BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #551134 przez Qltoorka
sloneczko, niemożliwe, bo nie zniknęłaś mi z tabelki jeszcze ani razu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551143 przez Patrizia
a gdzie mozna zerknac na tabelke bo jej znalesc nie moge??




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551145 przez uniuni
Qltoorka napisał:

Lacra, a kiedy Ty masz wizytę? Bo ja tak czekam na wieści od naszych bliźniąt :) i bardzo jestem ciekawa ich płci :) chyba uniuni na razie obstawiła dwóch chłopców, nie?


Aż się przeraziłam, że mi w myślach czytasz :ohmy: Byłam pewna, że tylko pomyślałam, że u Lacry obstawiam dwóch chłopców :lol: Ale możliwe, że pisałam tylko nie pamiętam, bo z tym u mnie cienko ostatnio ;)

Moja wczorajsza rozmowa z J:
J - Muszę się spakować na jutro
U - Aaaaa no tak, bo ty do Stavanger jutro jedziesz
J - Lecę do Trondheim na szkolenie, mówiłem Ci
U - Aaaaaa no tak, do Stavanger w weekend!
J - Do Stavanger nie w weekend tylko 14tego, to czwartek jest! ile razy mam mówić?
U - No tak.. Bo 7mego jest w czwartek też..a lecisz gdzieś po jutrze, czy znowu namieszałam?
J - Pierdoła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551173 przez Qltoorka
Patrizia, tu masz tabelkę:
pokazywarka.pl/lipcowki2013/

Link tez jest stale dostępny w moim podpisie nad suwaczkami :)

Uniuni, szkoda, że to forum nie ma opcji jak na FB "lubię to" :laugh: , bo bym klikała często pod Twoimi postami :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551178 przez uniuni
Qltoorka napisał:

Patrizia, tu masz tabelkę:
pokazywarka.pl/lipcowki2013/

Link tez jest stale dostępny w moim podpisie nad suwaczkami :)

Uniuni, szkoda, że to forum nie ma opcji jak na FB "lubię to" :laugh: , bo bym klikała często pod Twoimi postami :lol: :kiss:


heehhe :laugh: Forumowy klałn :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #551180 przez Lacrijka
Qltoorka napisał:

Lacra, a kiedy Ty masz wizytę? Bo ja tak czekam na wieści od naszych bliźniąt :) i bardzo jestem ciekawa ich płci :) chyba uniuni na razie obstawiła dwóch chłopców, nie?


13 luty dopiero, cos sie doktorkowi pomieszało i tak mi kazał przyjsc za 2 tyg, pomijam tylko fakt ze od poprzedniej miną prawie 3 tyg haha Tak to bym miała jutro ale wpisal mnie na za tydzien.. Tez mam nadzieje ze juz sie dowiem kto mieszka bo bym juz z wolna zaczęla sobie cos kupowac bo gdzie ja pozniej z takim brzucolem pojde :P Mebelki juz sa, w sobote poskładamy, pozniej wizyta i juz zaczynam hihi Ale duzo osób obstawia mi parkę.. No zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551212 przez Jamajka
Qltoorka też mi brakuje opcji 'lubię to' :D Już dawno o tym myślałam, nie wiedziałam, że komuś też to wpadnie do głowy :D Jednak porozumienie jest :D

Kamilka rozmiary ubranek 0-3 miesiące to jest na moje oko ok. 62, ale tak różnej wielkości są te ubranka, że moja Lenka co prawda drobna, ale czasem 0-3 to w wieku 7-8 miesięcy nosiła! Na pewno na noworodka sporo za duże, moim zdaniem gdzieś koło 2-3 miesięcy zaczynają być dobre ;-) więc ze 2-3 zestawy newbornów warto mieć na sam początek :) aaa i dziecko po urodzeniu jest jednak takie wątłe, Lena miała 59 cm jak się urodziła, ale spokojnie w 56 ją na wyjście ze szpitala ubrałam.. później wiadomo, wzrost w pierwszych miesiącach jest baaardzo szybki :)

Nadia nie przejmuj się, że brzuszek jest mały :D Też tak miałam w pierwszej ciąży.. że cały czas chciałam mieć już olbrzymi a mi dopiero w 5 miesiącu zaczął odstawać :) Nawet się lekarzowi skarżyłam, czy nie za mały ten brzuch.. ale powiedział, że nie :) i że wszystko w porządku, jeszcze mi urośnie :) No i urósł :D W moim awatarze zdjęcie z 8 miesiąca a w 9 doszło jeszcze 4! kg i kilka centymetrów :D więc easy Kochana :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551215 przez Marta27
Witam wszystkie lipcóweczki
Dziś przypadkowo natknęłam się na wasze forum i postanowiłam dołączyć.
Mam 27 lat a termin mam na 21 lipca. To moje pierwsze dzieciątko
Dziś mam wizytę prawdopodobnie będę miała chłopaka zobaczymy czy pani doktor dziś potwierdzi.
Czy są tu jakieś mamy z Poznania?

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551219 przez magdalenagal
Mamusie, co powiecie na grupę zamkniętą na FB?
Mogłybyśmy się tam spotykać :-)

(gdzieś po drodze zatknęłam się na chęć zalajkowania)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551225 przez Jamajka
Marta27 Witaj :)

Dziubasku też bym właśnie chciała, kiedy zaczną przychodzić goście do maleństwa, żeby przynieśli mała pierdołę dla Lenki :) Bo zawsze to pomyśli, że i ona jest ważna i nie będzie się czuła z boku.. tylko kurcze nie wiem, czy nie trochę niezręcznie tak sugerować komuś? Ja chyba będę miała z tym problem..

uniuni ja też nigdy nie wiem gdzie i na ile mój M. wyjeżdża, a często jeździ w delegacje i ja zawsze mylę czy to Gdańsk, czy Łódź czy Kielce czy jeszcze ciul wie gdzie.. :P i on mówi, ze w czwartek go nie ma, a ja wielkie oczy "to gdzie jedziesz? na ile? kiedy będziesz?" a później i tak przekręcę 6 razy :D

Lacra no wszystkie czekamy na płeć, a Twoje dzieciątka są mega obserwowane przez nas wszystkie i kibicujemy bardzo naszym tłinsom.. więc dawaj znaka jak tylko będziesz coś wiedzieć :D Na Twoim miejscu też bym chciała parkę :D Chyba żeby były jednojajowe to wtedy 2 dziewczynki :D Trzymamy kciuki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551226 przez Lacrijka
Małe Lacriuszki hihi To mnie czeka z ajakis czas hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551227 przez dziubasek
Kamilka rozmiary ubranek 0-3 miesiące to jest na moje oko ok. 62, ale tak różnej wielkości są te ubranka, że moja Lenka co prawda drobna, ale czasem 0-3 to w wieku 7-8 miesięcy nosiła! Na pewno na noworodka sporo za duże, moim zdaniem gdzieś koło 2-3 miesięcy zaczynają być dobre ;-) więc ze 2-3 zestawy newbornów warto mieć na sam początek :) aaa i dziecko po urodzeniu jest jednak takie wątłe, Lena miała 59 cm jak się urodziła, ale spokojnie w 56 ją na wyjście ze szpitala ubrałam.. później wiadomo, wzrost w pierwszych miesiącach jest baaardzo szybki :)

Jamajka moja Miss urodzila sie 53cm i 4,5kg i w te najmniejsze nie bylam wstanie ja ubrac, polozna powiedziala zeby nawet nie probowac bo mozna dziecku krzywde zrobic(naderwac staw itp) wiec dziecko dziecko nie jest rowne. Lepiej podwinac rekawek czy zalozyc skarpetke na zaduze spiochy niz nakupowac malych rozmiarow i nie uzywac(jak bylo w moim przypadku). Z tego co wiem to w polsce maja takie sprzety ze sa w stanie oszacowac wage dziecka a nawet dlugosc kilka tygodni przed porodem, ja sie dopiero dowiedzialam ze majaka taka duza jak ja wyciagneli ;)

Witajcie nowe mamy :laugh:

P.S uciekam do poloznej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551233 przez dziubasek
Jamajka my juz zaczelismy o tym mowic znajomym i rodzinie... Moja Miss na bank bedzie zazdrosna i smutna chodzila. Do tej pory ona byla oczkiem w glowie wszystkich...
Uciekam kochane wieczorem sie odezwe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551237 przez Jamajka
Wiem Dziubasku o czym mówisz.. tutaj rzeczywiście wagę dziecka śledzi się już na kilku ostatnich wizytach i można mniej więcej przewidziec jakie duże będzie dzieciątko. Mnie jak do porodu badali na IP to lekarz oszacował wagę na 3600 a Lena miała 3570 więc prawie idealnie. Ale są też dzieci, które mają 2900 i są naprawdę maleńkie.. i wtedy ubranko 0-3 można przyrównać do worka na ziemniaki.. Ja kupiłam 2 zestawy newborn, żeby dzieciątko miało przytulnie.. też nie jetem zwolennikiem nakupowania ogromu malutkich ubranek, ale 2-3 pajace czy bodziaki warto mieć w zanadrzu :)

Lacra widziałam to już dawno.. słodziaki :D Ale ja padłam wczoraj jak zobaczyłam bliźnięta niemowlęta, które 'tańczą' do gangnam style :D Cudo i zakochanam na amen :D

polecam obejrzeć na poprawę samopoczucia
<3 najlepsza ta nić porozumienia, kiedy zaczyna się piosenka :D Kocham :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #551244 przez patrysia305
HAHAHA ŚWIETNE SĄ


JA SIĘ UŚMIAŁAM NA NICH
www.facebook.com/photo.php?v=33407076337...44840&type=2&theater

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl