BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #580586 przez Nikaa
Ja w planach mam biografię Augusta Sasa (uwielbiam książki historyczne niedawno skończyłam biografię Ludwika XVI - to ten co miał pecha być królem Francji zanim rozpoczęła się rewolucja francuska)
nuszę zapisać sobie te tytuły o których piszesz - brzmią bardzo ciekawie :)
a co do Zychowicza zawiodłam się - myślałam, że będzie to lepsza pozycja ale jeszcze całości nie przeczytałam więc zobaczymy :)
Joanna89 jeszcze tylko trochę i sama będziesz śmigać :blink: może ja też kto wie ? :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #580587 przez dziubasek
Patriziasuper sexi-mamuska :laugh:
Nikaaa ja nie pracuje ciezko, tylko sam fakt ze musze tam byc juz mnie meczy... Na razie planuje urlop na swieta wielkanocne a potem w kwietniu pare dni i w maju od polowy juz pojde na l4... Ja tez duzo czytam(mniej ambitne ksiazki bo romansidla ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580591 przez Patrizia
Dziekuje :kiss: uciekam pod prysznic i sie naoliwic zeby mi skora nie pękła:)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580595 przez magdalenagal
Nikaa napisał:

Ja w planach mam biografię Augusta Sasa (uwielbiam książki historyczne niedawno skończyłam biografię Ludwika XVI - to ten co miał pecha być królem Francji zanim rozpoczęła się rewolucja francuska)
nuszę zapisać sobie te tytuły o których piszesz - brzmią bardzo ciekawie :)
a co do Zychowicza zawiodłam się - myślałam, że będzie to lepsza pozycja ale jeszcze całości nie przeczytałam więc zobaczymy :)


Ja z historycznych czytałam chyba wszystkie o rozwiązłości na dworach królewskich (Wielcy zboczeńcy, Wielkie nimfomanki...) i o seryjnych zabójcach i kanibaliźmie... Polecam Ci te żydowskie serie- są na prawdę dobre :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580598 przez Joanna89
nikaa może może :)
patrizia to nie takie łatwe żeby pękła:)
ja ide z psem i też kąpiel a potem AVATARa sobie obejrze:)


dobrej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580599 przez uniuni
Patrizia piękny brzuszek! Patrze tak na nasze lipcowe mamusie i widzę, że Polki, to piękne kobiety :)

Joanna tylko kilka miesięcy zostało :) Już niedługo :) Marzyła mi się wspinaczka, ale na podlasiu o góry ciężko ;)

Nikaa, Magdalenagal macie może konta na biblionetka.pl?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580607 przez Nikaa
Patrizia ja się też oliwię :laugh: stosuje oliwę z oliwki (dzięki radzie Jamajki o ile dobrze pamiętam z góry wielkie dzięki :) ) i jestem bardzo zadowolona :)
magdalenagal już zapisałam sobie te pozycje do przeczytania :)
Joanna89 do zobaczenia :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580609 przez Joanna89
Spijcie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580614 przez Nikaa
uniuni nie mam :) właśnie weszlam na tą stronę wooooooow wygląda ekstra :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580626 przez siwa342
[/b]EwelinaB87 ja tez tak czekałam i czekałam i tylko takie tetnienie czułam a mam tyłozgięcie macicy więc dziecko moze być "głebiej" ułożone,koleżanka dopiero w 7 miesiącu czuła,spokojnie sie doczekasz ja czułam w 19 tyg a przy pierwszej ciązy podobno później się czuje koło 20 tyg,jeszcze zdąży cię tak pokopać że bedziesz miała dość :)

dorkiszon moja ciocia jest listonoszką i do 8 miesiąca pracowała i jeżdziła na rowerze :)

Patrizia ładny brzusio :)


a co do sportu to ja od poczatku mam zabrionione przemeczanie itd bo mam ciaze zagrozona,nawet na basen nie moglam bo z moczem cos nie tak,jakoś wole nie próbować jak nie mam potrzeby ale na basen bym sie chetnie wybrała,jak mi infekcja przejdzie to sie wybiore

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580629 przez Qltoorka
Joanna89 napisał:

aha i cwiczę też mięnie Kegla.


hihi, ja zawsze ćwiczyłam mięśnie kegla, ale kiedyś w innym celu.... :P :P :P

dziubasek, mnie już strach opuścił... Z każdym tygodniem po ukończonym I trymestrze moja wiara, że będzie wszystko dobrze coraz większa...wiadomo, że zawsze może się coś stać... a z medycznego punktu widzenia po 22 tc utrata ciąży nie nazywa się już ponoć "poronienie" a "przedwczesny poród"... ale nie zamulajmy na takie tematy-tfu, tfu....
Btw, ja się nie dziwię, że nie chcesz się forsować tylko się dziwię, że Tobie położna zabroniła, a mnie pozwala lekarka na wszystko... :dry:

Ale ciekawe jak to jest z tą aktywnością... bo niby ciężarnym zalecane są spacery... To czemu jak ja trochę pospaceruję po mieście i mnie potem boli tak kręgosłup, że jak się położę to już z łóżka ciężko mi wstać? To ja dziękuję za taki zdrowy ruch :P

magdalenagal, no z chęcią sprawdzę Twój zmysł wróżbity ;) I pokaż zdjęcie komody, bo ja poluję i poluję...
I Patrizia świetny pomysł z tą bluzką Ci podsunęła :)

I nie podoba mi się już ta dyskusja o ćwiczeniach, aż mi się ciśnienie dźwignęło czytając Was :angry: bo dorkiszon chyba odebrała chyba wszystko zbyt personalnie i zaczęła nas znowu pouczać i krytykować. Pisząc, że chwali Joannę za tak rzadkie rozsądne podejście i tekst, że nie rozumie gdy ktoś nie uprawia sportu wyszło na to, że reszta-my, które nie ćwiczymy jesteśmy nierozsądne... :P Ja osobiście poczułam się tymi słowami urażona. Tyle. Faktycznie, uniuni ma rację- dorkiszon, dlaczego uważasz, że jest tylko jedna racja-Twoja :unsure: Każdy robi jak uważa i jak kocha. Ja też za aktywna nigdy nie byłam, nawet pływać za bardzo nie potrafię, mam inne pasje i nie uważam, by to był powód, byś mnie za to miała krytykować, a już tym bardziej uważać mnie za kogoś gorszego od siebie, bo właśnie tak to odebrałam. O!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580630 przez uniuni
Nikaa napisał:

uniuni nie mam :) właśnie weszlam na tą stronę wooooooow wygląda ekstra :)


Polecam gorąco! Szczególnie gdy wpiszesz książki, które przeczytałaś na swoim profilu i ocenisz je, że możesz użyć 'Poleć mi książki'. Jest wtedy brana pod uwagę lista książek u ludzi, który czytali te same książki co ty i ocenili je podobnie. Te których nie przeczytałaś ale są o podobnej tematyce lub tego samego autora są wtedy wyświetlane :) Super gdy nie wiadomo za jaką się książkę się teraz zabrać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580638 przez Qltoorka
Patrizia, ależ Ty ślicznie wyglądasz w tej całej okazałości :) Śliczna mamuśka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580642 przez kasiak
magdalenagal napisał:

EwelinaB87 Cześć :-) my jesteśmy płodne pod każdym względem :-) na którymś z tematów widziałam że nasze lipcowe forum nazwano pełnowymiarowym czatem :-) to fakt. My nawet wzajemnie się naradzamy co zjeść danego dnia :D

Pytasz o ruchy dziecka- ja czuję je od około 18 tygodnia a teraz Młodzieniec jest bardzo aktywny, dźga mnie non stop :-) ale cieszy mnie to bo wiem że wszystko jest ok. Dziś lekarz pytał czy czuję już ruchy :-) zaczęłam się śmiać, że bywa i tak że nie daje w nocy spać :-)

kaska1982dzięki za dobre słowa :kiss: Ja też dziś pomyślałam, że jeśli Dzidzia się nie obróci, konieczna będzie cesarka a jej chciałam uniknąć... A co do ćwiczeń- tak jak Ci napisałam wczoraj- zdechło. Nie chciało mi się dziś a poza tym emocje z wizyty na pewno spaliły zbędne kalorie i w ogóle ;-)

Qltoorkaczuję że będzie Alicja :-) daj koniecznie jutro znać czy się sprawdzi. Jeśli nie, oznacza to że mój zmysł czarownicy się stępił...

kasiaki Inne Miłe Mamunie czy któraś z Was też tak ma jak ja, że nie ma chęci żeby Was ktokolwiek poza Ojcem Płodzicielem dotykał po brzuchu? Ja już jestem chora na myśl że ktoś chciałby mnie dotykać... Trzeba będzie uaktywnić asertywne odmawianie :P

Kasik88 a kiedy u-(z)wolnienie od pracy?

Karolinapu mnie na razie wychodzą stare po tyciu, ale są bladziutkie, nawet nie czerwone czy różowe. Kupiłam olejek z Rossmanna (na brzuchol) i jakieś cuś na rozstępy z Lirene (na dupala) mam nadzieję że za dużo ich nie będzie. Moja Siostra śmiała się że jej brzuhol wygląda jak popękana skorupka jajka... ;-)

Co do wyglądu- zawsze po domu chodziłam w wygodnych ciuchach, teraz jest nie inaczej. Co do makijażu, maluję się tylko na wyjścia i też nie wszystkie- zwyczajnie mi się nie chce ;-) A co do seksualności... czy ja wiem- nigdy nie byłam seksualnie niebezpieczna ;-) Najważniejsze żeby Monsz widział we mnie kobietę, nawet z rosnącym bezbolem ;-)

Dziś przyjechała moja komoda. Monsz składał dwie godziny ale nie marudził zbytnio ;-) jutro zacznę powoli ją przygotowywać na ciuszki Michałka :-)


Ja nie wiem jak wy to z uniuni robicie, ale wasze posty są takie pozytywne aż mi się micha sama cieszy :laugh: Ojciec Płodziciel może brzucha dotykać kiedy chce, ostatnio zasypia z ręką na brzuchu, Sebek go kopie do snu :woohoo: a tak to jak się ktoś nie zapyta a rękę do brzucha pcha to mnie krew zalewa od razu! A Sebek głupi nie jest i czuje, że to nie rodziców ręka i udaje, że go nie ma :lol: mądra bestia :lol: na złość robi wszystkim :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #580644 przez Nikaa
uniuni dzięki :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl