BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #581268 przez kaska1982
Hejka :)

Własnie wrociłam ze spaceru polaczonego ze szperaniem po sklepach i powiem wam, ze mimo iz u nas nie ma za wiele sklepow dla dzieci to chyba i tak najbardziej lubie pepco. Dzis poszlam sobie poogladac, chcialam kupic tez cos dla mojego bratanka, a tu zamiast tego kupilam kilka bodziaczków, półspioszek, 2 czapeczki dla niemowlaka i rekawiczki niedrapki :) cos czuje ze teraz to juz za kazdym razem bede z czyms wychodzic :) szkoda tylko ze dla bratanka nic nie kupilam :( nie chce kupowac ciuszkow bo tyle tego ma ze watpie ze wszystko zalozy, zreszta i tak pewnie duzo dostanie. Wolałabym cos innego.

poradzcie co moge mu kupic?

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #581310 przez bea2a
kaska1982 napisał:

Hejka :)

Własnie wrociłam ze spaceru polaczonego ze szperaniem po sklepach i powiem wam, ze mimo iz u nas nie ma za wiele sklepow dla dzieci to chyba i tak najbardziej lubie pepco. Dzis poszlam sobie poogladac, chcialam kupic tez cos dla mojego bratanka, a tu zamiast tego kupilam kilka bodziaczków, półspioszek, 2 czapeczki dla niemowlaka i rekawiczki niedrapki :) cos czuje ze teraz to juz za kazdym razem bede z czyms wychodzic :) szkoda tylko ze dla bratanka nic nie kupilam :( nie chce kupowac ciuszkow bo tyle tego ma ze watpie ze wszystko zalozy, zreszta i tak pewnie duzo dostanie. Wolałabym cos innego.

poradzcie co moge mu kupic?


Najlepiej pampersy - tego nigdy za wiele. Można kupić w fajnej wersji: allegro.pl/tort-z-pieluszek-pampers-prez...iny-i3020403170.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #581332 przez dorkiszon
Pampersy najlepiej dokładnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #581356 przez jabluszko
ja jak kupuje pampersy idac na pierwsza wizyte po porodzie to kupuje na wyrost pampersy bo najczesciej inni tez kupuja pieluchy i zeby potem nie wyszlo ze maluch wyrosnie i nie zuzyje malych pieluch to biore wieksze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #581410 przez Kasik88
My już po spacerku, załatwieniu spraw w urzędzie, po obiedzie a w piekarniku ciacho z agrestem :) Dzis troche lepiej ze mną, acz kolwiek na spacerze były momenty, że myslałam usiąść na środku chodnika tak boli :( no ale mam nadzieję, że już niedługo przejdzie, albo dostanę zgodę od gin na jakąś fizjoterapeutyczną terapię :)
Co do zakupów to dziwnie się czuję, że jeszcze nic nie kupuję, nawet nie oglądam ani nic. Może to dlatego, że płci nie znam, no i dlatego, że wszystko jest po synku :) z rzeczy takich większych, a ubranka no to 2 pudełka unisexów mi zostały więc muszę je przejrzeć, ale na pewno też jak poznam płeć to dokupimy ciuszków niezależnie od tego czy będzie chłopiec czy dziewczynka.
A w piątek idę na aerobik :) w sumie dla kobiet z uniwerystetu 3 wieku, koleżanka im organizuje, plus warsztaty taneczne :)
A w sobotę lumpek chyba zaliczymy, a tatusiowie zajmą się smykami naszymi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #581421 przez kasiak
Dziewczyny przyszedł podgrzewacz :) polecam sprzedawcę, wszystko szybciutko poszło- wczoraj zamówiłam a dzisiaj dostarczyli kurierem :) sprzęt taki jak w opisie aukcji i najważniejsze to to, że działa bo przetestowałam. Troszkę śmierdziało z początku ale jak się zagrzał to przestało. Polecam :)
Na dniach przyjdzie jeszcze laktator, pieluszki i aspirator do glutów :blink: od jednego sprzedawcy więc kupiłam hurtem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #581432 przez dorkiszon
kasiak to zapodaj linka tez od niego kupie, bo juz nie pamietam kto to był.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #581460 przez Joanna89
kasiak napisał:

Dziewczyny przyszedł podgrzewacz :) polecam sprzedawcę, wszystko szybciutko poszło- wczoraj zamówiłam a dzisiaj dostarczyli kurierem :) sprzęt taki jak w opisie aukcji i najważniejsze to to, że działa bo przetestowałam. Troszkę śmierdziało z początku ale jak się zagrzał to przestało. Polecam :)
Na dniach przyjdzie jeszcze laktator, pieluszki i aspirator do glutów :blink: od jednego sprzedawcy więc kupiłam hurtem :)


możesz podać mi link do aspiratora do noska?
ja byłam dziś w PEPCO mieli nową dostawę :) Kupiłam niedrapki,czapeczkę geterki i pół śpioszki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #581481 przez kasiak
dorkiszon napisał:

kasiak to zapodaj linka tez od niego kupie, bo juz nie pamietam kto to był.


allegro.pl/happy-family-oryg-podgrzewacz...dom-i3003873416.html
Jest jeszcze w opcji z butelka ale wzięłam taki bez.

Joanna allegro.pl/aspirator-do-nosa-dla-niemowl...row-i3075580485.html
Ale aspirator jeszcze nie doszedł, więc nie wystawię na razie opinii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #581490 przez jabluszko
kurcze a ja sie zastanawiam nad tym podgrzewaczem... czy podgrzewacz potrzebny jest dla mnie jezeli chce karmic piersia?? POMOCY

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #581492 przez kasiak
jabluszko napisał:

kurcze a ja sie zastanawiam nad tym podgrzewaczem... czy podgrzewacz potrzebny jest dla mnie jezeli chce karmic piersia?? POMOCY


Ja kupiłam podgrzewacz i laktator. Mam nadzieję, że mój pomysł jest dobry bo chcę odciągać mleko i uczyć małego też na butelkę. Bo w razie jakbym musiała małego z kimś zostawić to mleko będzie w pogotowiu i przy okazji będzie podgrzewacz. No i ten konkretny model też wyparza butelki i działa na zapalniczkę samochodową.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #581498 przez jabluszko
hhmmmm chyba masz racje :) w sumie nawet nie wiem czy bede miala pokarm. patrzylam na ten podgrzewacz i fajnie ze mozna tez obiadki podgrzewac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #581499 przez Qltoorka
dorkiszon napisał:

Nigdygdy ci sie nie podoba co ja pisze nie zaskakuje mnie to juz.


dorkiszon, przesadziłaś z tym stwierdzeniem :( Przykro mi, że tak sądzisz... To nie jest tak, że zawsze neguję to co piszesz. Ale przyznaję, że czasem drażni mnie Twoja zbyt ostra krytyka innych, którzy myślą inaczej niż Ty, stąd zdarza mi się stawać obronie innych racji :P ... Dajmy już spokój, oki? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #581500 przez agniesia
Oto moj brzusio i Seweryn:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #581501 przez Qltoorka
No i ciotki...... pomyliłyście się!!!! :P
Tatuś od razu jak się tylko obraz na monitorze pojawił zauważył jajeczka:silly:
Jeszcze nie ochłonęłam... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl