BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #695752 przez Joanna89
hihi oj tam, oj tam :) moje wiszą na szpilkach bo spadały :)
Mój maż wyjeżdza na 4 dni.. koszmar :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #695755 przez cukierecek27
ja chce do łóżeczka przykleić na jedna strone te mniejsze by zakryć przetarte miejsce ciekawe czy sie sprawdzi....

wspolczuje ... moj mąż wiecznie w trasie ...

no nic ja spadam sie kąpać bo jutro mamy nie mieć ciepłej wody :( wiec trzeba sie dzis porzadnie wypluskać by jutro jakos przetrzymać :huh:

a pozniej czeka mnie przewrtowanie forum neurologicznego.... hmm 1200 stron fiuuu fiuuu.... chociaz tyle moge pomoc moze co ciekawego znajde

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695761 przez Joanna89
Mój mąż tak czasem wyjeżdzał, ale od paru miesięcy siedział tylko w domu...i teraz tak dziwnie jakoś same zostać.. no ale cóż poradzić :/ interesy to interesy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695763 przez cukierecek27
tak to najgorsze sie przestawić rozumiem Cię doskonale bo niedawno sama musiałam się przestawić... ale ktoś musi pracować skoro ja teraz już nie pracuje i nie mam zadnego prawa do zasiłku, tatuś się poświęca całkowicie. Dobra znikam znikam i odejsc od kompa nie moge...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695776 przez Joanna89
forum wciąga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695777 przez cukierecek27
0ooo tak a ja chyba pojade do albo po męża do cięzarówki bo stoi w kilkanascie km od domu tylko nie wiem czy moze zostawić ładunek do rana....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695778 przez agniesia1604
Joasiu ile to z mężem non stop można siedzieć:) odpocznij te 4 dni :P zrelaksuj się ... bo juz później nie będziesz SAMA... :) Skorzystaj z tego ... :) Zrób sobie relaksik dla swojej osóbki...:)

Wspomnisz moje słowa kiedyś ... :) przez najbliższe 20 lat no niestety nie pobędziesz tak długo sama:)
Skorzystaj :) ...Duchowo się odpręż :)

Wiem że to takie dziwne i przerażające ... ale ja od 4 lat marzę o chwili dłuższej dla siebie i choć jednej nocy samotnosci :) Tak dla spokoj ducha ... wiem ze pewnie nie dałabym rady tak wytrzymać i pewnie wisiałabym na telefonie... ale Ty masz okazję - więc nie przejmuj się ...i odpocznij ...:)

Podziwiam Cie ze tyle z mężem spędzasz czasu :) ... praktycznie 24 na dobę tak?:) ...
Ja tak miałam ale tylko ROK :) A potem poszliśmy do pracy i mój mężuś miał pracę na zmiany ...
Teraz oboje na 1 zmianę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695785 przez Joanna89
agniesia dzięki za wsparcia! mam Was przecież hehe :) damy radę !
Dziś dostałam swój prezencik urodzinowy nowy telefonik więc będę ciągle na bieżąco :) hihi
Tak mój mąż pracuje większość w domu, przez internet, na telefon, czasem jedzie do firmy coś podpisać, ale jest w domku ciągle, oprócz wyjść z kumplami itp...


Zmykam do męża pijemy PICOLLO :D hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695793 przez agniesia1604
Ja nie mogę Picollo ...
mam po picollo ciężką noc:)

Dwa sylwki spędziłam przy picollo ... i dwa sylwki w toalecie:)

WIĘCEJ nie napiję się PICOLLLOOOOOO!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695794 przez cukierecek27
i kicha ... nie moze tego zostawić... a jechać ehhh chyba juz nie mam siły cudować na te pore dnia.... i wracac o 6 rano... aa masz siłe jechac ... jak chcesz... tak mi pomaga....:lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695797 przez agniesia1604
Widocznie zmęczony :) ...:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #695802 przez cukierecek27
nno o 3 rano pobudka byla a polozylismy sie koło 23.... ale to chyba ja mam jechac a nie on... a jak mi mowi ze chyba o 22 sie polozy... to zanim ja wyjade z domu to ta godzina bedzie;/ jakby to bylo cholerka z godzine temu....ajjj chyba dam mu odpocząć ode mnie... chociaz ma ciagle odpoczynek ale się meczyc na tych lozkach ... chociaz same mile wspomnienia... :lol: a moze by sie tak w tygodniu zabrać z nim w jakas krotka traske:) tylko ta durna insulina ... ale chyba dałabym rade

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695857 przez mami_nka
Zakupiłam cos takiego , poniewaz mam plaskie wrecz wklesle brodawki ciekawe czy cos to da :/
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695868 przez MamaBąbelka
KasiaGruszka, śliczna sesja :).

Joanna, to dziś urodziny masz? To wszystkiego najlepszego i lekkiego rozwiązania, skoro tak Ci się to marzy, to przed terminem ;).

Cukiereczku, bardzo Wam współczuję, trudno tą sytuację rozwiązać. W domu pewnie byłoby dobrze, ale jak mówisz, z jedną pensją będzie ciężko, a zatrudnić kogoś do opieki, to wyjdzie na to samo :/. Mam nadzieję, że uda się znaleźć rozwiązanie dobre i cały czas trzymam kciuki, żeby jednak stan zdrowia Twojego brata się poprawił.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695894 przez agniesia1604
ah nie mogłam dzisiaj spać...
W sumie od 2 w nocy pulsowała mi macica w samym dole ... czyli odczuwałam to w pochwie...
Ale to nie bolało ... było tylko takie lekko nieprzyjemne pulsujące kłucie ....i tak do 5 nad ranem ... Aktualnie Staś śpi i kłucia nie czuję ... może się szykuje do wyjścia ? Zobaczymy co jutro lekarz powie ...chociaż mi się wydaje ze ja już takie kłucie miałam i potem byłam u lekarza i nic się nie działo...:)

No nic ... dziś będzie długiiiiiiii dzień .... a zapowiada się przepiękna pogoda!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl