BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #576073 przez kasiak
!sylwia! napisał:

czy to normalne: przez wymioty do 12 tyg schudłam około 5 kg, a przez ostatnie 6 tyg przytyłam tylko 3 kg?? jak byłam ostatnio u dr to z dzidzią wszystko ok ale jakoś chyba przyzwyczaiłam się do stereotypu że w ciąży trzeba tyć że zaczęłam się martwić że nie tyje.
wiem że to głupie.
a co do ciąży to kiedyś słyszałam historie i uwaga autentyk że jedna kobitka ukrywała ciąże i jak dostała skurczy to poszła do starego kibelka na dworzu i tam urodziła psikus taki że nie wyciągnęła stamtąd dziecka, ale traf chciał że przyszli do nich sąsiedzi i zaczęli się jej dopytywać co się stało bo nagle schudła itd ale ona się jakoś pokrętnie tłumaczyła i tamci się domyślili wezwali policje i lekarza no i dzidziaka wyciągnęli w sumie to jest tylko taki troszkę wolniejszy ale w sumie zdrowy tylko przez całą podstawówkę wołali za nim szambonurek


Już niedawno pisałam jak to ze mną było ale się powtórzę :) ja też schudłam przez wymioty 5kg, potem jak już mogłam jeść to jadłam wszystko i nic nie ograniczałam poza ilością na raz. Wyrównałam te 5kg i teraz przytyłam następne 2,5 kg, więc na to wychodzi, że mam tylko te 2,5 więcej niż przed ciażą. Mama mówi, że to niedużo, ale lekarz powiedział, że jest ok. Mały się dobrze rozwija, a przez witaminy chudnięcie mu nie zaszkodziło. Widać nie od nas zależy ile przybierzemy na wadze i kiedy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576094 przez siwa342
Qltoorka mmoja koleżanka też się zapierała że w różowe nie bo jej się nie podoba ale jak córka sie urodziła to sie sama przyznała że w takim kolorze jest jej ślicznie :)

Moja koleżanka się urodziła z waga 1kg

kasiak moje mnie pokopało w poniedziałek i na razie cisza tylko babelkowanie,zrobiło mame w konia

!sylwia! koleżanka w 5 miesiacu wygladała jakby sie najadła i tyle zaczeła dopiero tyć w 7-9 miesiącu,wiec jak z dzidzia wszystko ok to spoko,ja chyba też nie utyłam za dużo dowiem się w poniedziałek. A tak wogóle to zalezy tez od wago wyjściowej bo ja miałam 4 kg nadwagi więc maleństwo miejsce miało:) niby powinnam przytyć najwyzej 11 kg więc zdąrze napewno to jeszcze nadrobić,mam nadzieje że nie 23kg jak moja mama w pierwszej ciąży

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576116 przez dziubasek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576126 przez siwa342
Qltoorka hahah dobre tego nie widziałam

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576145 przez mycha7
Witam
A ja dzisiaj chyba nie zasnę. Czy Wy też tak przeżywałyście przed USG połówkowym? Nie mogę się doczekać a zarazem boję się czy wszystko ok. Pragnę by dzidzia pokazała co ma między nóżkami :) Ciśnienie mam chyba ze 200/100 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576146 przez alba77
Qltoorka tak będziesz ubierać swoją córcie B) czaad

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576156 przez siwa342
a teraz jak juz coś na poprawienie humorku :) mozna sie pośmiać :D

www.smog.pl/wideo/58395/mezczyzni_vs_bole_porodowe/

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576167 przez askan2
mycha7 ja też tak miałam przed połówkowym: całą noc źle spałam, rano sraka z nerwów.. do wizyty stres a na wizycie cisnienie 140/100 :ohmy: więc nie jesteś sama ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576168 przez emi87
kasiu gratuluje "ciociowania" :D

u nas nie ma problemu z imionami - wszyscy akceptuja i nikt nic nie burka :P w ogóle rodziców mam super i tesciów tez niczego sobie wiec nie narzekam (zawsze mogłam trafic na gorszych hehe) :P

kasiak chyba jakis rytm ma...tylko ze ja jeszce nie czuje kopniaków wiec ciezko m istwierdzic. tylko jak mam wolne i sie wczuwam to czuje a niestety (stety) pracuje i nie zawsze mam możliwość wyłapac :)

sylwia przytyłas 3 kiklo i moim zdaniem to w normie :) nie masz sie czym martwic na prawde :* chcesz to ci oddam ze 4 kg ode mnie haha w całej ciazy mozna oprzytyc nawet 8 kg..a jezeli lekarznic nie mówi i dzidzia zdrowa to nie ma co sie zamartwiac ;)

a mi i męzowi podobaja sie te sliczne rózwe (o nie tylko) sukieniusie :D :cheer:

mycha ja bede pewnie przezywac ale dopiero w przyszlym tyg :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576173 przez dziubasek
Mycha ja juz mam srake ;) , wogole jakas podniecona jestem jak przed pierwsza randka ;), zrobilam kompi kompi, naszykowalam sobie ciuszki na jutro, rano pewnie wstane o 5(a mam na 9:30)i zaczne sie szykowac....
Byle do jutra i naladuje swoje baterie na nastepne 20 tygodni :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576180 przez dziubasek
wow Siwa chyba kazdy facet powinnien przejsc taki test...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576181 przez mycha7
siwa342 napisał:

a teraz jak juz coś na poprawienie humorku :) mozna sie pośmiać :D

www.smog.pl/wideo/58395/mezczyzni_vs_bole_porodowe/



Że tak powiem brzydko: Zajebiste
słyszałam o nich ale nie widziałam
Poprawiłaś mi humor

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576186 przez mycha7
dziubasek napisał:

Mycha ja juz mam srake ;) , wogole jakas podniecona jestem jak przed pierwsza randka ;), zrobilam kompi kompi, naszykowalam sobie ciuszki na jutro, rano pewnie wstane o 5(a mam na 9:30)i zaczne sie szykowac....
Byle do jutra i naladuje swoje baterie na nastepne 20 tygodni :laugh:


Fajnie masz, że idziesz na 9. Ja rano do pracy i USG dopiero na 17

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576206 przez Qltoorka
Uuu, mycha to będziemy czekać na wieści od Ciebie aż do wieczora... A kaska1982 na którą godz? Ja już też tak żyję swoim połówkowym wtorkowym, że z tego wszystkiego zapomniałoby mi się, że jutro mam normalną wizytę u gina :P

Trzymam mocno kciuki za wszystkie trzy USG jutrzejsze :) Denerwuję się razem z Wami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl