BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #551072 przez Patrizia
nadia brzusio napewno urosnie u mnie jest taki :)






Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551076 przez dorkiszon
Ja też mam mały brzuch ledwo co dopiero się zacznie teraz skończył sie rozwój maluszka zaczyna się wzrost więc bez obaw jeszcze cię wysadzi. Maluch podwoi swoją wielkość juz niebawem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551080 przez dorkiszon
No ja właśnie tez mam gdzieś taki jak Patrizia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551098 przez patrysia305
a dlaczego musicie brać luteinę i do kiedy, ja brałam do 14 tc duphaston (zamiennie go dają z luteiną) ale taki do łykani nie pod język, teraz lekarz stwierdził że go odstawiamy

Ale ładny brzusio się pojawił ja mam chyba troszkę większy no i kolorowy - przez zastrzyki :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551104 przez Qltoorka
siwa342 , witaj :)

patrysia305, ja biorę luteinę z powodu wcześniejszego poronienia, mam ją brać do 20tc. Tą wersję podjęzykową to brałam, by mi pomogła zajść w ciążę - może dzięki niej udało się od razu :)

Jak macie dziewczyny ochotę na ten bób to do lipca macie czas ;) potem jak bedziemy karmić cycem to trzeba będzie raczej unikać, bo ciężkostrawny...

emi87, ja też dementuję, że szczupłe czują wcześniej, bo ja szczypiorek jestem i co? chociaż, chociaż...wczoraj czułam takie pukanie z jednej strony brzucha, a dziś rano po przebudzeniu puknięcie na środku :laugh: W końcu :ohmy: uniuni, kamilka, wiem, że też czekacie na ruchy...ja żeby coś poczuć to długo czasu spędzam z dłońmi przyklejonymi do brzuszka podczas leżenia, w końcu jakieś smyranie czy właśnie delikatne puknięcie można wyczuć :)

patrizia, piękny brzusio :) i to łóżeczko co przesłałaś też super-piękny jest ten zestaw pościeli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551105 przez patrysia305
ale mnie naszło na filety śledziowe smażone w zalewie octowej zaraz cały słój zjem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551111 przez patrysia305
karolinkanice16 zazdroszczę tej wspólnej kąpieli, ja od 2 kreseczek na teście z mężem zero zbliżeń, przez zagrożenie, poświęcamy się dla naszego skarbka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551113 przez dorkiszon
Ja brałam luteine na początku tak bez powodu może na wszelki wypadek potem nie brałam, aż pewnego dnia pojawiło mi sie troszke krwi i znowu mi przepisał, ale skończe to opakowanie i już nie biore.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551114 przez sloneczko33
ja juz wstawilam focie aktualnego brzusia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551115 przez dorkiszon
Qltoorka widzisz wreszcie upolowałaś ruchy tez tak polowałam :), a teraz potrafie rozpoznać jak się ruszy bez dotykania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551117 przez sloneczko33
siet i nie ma mnie w tabelce :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551127 przez Qltoorka
sloneczko33, tabelka jest teraz posegregowana według dat porodu. Przyjrzyj się uważniej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551129 przez uniuni
Qultoorka też sporo czasu spędzam z ręką na brzuszku :laugh: W pracy trochę to ograniczam, bo wyglądam jak Al Bandi z ręką w okolicy gaci :silly:

Patrysia305 ja nie dostałam luteiny, bo tu nie posiadają, za to mega drogi żel dopochwowy z progesteronem. Brałam do 13tygodnia, jak większość dziewczyn ze względu na wcześniejsze poronienia.

LadyMartula Mam akurat pomelo w domu, a zawsze chce mi się tego czego nie mam :silly: Na wzajem kochana, udanego dnia :)

Dziubasku myślę, że to świetny pomysł! Zdarzyło mi się odwiedzać znajomych z większą ilością dzieci. Dla mamy i noworodka-oczywiste, ale zawsze brałam też coś małego co cieszy oczy dla starszych dzieciaczków, bo mi ich zwyczajnie szkoda. No i żeby zazdrości bez potrzeby nie wzbudzać :)

Patrizia ja też mniej więcej taki mam :) Rano malutki, a wieczorem jakby mnie ktoś nadmuchał! Obelix i tyle :silly:

Nadia nie przejmuj się! Wyskoczy zanim się obejrzysz :lol: Sporo kobiet tak ma - malutki, malutki a nagle puffff i jest brzusio :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551130 przez sloneczko33
wiem ale przedtem jak patrzałam nie bylo mnie ale teraz juz jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551133 przez Qltoorka
Lacra, a kiedy Ty masz wizytę? Bo ja tak czekam na wieści od naszych bliźniąt :) i bardzo jestem ciekawa ich płci :) chyba uniuni na razie obstawiła dwóch chłopców, nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl