BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #695244 przez olivka
EwelinaB87 napisał:

on jest mieciutki i dosc tani ale wolalabym cielisty i czarny


Też wolę właśnie czarny i cielisty, bo białe to już mam takie zwykłe, one też nadają się do karmienia bo są mięciutkie. Jak nie znajdę takiego do karmienia specjalnego to kupię zwykły miękki i go przerobię...bo mnie coś trafi jak będę musiała łazić za durnym stanikiem :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695251 przez KingaOc
Olivka śliczna pościel.

Ja też mam rozbieżności w dacie porodu z miesiączki 10 sierpnia z I USG 6, z II 9, a miesiąc temu jak byłam to termin wyznaczony z USG mam na 1 sierpnia. Kolega który jest ginekologiem wytłumaczył mi, że najważniejsze jest I USG bo jest potwierdzeniem tygodnia ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695255 przez olivka
U mnie z miesiączki wychodzi 13.08., a z USG 30.07. Cesarkę miałam mieć na 06.08. ale ostatnio jak zobaczyła USG to powiedziała, że może być wcześniej, zależy też jak wyjdzie teraz USG i KTG, właśnie mam iść w przyszłym tyg. na KTG, ale jak mam te skurcze to chyba pójdę w piątek i niech sprawdzą co ten mój syn tam wyprawia. Ja czuję, że to będzie wcześniej. Ale muszę do tego 37 tc jakos wytrzymać...nogi zacisnąć czy cuś :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695269 przez agniesia1604
Ewelino,
zapytaj lekarza o te skurcze bo nie chcę Cię martwić ale ponoć od CZWARTKU zapowiadają znów upały i to co widziałam wczoraj w TV troszku mnie przeraziło bo to była pogoda na 2 tygodnie i nie schodziła poniżej 20 stopni w nocy!!!!! Więc w dzień około 20-35!!!!!!

Kto wie czy któraś nie pójdzie rodzić w tym upale:(


U mnie wg miesiaczki na 2 sierpnia
a wg USG ostatniego na 29 lipca ..

a wg pierwszego USG które było robione w 5 tygodniu i 6 dniu wyszło że to 4 tydzień i 5 dzień i mierzono wtedy pęcherzyk:)

na następnym w 7 tygodniu i 4 dniu pomierzono że to 6 tydzień i 5 dzień i serduszko już biło!

następnie w 9 tygodniu i 5 dniu wyszło że to 9 tydzień i 4 dzień

a w 12 tygodniu i 6 dniu StaŚ nadgonił i mierzył dokładnie 12 tygodni i 6 dni!:)

Potem gdzies znów tydzień zgubił na USB w 20 tygodniu ...

a teraz utrzymuje się na + ... o te kilka dni :)
Nie wiem czym się kierować:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695275 przez olivka
aj i tak będziemy rodzić wtedy kiedy naszym maluszkom się za mani ;) Patrząc na lipcówki to trochę mnie to przeraża ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695277 przez MZS
Ja właśnie też nie wiem czym się kierować:) ważne aby wytrzymać do 37 tygodnia:) Mój Franiu musi się jeszcze obrócić ,ale na to ma jeszcze troszkę czasu. Mój mąż się śmieje , że odwróci się przed 37 tygodniem bo ileż można siedzieć głową w dół:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695280 przez wunia1984
Hej Mamuśki! Ja oczekuję na usg. Zobaczymy ile moja Kruszynka urosła. :) U mnie od rana huk nieziemski bo zrywaja nawierzchnię na ulicy. Porażka:( a do tego jutro przez cały dzień bez wody właśnie przez ten remont. :( Jutro moja siska przybywa z chłopakiem więc nie będę się nudziła :) Co do staników to nie mam póki co. Nie wiem czy nie kupić zwykłych z odpinanymi ramiączkami i sportowych :) chyba tak zrobię. WałecZki i klin jednak kupiłam w sumie majątek to nie jest a estetycznie wygląda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695283 przez olivka
Wunia to napisz po USG co i jak :) Współczuję tego huku :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695289 przez klauduska89
u mnie nie dość że głośno to i wody nie ma. Wujek hydraulikę robi więc wodę odłączył, hałasuje bo rury wymienia, za oknem hałasują bo chodniki kładą, nad głową hałasują bo coś tam walą i tną...masakra. A do tego wszystkiego przez pobudkę o 5 strasznie chce mi się spać a nie ma jak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695292 przez EwelinaB87
Ja mam 3 staniki sportowe wiec zawsze do szpitala w tych moge isc, ale i tak musze jakis kupic, chyba zostane przy tych sportowych narazie bo cycki mi moga lada chwila skoczyc jak szalone, wiec nie wiemjaki rozmiar bo w obwodzie roznice po 2-3cm.

Mam nadzieje ze ginka bedzie w stanie mi powiedziec czy mam sie czym martwic ale pewnie kaze mi chodzic juz na ktg zeby pilnowac tetna.

Wunia czekamy na wiesci z USG i na Katleje koniecznie tez.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695296 przez EwelinaB87
Jest przelew od Agi to lece na pocztę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695305 przez agniesia1604
będę miała czapkę i buciki dla Stasia... będę miała czapkę i buciki dla Stasia...tralala.:)

Jak można znienawidzieć mleko?

PIĆ je 0,75l dziennie ... i nadal mieć ZGAGĘ po nim!!!!!

mega zajefajne podejście do mleka... WRRRR:(


JESO nie mogę doczekać się już finalizacji tego mieszkanka i potem tego cholernego remontu ...
Bardzo chciałabym już zamieszkać tam od 1 sierpnia....

A najgorsze jest to że ja zbytnio nie mogę siedzieć w tym remoncie ...chlip... No zobaczymy co z tego wyjdzie - ale chciałabym nadzorować jednak ten remont.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695314 przez olivka
Na mleko to ja już mam odruch wymiotny, ale jak piję w dużych ilościach to tylko to mi pomaga :( aaaa i jeszcze miętowa guma do żucia :))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695328 przez MZS
a ja moje drogie mam chyba jakieś szczęście. Żadnych wymiotów przez całą ciążę, mdłości tylko były wieczorem i może przez jeden miesiąc. Na razie żadnej zgagi ( nigdy w życiu jej nie miałam), przytyłam 12 kg ( chyba nie jest źle). Chyba mi ciąża służy :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #695331 przez agataxii
Hej dziewczyny.
Byłam w sobotę na wizycie. Widzę, że weszłyście na temat pomiarów maluszków, więc ja napiszę tak: Wiktorek wielkościowo odpowiada płodowi ważącemu 2400 z hakiem (biorę spory margines na te pomiary). Mnie cieszy fakt, że przybrał bo 2 tyg temu miał niecałe 1900).
Ale nie na tym chciałam się skupić.
Wspominałam kiedyś o skurczach. Leżąc na kozetce lekarz mógł się osobiście przekonać jakie one są. No i po wywiadzie stwierdził, że są za silne i za często. Profilaktycznie przepisał nospę i luteinę. No i... nic się nie zmieniło. Skurcze jakie były, takie są.
Myśli różne się kotłują, ale ogólnie jestem pozytywnej myśli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl