BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #698005 przez MamaBąbelka
Kinga, trzymam kciuki.

Ewelina, od wielu mam słyszałam, że tego nacięcia w ogóle nie czuć, a pewnie w takiej chwili nawet się nie zorientujesz, że położna po coś sięgnęła, zresztą podobno kiedy jest się już na tym etapie, to wszystko jest obojętne, bo się już tylko chce, żeby to się skończyło ;).

U nas też jest problem ze śmieciami, bo babcia osobiście była w urzędzie, niby wszystko było ok, ale stażystka tam była, coś pomieszała i w gminie jesteśmy zgłoszeni, a do firmy już nie :/.


A my dziś umówiliśmy się wreszcie na sesję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698008 przez agniesia1604
Tylko 4 zł czy 6 zł za osobę????????
aaaaaaaaaaa

Jak Tanio :)

Ja w bloku i mam 8,30zł za osobę oczywiście przy segregacji:)


My segregujemy - to znaczy ja w domu segreguję - ale mój mąż nie wiem jak wywala... mi mówi że on segreguje i wrzuca tam gdzie opisane ... OK muszę mu ufać:)


_____


Byłam na mieście ... zamówiłam farby, byłam na poczcie... Cieszyn rozkopany więc pokręciłam autem po tych jednokierunkowych uliczkach ... upał niesamowity...
Następnie pojechałam do mechanika z tym piszczącym kołem ... okazało się że blaszki z klocków ocierały... a potem jeszczezajechałam do warzywniaka i kupiłam uwaga!!!!
- porzeczki
- maliny:P
- morele:)))
- czereśnie :PPPP
- nektarynki :)))
- pomidory prawie ze 2 kg - ale cudnie pachną ... nie mogłam się im oprzeć:)
- szczypioreczek:P
- rzodkiewkę:)

A potem jeszcze byłam w mięsnym ( haaaa teściowa wpada musi widzieć pełną lodówkę:P )
i kupiłam na dziś pierś z kurczaczka a na jutro - DORSZA!!! ( tak tak ... u nas w miesnym są ryby mrożone !!! ) ...:P

I przymierzam się do zrobienia ciasta... tyle że znów muszę wyjść w ten upał i zrobić zakupy ...

Dziś nie idę na szkołę rodzenia ... jest taki upał że szok a poza tym trzeba zrobić porzadek w chacie ...toć inspekcja wpada...

NIE otwieram okien .... i jest chłodno...okna również zasłoniete wiec jest SUPER w mieszkaniu:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698009 przez asiulek_dolls
u nas 6zł/os jak segregujesz a 12zł/os za niesegregowane

powiem Wam jeszcze że śmieszą mnie te deklaracje czy będziesz segregować śmieci czy nie...
no ok o ile mieszkasz domu to jesteś w stanie jakoś to posegregować ale w bloku w mieście, znając nasz naród który nie lubi przepłacać wszyscy się zdeklarują że będą segregować bo to tańsza opcja a w rezultacie będzie tak jak do tej pory, bo kto komu udowodni że te nieposegregowane śmieci są jego a nie sąsiada :unsure:
musieliby chyba jakiegoś ciecia 24/h przy każdym śmietniku posadzić który by sprawdził co wyrzucasz i jak stwierdzi że śmieci sa nieposegregowane to jeszcze żeby cię wylegitymował i sprawdził czy taką a nie inną deklaracje złożyłaś....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698011 przez klauduska89
wcześniej płaciliśmy 17 zł na cały miesiąc za wywóz śmieci, a teraz do wyboru albo 4 albo 6 zł na miesiąc od osoby. Przeliczając to na osoby mieszkające w domu i na fakt że chyba tych śmieci segregować nie będziemy miesięczny koszt wywozu śmieci wyniesie 36 zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698014 przez klauduska89
ale nam się temat śmieciowy rozwinął :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698016 przez agniesia1604
Oj ja sie zgadzam z Eweliną ... minimum 5 tyś zł kary dla tych co palą te płyty wiórowe i inne pierdoły w tych piecach ..... oczywiście mowa o tych co palą przy blokach jak np u mnie.... nosz Kur... macica jeża ... facet jara w piecu jakieś smrody i po pierwsze od września aż po maj .... NIE WYWIESISZ nic na balkon bo jeb... ie jak cholera !!!!nie otworzysz okna po 16 ...bo ten dym prosto Ci do domu wlatuje!.... a do tego jak pada to ten dym leci w dół i siedzi w dole czyli przy moich oknach! ...

Nie raz miałam ochotę zgłosić tego dziada .... byłam w spółdzielni to zawsze mi mówili ze on i już u niego byli i mu zwracali uwagę....

Ja rozumiem ... wszystko ....
ale palenie w niepogodę pierdołami kiedy widzi że leci to prosto na nas! ...
To też powód dla którego się wyprowadzam ze tego cholernego cieszyna... I facet to robi od roku ...bo wczesniej nie było problemu z tym ...ZACZĄŁ oszczędzać i zbiera piedoły ze śmietnika bo widzę jak przez płot potem przerzuca!



TAKIM to nawet 50 tyś KARY!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698026 przez agniesia1604
A Joasiu mówił Ci coś lekarz odnośnie tej większej ilosci wod płodowych?
Bo ja wczoraj tak przeczytałam ze czym więcej wód płodowych tym dłuższy poród bo maluch nie potrafi trafić w dziurkę - hahahaha:)

Zapytam przy następnej wizycie o te wody płodowe :)

Kto kiedy teraz ma termin do lekarza?


ja mam na 17 lipca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698027 przez asiulek_dolls
Ewelina tak jak napisałam tez tego nie lubię i też mi się to nie podoba, ja śmieci nie palę i staram się je segregować i to jedyne co mogę w tej kwestii zrobić, mam czyste sumienie, mimo że nie jestem zakręcona na punkcie ekologii (bo w dzisiejszych czasach korzystając z różnych wygód trudno jest być eko) a resztę olewam, nic nie poradzę na to że ludzie to świnie i że tak postępują, to wkońcu nie moje zadanie ich pilnować a naszego rządu- i tu się zaczyna drażliwy temat nr.2 :P
ja po prostu jestem zdania że szkoda moich nerwów na coś na co i tak nie mam wpływu, pilnuje swojego nosa i tyle to jedyne co jestem w stanie zrobić -niestety :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698028 przez mami_nka
U nas tez sasiadka jak przydymi to siwo wszedzie jak autem jade to hamuje bo istna mgla! Nie wiem czym pali a czasem bucha ciemny dym jak z parowozu :-/ uwielbia palic w piecu w sobotnie poludnie jak posciel sie wietrzy i pranie schnie ostatnio tak bylo lilki pranie bylo w domu naszczescíe bo owczarek uwielbia sciagac :-D ale jakby bylo na dworze to bym szmacie spakowala do prania i prasowania wrr

Pe es :-P ja nadal w sosnowcu leze i patrze w sufit ponad 4h :'(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698030 przez mami_nka
U nas tez sasiadka jak przydymi to siwo wszedzie jak autem jade to hamuje bo istna mgla! Nie wiem czym pali a czasem bucha ciemny dym jak z parowozu :-/ uwielbia palic w piecu w sobotnie poludnie jak posciel sie wietrzy i pranie schnie ostatnio tak bylo lilki pranie bylo w domu naszczescíe bo owczarek uwielbia sciagac :-D ale jakby bylo na dworze to bym szmacie spakowala do prania i prasowania wrr

Pe es :-P ja nadal w sosnowcu leze i patrze w sufit ponad 4h :'(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698031 przez agniesia1604
a wlasnie ... a może rozumiecie co ma energetyka na myśli:

Nie będzie u nas ciepłej wody i wody technologicznej ... przez 3 dni
co to jest woda technologiczna?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698033 przez asiulek_dolls
Agniesia bo to nie w spółdzielni ale na straży miejskiej albo policji trzeba było zgłosić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698034 przez agniesia1604
Wiem że do straży miejskiej ...ale ja taka baba wredna nie jestem ...chciałam to polubownie :P :)

A teraz mam w nosie:P


a chyba już wiem co to ta woda technologiczna ... ponoć do podlewania, do mycia klatek, i t d ... to taka woda za która spółdzielnia osobno płaci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698036 przez asiulek_dolls
też jestem ciekawa co to takiego ta woda technologiczna.... heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698038 przez asiulek_dolls
yhy... no na to bym nie wpadła :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl