BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #583775 przez Nikaa
kaska1982 no to pojawia się pytanie skoro wcześniej takie nie były to co się stało, że jest taka zmiana ? Może coś w szkole to powoduje ?

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583776 przez bea2a
Dziewczyny jeśli jeszcze nie oglądałyście to polecam cykl dla kobiet w ciąży i mam, który kiedyś leciał co sobotę w TV. Można obejrzeć wszystkie odcinki w internecie pod adresem:
tvnplayer.pl/szukaj,1.html?query=Mamo%20to%20ja

Program jest naprawdę fajny. Jeśli macie chwilkę czasu, to polecam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583801 przez Patrizia
magdalenagal wow jakie zakupy takie konkretne :) lozeczko bardzo ladne a wozek super :)

karolinap no to dawaj jutro znac jak po wizycie

Goldi gratuluje syneczka :) zycze wszystkiego dobrego :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583809 przez patrysia305
magdalenagal kupiłas ze strony e wózki czy allegro? chyba na ich stronie jest tanij z tego co zauważyłam jaki kolor enzo evo wybrałaś ??? Fajnie mieć już wózek i mieć ten wybór za sobą - zazdroszczę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583810 przez Marta27
uniuni jeśli chodzi o łowiectwo to ja pochodzę z rodziny polującej. Mój ojciec teraz jest w pełni szczęśliwy bo mój Krzyś bardzo sobie upodobał to hobby i razem jeżdżą na polowania.

Zakupy zrobione tulipanki kupiłam i mam teraz wiosnę w domku

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583818 przez magdalenagal
patrysia305 napisał:

magdalenagal kupiłas ze strony e wózki czy allegro? chyba na ich stronie jest tanij z tego co zauważyłam jaki kolor enzo evo wybrałaś ??? Fajnie mieć już wózek i mieć ten wybór za sobą - zazdroszczę


Patrysiu, ja byłam bezpośrednio w hurtowni bo mam blisko. Na stronie wózek który wybrałam kosztuje 1729 (chyba) a ja płaciłam za zestaw 30 zł mniej. I wybrałam czerwony :-) każdy facet powinien mieć czerwone ferrari ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583841 przez dorkiszon
kaska1982 biedna byłaś ja mam tez tą koleżanke co kiedyś już pisałam jak mnie odwiedziła ze dwa razy ze swoim 5 letnim synkiem to cała chora byłam idento właził wszedzie i wszystko ruszał, a ta ani słowa. Nawet mojego męża kopał po plecach jak jadł obiad i powiedziałam nigdy więcej.
Marta27 i poźniej zjadacie sobie sarenki ? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583852 przez agusiaa26
Patrysia ciuchy poprostu boskie!:) u mnie niestety same szmaty, trzeba bedzie poszukać ciuchlandu w centrum:/
Goldi gratuluję Syncia i trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło;)
Magdalena wariatko zakupy konkret:) fajnie bo już najważniejsze rzeczy masz, łóżko bardzo mi sie podoba też miałam na niego oko;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583855 przez mycha7
magdalenagal super wózek, też się nad nim zastanawiam, tylko martwi mnie to, że spacerówka jest tylko w jedną stronę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583857 przez magdalenagal
mycha7 napisał:

magdalenagal super wózek, też się nad nim zastanawiam, tylko martwi mnie to, że spacerówka jest tylko w jedną stronę.


Wiem że moja Siostrzenica była zachwycona że jedzie przodem do kierunku jazdy ;-) taka ciekawska bestyjka. Mam nadzieję że moje Dziecię będzie równie zachwycone ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583858 przez mycha7
A jakie masz wykończenie Gondoli? Już to nowe w kolorze wózka czy jeszcze białe wychodzi ze środka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583859 przez gold_butterfly
Dziękuję za słowa wsparcia. U nas tyle się też dzieje :-) Mąż przejął grupę dzieciaczków (koleżanka, która prowadzi zajęcia ma teraz operację i na jakieś 2 miesiące nie będzie w stanie się pojawiać w szkole). I będzie prowadził zajęcia dla dzieci w wieku 1-4 lat. Około 6-20 dzieciaczków, raz w tygodniu w pobliskiej szkole. Zajęcia trwają ok.1,5-2h. Już przygotowałam rozkład zajęć, zabawy edukacyjne. Nie będę brała czynnego udziału - ale staram się pomagać wszystko organizować :-)

Poza tym też kupujemy używane ubranka i nie widzę w tym raczej nic niestosownego.

A co do bliźniaczek,to też mamy w rodzinie i są okropne - demolują mi mieszkanie, biją Olcię, wpadają w histerię, nie potrafią pobawić się choćby chwili w spokoju. I trudno mi tu oceniać sposób wychowania,bo mają troskliwą i inteligentną mamę. Czemu są takie okropne? Doprawdy nie wiem. Doszłam jednak do wniosku,że wychowanie bliźniaków,to prawdziwa sztuka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583860 przez magdalenagal
mycha7 napisał:

A jakie masz wykończenie Gondoli? Już to nowe w kolorze wózka czy jeszcze białe wychodzi ze środka?


Jest białe, dwu- albo trzy warstwowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583869 przez Marta27
dorkiszon tak jem sobie sarninke i nie tylko jest pyszna :laugh:

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #583877 przez mycha7
magdalenagal chyba też się na niego zdecyduję. A widziałaś może czarny na żywo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl