orłowskiego dobra opieka przy i po porodzie i Inlanckiej- tam znieczulenie za darmo Pozdrawiam Wszystkie Mamusie szczególnie lipcowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485447 przez TyszAnka
a wiec od nowa....

karty ciązy jeszcze nie mam, jutro ide na badania a 6 grudnia mam wizyte, to pewnie załozy mi gin tę kartę,,,,

My się nie staralismy o dziecko - jakoś samo tak wyszło :), Olafek sończył roczek 3 listopada, a tu taka niespodzianka- w szoku byłam parę dni po pozytywnym tescie, no ale cóż....kupimy tylko przedłuzony wózek "jeden za druim" i bedzie OK :)
Mój M się cieszy (ja też) bo to będzie jego drugie dziecko ziemskie (mamy aniolka, w styczniu 2010 zmarł nam przy porodzie synek) ale nie bede się tutaj rozpisywała na smutne tematy...

Ja jestem po rozwodzie z poprzedniego związku mam dwóch synów- starszy w styczniu skonczy 13 lat , młodszy w lutym 11 lat

Z Olafkiem w ciązy miałam na kase chorych bezpłatnwe dwa badania prenatalne, na przezieność fałdy karkowej u dziecka (czy nie ma wady zespołu downa) ora z krwi test PPAP to chyba było w ok. 12 tyg i 4 dniu ciązy, oraz w 21 tyg ciąży....

Brałam tez na poczatku poprzedniej ciąży MagneB6 bez recepty, na skurcze, - skakanie oka, ramion, i łydek ale po paru tabletkach przeszło i przesałam brac.Dwa tyg temu tez miałam skurcze brałam parę dni tabletki i przeszło to przestałam....

chyba o wszystkim napsalam ...nie pamiętam co jeszcze było w skasowanym poscie....



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485449 przez TyszAnka
aaaa, słoneczko...ja według OM na suwaczku mam ciążę 8 tydzień i 6 dzień
a według usg 7 tydzień i 4 dzień, na usg wymiary sa dziecka od zapłodnienia podane, nie sugeruj się tym wiekiem ciążowym, nie wiadomo poza tym kiedy miałaś dni płodne,a jak jeszcze okres był nieregularny, to dopiero wszystko pofyrtane :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485479 przez karolinkanice16
Ja karty ciążowej też jeszcze nie mam założą mi chyba dopiero w styczniu. Teraz jak byłam u GP wysłał mi skierowanie do szpitala na badania oni mi wyślą formularz pacjenta i wtedy mam się zgłosić. Płeć oczywiście też chcemy znać a imiona też mamy wybrane dla dziewczynki i dla chłopczyka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485488 przez Olga
Kamilka22 napisał:

a orientujecie się w którym tygodniu można stwierdzić płeć dziecka?


Hej.Ja swojego Ignasia poznałam w 12 tyg i 4 dniu,wlasnie na usg 3D/4D na badaniu prenatalnym :laugh: Teraz jest taka technika,że jak tylko maly nie odwróci się tyłkiem,to można bardzo szybko zobaczyć płeć :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #485567 przez emi87
katherina co do szpitala to słyszałam że sw.Zofii jest bardzo polecany i oblegany (rekord 50 porodów jednego dnia) :)
TyszAnka to swoje przeżyłaś..teraz musi być dobrze :)

a ja dziś znowu czuje sie jakbym miała dostać @....wykończy mnie nerwowo ten I trymestr...chce już styczeń :(

a u Was jak samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485592 przez sloneczko33
tyszAnka to fakt nie mialam zbyt regularnie miesiaczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485748 przez TyszAnka
ja tez nie miałam, a okres ostatni myślałam że miałam 1 października, ale jednak zerknęłam w kalendarz i to był trzeci październik :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485751 przez dorkiszon
Ja mam już karte ciążową choć ja naprawde u lekarza znalazłam się stosunkowo bardzo wcześnie.
Ja bym chciała wiedzieć jaka płeć, jakie ubranka kupować :) imiona juz dawno miałam swoje ulubione dla chłopca Olaf lub Igor dla dziewczynki mieliśmy Klaudia. Niestety te dla chłopca mojemu mężowi się nie podobają i tu jest problem on chce jakieś zwykłe. Z kolei klaudia niedawno urodziła się w naszej rodzinie :).
Jeśli chodzi o zaparcia to nie jest tak ,że wogóle kupy nie moge zrobić tylko, że w nocy mnie jelta bolą mam straszne wzdecia i czesto nie moge spać. Potem rano rodze tą kupe i cały dzień jest dobrze a wieczorem to wraca wzdęcia w nocy ból i rano wyproznienie. Meczy mnie to.
To nic , że niektóre nie macie tej karty to tylko kawałek kartonu z twoimi danymi nic tam takiego nie pisze najwazniejsze jest usg , bo można sobie oglądnąć :), a karta lezy mi na stole tylko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485796 przez MadMar
Właśnie wróciłam od lekarza- karta założona, wyniki badań ok :)

wg lekarza termin mam na 10.07.2013, ale ja wiem dokładnie kiedy to się stało :kiss: , poza tym lekarze liczą termin dla 28-dniowego cyklu, moje były 30-dniowe no a poza tym różnica niewielka, bo tylko 3 dni :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485825 przez emi87
dziewczyny jak się jeszcze sprężymy to wszystkie jednego dnia urodzimy hehe :D bo widze ze duzo osculuje tak 8-15 :D

dorkiszon może sobie chapsnij popołudniu lub wieczorkiem suszone śliweczki albo morele?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485843 przez dorkiszon
Mnie tylko wiecznie naciąga, a jak tylko poczuje jakiś zapach w kuchni to już nie mówie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485864 przez dorkiszon
Mam też taka herbatę na prace jelit czarny bez i nasiona lnu jakiegoś "Mnicha" jak myślicie może zaczne też to pić zanim kupie sobie suszone owoce ? Pozatym chyba pojde do przychodni do mojej lekarki, bo wczesniej łykalam na odbudowe pracy jelit po silnych antybiotykach alktifort zywe szczepy bakteri lacibius bardzo dobre i niezbyt drogie, ale to przerwalam z powodu ciazy moze pojde sie jej zapytac czy moge dalej to brac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485889 przez emi87
z ziółkami lepiej uważać - najlepiej poradzić się gin :) nie ma co ryzykować a problem jest dosyć męczący więc warto sie wybrać jak najszybciej.

Mnie dziś troche mdli i czuje ciężkość w brzuchu no i oczywiście wrażenie jakby zaraz @ miała przyjść. Ale jak patrze na zdjęcie naszej kijaneczki to odrazu czuje ze musi być dobrze :)moge zdychac,prychać i umierać byle fasolinie dobrze było :D
i musze po recepte smignąć na luteinke bo sie zgapiłam ostatnio :/ pierdołą być haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl