BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 8 miesiąc temu #710371 przez imbryczkowa
Witajcie mamusie :)


wunia1984: śliczne zdjęcie, jak zawsze resztą :)

kasiagruszka,klaudusia89: wszystkie chyba już czekamy jak na szpilkach :) kiedy nastąpi ten wielki moment :)

EwelinaB87: jeszcze więcej miłości życzę :)


Świetne zdjęcia z baby showera :) mi koleżanki zorganizowały w Cafe Bebe w Poznaniu cafebebe.pl/ super miejsce, polecam wszystkim mamciom z Poznania i okolic, kawiarnia dostosowana dla młodych mamuś, warsztaty, miejsca do karmienia, świetnie dostosowana łazienka z przewijakiem, którego chyba nikt by się nie powstydził, naprawdę fajne miejsce :)

Fakt, nie było takich rozrywek, jak zabawy z pieluchami, ale dostałam jakieś śpiochy, pozytywkę nad łóżeczko, pieluchowy tort i kocyk z LaMillou z kolekcji Ani Muchy (pacyfki z arbuzem :) tak wyglądałyśmy
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #710381 przez ziii
Świetne zdjęcie! I sukienka... :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #710383 przez imbryczkowa
Dzięki ziii :) sukienkę kupiłam w factory w reserved za całe 15 zł, na wyprzedażach w z zeszłym roku, ale rozciągliwy materiał daje radę i w tym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #710387 przez Bea111
Imbryczkowa Piękny ten tort jak i sukienka :) Zresztą cała fotka hih :) A brnąc w szczegóły, sukienka jest koloru czarnego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #710388 przez wunia1984
Imbryczkowa pozazdrościć takiej imprezki:) Bosko wyglądałaś i ta sukienka i fryzura. No i miejsce na imprezkę cudne. Dobry pomysł na biznes :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #710396 przez katarzynaxxx89
Imbrykowa piękna fotka, zazdroszczę imprezki, fajnie.
A faktycznie już większość z nas czeka na szpilkach na ten moment.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #710418 przez imbryczkowa
Bea111 sukienka jest butelkowo-zieona :)


Ucięłam sobie popołudniową drzemkę i wstając poczułam ściekającą po brzuchu siarę :S :S pierwszy raz mi się zdarzyło, żeby było tego aż tyle, może to jakiś znak?

A jak tam się czujecie w te upały mamusie? Smażycie się na słoneczku, spacerujecie czy odpoczywacie w domku? ja jakoś ostatnio nie mogę wysiedzieć na słońcu wiec pielęgnuje jeszcze resztki opalenizny z początków czerwca, żeby nie być biała jak ja córka młynarza :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #710433 przez MZS
Każda z Nas oczekuje już malucha przy sobie. Pomyślcie, że już bliżej niż dalej.a Przypominacie sobie może jak dowiedziałyście się, że jesteście w ciąży :) Jak ten czas biegnie. Ja zrobiłam test w 1 dzień Bożego Narodzenia i wyszedł pozytywny. Dwa dni później już byłam u lekarza na sprawdzeniu i się nie pomyliłam :) Kurcze pamiętam ten moment a teraz już tak niewiele zostało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #710453 przez wunia1984
Imbryczkowa mi upały nie przeszkadzają :) Opaleniznę także pielęgnuję choć nie przesadzam :) Dzisiaj z mężusiem 2 godzinki plażingu uskuteczniliśmy :P
MZS pamiętam początki ciąży, teścik zrobiłam na początku grudnia, była radość ale także ogromny strach przed poronieniem, marzyłam o tym by pierwsze 12 tygodni zzleciało i co już jestem prawie na mecie :) Niedługo każda znas weźmie wymarzoną kruszynke w objęcia :) :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #710491 przez oliga
zii decyduję się na Ujastek ze względu na renomę, chociaż opinie są różne - podobno opieka poporodowa jest średnia, ale na czas porodu super. Podobno po porodzie trzeba się mocno dopominać o pomoc np. w karmieniu.
Ja ogólnie strasznie boję się szpitali, a Ujastek wydaje mi się w miarę przyjazny :P no i przemawiają za Ujastkiem porody rodzinne, pojedyncze porodówki - nie chciałabym rodzić na sali oddzielona zasłoną od innych 5 rodzących kobiet...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #710499 przez Gro-szek
Wunia śliczne zdjęcie.. jak ja zazdroszczę Ci dostępu do morza... (w sensie tak wnioskuju po zdjęciach z Waszych plażingów :))

imbryczkowa ślicznie wyglądasz :) fryz i kiecka superowe :)

My własnie wróciliśmy z działki, relax relax i jeszcze raz relax :) na parwdę wypoczełam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #710501 przez Sikoreczka
Hej dziewczyny :) U nas wszystko ok pojawił się bóle jak na okres a poza tym żadnych objawów.
Mam do was pytanko dokupowała któraś z was torbę do wózka? bo szukam jakiejś fajnej i nie mogę się zdecydować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #710541 przez wunia1984
Groszku dostęp do morza jest, w tym roku lato piękne więc korzystamy. Dobrze że tyle słoneczka dzięki nniemu oczekiwanie na datę 0 się tak bardzo nie dłuży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #710617 przez Gro-szek
Sikoreczka napisał:

Hej dziewczyny :) U nas wszystko ok pojawił się bóle jak na okres a poza tym żadnych objawów.
Mam do was pytanko dokupowała któraś z was torbę do wózka? bo szukam jakiejś fajnej i nie mogę się zdecydować


Ja też się dołączam :) poluje na torbę czarną, bo jak się okazało oryginalna torba do Graco Symbio kosztuje 169 zł. Trochę taniej jest na Allegro, ale to też jest zbyt dużo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #710626 przez wunia1984
Hej bombeczki :) słoneczko tak ładnie świeci, że spać nie mogę. Co do torby do wózka to nie pomogę bo miałam w komplecie. Dzisiaj muszę ogarnàć mieszkanko, jak to po weekandzie. I mąż wreszcie złożył mi stelaż z przewijakiem i wanienką muszę go tylko porządnie wyszorować bo używany był :P no nic wstaję coś wszamać. Kisulki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl