BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #551538 przez siwa342
karolinap napisał:

siwa342 napisał:

ja zakupiłam kalendarz fasolki i tam wklejam zdjęcia z usg(mam co miesiąc do kolekcji) i opisuje to i owo,duzo tez tam pisze o ciąży,fajna pamiątka :)


Przez internet zamowilas taki kalendarz?
No ja tez wlasnie pisze to i owo ale narazie w notesiku, mierze brzuch i zapisuje i wage i tak zastanawialm sie wlasnie nad tym dzienniczkiem z brioko, zeby wszytsko bylo ladnie i na pamiatke :)





Tak na allegro,wpiszesz kalendarz fasolki i masz :) na każdy tydzień miejsce na wpisy,notatki itp do tego jest opisane co sie dzieje z maluszkiem w tych tygodniach,ile mniej więcej ma wzrostu itp. Szybko się zapomina niektóre rzeczy a tak wszystko jest fajnie opisane i posegregowane

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551545 przez siwa342

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551556 przez karolinap
siwa342 napisał:

tu link:



allegro.pl/kalendarz-fasolki-9-miesiecy-...cow-i2953613092.html


No ja znalazłam juz na innej stronie. Widziałam ze tam są jakieś zapiski ze masz 2 tygodnie na stronie i opis i np. Miejsce na zdjęcie usg i miejsce na notatki i coś tam do uzupełniania. Ale widzę ze jest 44 stron. Takze reszta to wolne kartki na tzw. listy do maluszka??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551558 przez karolinkanice16
ja kupilam album w empiku i byl duzy wybor :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551570 przez Kamilka22
Ja kupowałam taki album dla koleżanki jak urodziła, tylko że życie fasolki tylko po urodzeniu. Super pamiątka taki album. Wpisuje się tam np. pierwsze słowa dziecka, kiedy pierwszy raz się uśmiechnęło itd. itd. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #551578 przez Jamajka
Ja też prowadzę album dla mojej Lenki, który wręczę jej na 18-tkę wraz z butelka wina, które dziadek robił w 2011r :) Już prawie 2 lata leżakuje w piwnicy :) Taki kalendarz to skarb dla naszych dzieci i cudowna pamiątka :) Ja mam kalendarz 'moje pierwsze 5 lat życia' z fotografiami Anne Geddes.. polecam :) Sama jak czytam zapiski sprzed roku to jest to dla mnie takie wzruszające i zaskakujące :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551582 przez Jamajka
aaa no i jest tam też miejsce na pamiątki :) Ja mam wklejone wszystkie usg, test ciążowy, opaski ze szpitala, akt urodzenia, kartki z gratulacjami, kosmyk włosów.. i mnóstwo zdjęć... zarówno z okresu ciąży jak i samej zainteresowanej, na różnych etapach życia :)

Polecam też Mamusiom zrobienie sobie sesji zdjęciowej z brzuszkiem ;-) Ja mam kilkanaście zdjęć pozowanych z moim M. i wciąż do nich wracam, bo przypominają mi ten cudowny czas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551583 przez karolinap
Ja mam 23 lata i mam to szczęście, ze moja mama gdzieś dostała taki kalendarz w tamych czasach:) Jest caly wypełniony i jak go ostatnio odnalazłam to czytając wieczorem z mama te zapiski ona niektorych rzeczy wogole nie pamięta a ze są zapisane to wiemy ze takie rzeczy miały miejsce lata temu:)
różne ważne daty, wydarzenia, jak przekrecalam wyrazy, zdjecia.
Super pamiatka wiec taka chce zrobić dla mojej dzidzi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551585 przez kaska1982
Masakra ten dzień :(
Bylam u tego dentysty, jak szlam to mnie nic nie bolalo, mial tylko zaplombowac ubytek gdzie mi cos wylecialo i tak tez zrobil, ale niestety jak wrocilam to tak mnie zab bolal ze szok. cale popoludnie i wieczor bolalo jak diabli, teraz juz troche przechodzi ale jak cos to jutro bede szturmowac dentyste jeszcze raz. Choc juz mi slabo na sama mysl, bo tak sie stresowalam i w dodatku zapowiedzial ze zadnego znieczulenia nie da bo ciaza, i ze podobno bol u dentysty przygotowuje do porodu... jakas masakra...


dorkiszonku wspolczuje tych wymiotow :(

kasiak wspaniala historia, juz gdzies ja czytalam i sie wzruszylam :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551592 przez karolinkanice16
:lol: a ja sobie wlasnie obralam reszte ziemniakow z wczoraj pokroilam i smaze domowe frytki od wczoraj mam takiego samaka a wiecie z czym je jem ? ze smietana :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551599 przez Jamajka
Ja dzisiaj rybę z fryteczkami i surówką z kapusty kiszonej zajadałam na obiadek :) A teraz wcinam mango :) mniam :D

Kaśka dentysta sadysta? Jak ból dentystyczny przygotowuje do porodu? Masaaaakra :/ Biedna Ty.. oby Ci do rana przeszło!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551622 przez dziubasek
Ja tez prowadze dla mojej Miss kaledarz(od chwili jak sie urodzila), kupilam w empiku jak jeszcze wciazy z nia chodzilam, mieli super wybor... Sa takie kieszonki na pamiatki, dam jej na 18tke no chyba ze sama wczesniej znajdzie ;)
My z moja Miss zajadamy sie kalafiorem :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551623 przez agniesia
Hey dziewczyny:)

A ja znowu poszalałam na zakupach:)

Kupiłam w smyku 3pak body disneya z długim rękawem za 20 zł i 3pak z krótkim rękawem za 20 zł i jeszcze jedno body za 7 zł:)

Ależ mi się to podoba:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551625 przez Kamilka22
jak mnie dzisiaj sutki swędzą !!!! oszaleje zaraz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551629 przez Patrizia
jamajka znalazla na necie czy masz cos takiego ??
www.edycja.pl/produkty/ksiazki/albumy/mo...dziecinstwa-z-czapka

kasiak przeczytalam historyjke jednym tchem az milo :)
Mnie tez czeka dentysta az sie boje czy tam wszystko oki, a jutro dziewczynki ide do fryzjera wloski zafarbuje i wkoncu jakos bede wygladac bo ostatnio to sie nawet z tuszem do rzes pogniewalam :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl