BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #584694 przez misskate
klauduska89 na pewno bardzo martwisz się tym szpitalem i trudno się dziwić...
Bądź pozytywnej myśli, lekarz z pewnością wie, co robi. Za kilka dni wrócisz do domu i wszystko będzie dobrze :)
Trzymaj się cieplutko i bądź silna, jesteśmy z Tobą :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584695 przez klauduska89
dzięki za słowa otuchy :) martwię się martwię, a tym bardziej że nie wiem od czego i czy mocno skrócona jest bo tak w szoku byłam jak mi powiedział że o nic nie zapytałam praktycznie. Czytam o tym że niby jak się kobieta przemęcza, dużo chodzi itp to może się tak robić ale ja naprawdę staram się mało robić i się nie przemęczać... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584699 przez misskate
Ehh, skąd się biorą te wszystkie problemy i dolegliwości. Nie wiem, dlaczego, ale podświadomie jakoś boję się tej najbliższej wizyty. Teraz miałam taki zakręcony czas, sporo pracy, mnóstwo spraw do załatwienia, mam nadzieję, że z Malutką wszystko dobrze.
Ostatnio pobolewa mnie brzuch, kłuje i ciągnie to z jednej, to z drugiej strony. Niby wiadomo, że wszystko się rozciąga, a jednak to trochę niepokoi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584703 przez agniesia1604
Ja polecam DĘBKI < jeżdżę tam od 20 lat > ostatnio raz na 2 lata bo mieszkam 750km od Dębek..

i ważne nie DĄBKI a DĘBKI:)

Ale to właśnie główną atrakcją są latem ... kiedy pogoda dopisuje ... wtedy można spływem kajakowym płynąć od jeziora Żarnowieckiego do morza Bałtyckiego ...rzeką Piaśnicą:)))

Ja się troszku boję ruszać z domu skoro jestem na L-4:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584716 przez katarzynaxxx89
Też mi wyszło mama orlica.
Co do tabletek też brałam najpierw amotax ale nie pomógł, przynajmniej u mnie nie było skutków ubocznych. Potem Keflex a teraz Menural ale tylko saszetke. Szczerze to też nie chce brać tych antybiotyków ale co mam zrobić ja kciągle mam za dużo leukocytów i bardzo liczne bakterie a w ostatnim badaniu białko:(
Martwię się tym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584771 przez Niesia
Co do wyjazdów nad morze i na mazury, nie pomogę. Nad morzem byłam bardzo dawno temu a na mazurach wcale. Sama chętnie bym pojechała, pooddychała powietrzem ale my od ka jestesmy razem, to planujemy wyjazd i nam nie wychodzi. Heh

A ogólnie to wyjdę z siebie i stanę obok! Jak tak można! Wczoraj awantura bo kupili nam tą komodę, na szczęście udało się anulować zamówienie, to już dziś wyczaili inną i karzą iść kupić jutro. Mówię, że mamy ślub za miesiąc i jeszcze trochę musimy na to wydać a komoda jest dla dziecka, więc może poczekać. To awantura, że nic przyszłościowo nie myslimy. Że czemu chcemy takie ciemne łóżeczko kupić - bo mamy takie meble, a są takie ładne zwykłe drewniane- nam się podoba takie i już. No i jeszcze sprzeczka z K... nerwy mi puściły i się poryczałam. Zła teściowa, złą teściową ale wścibska i nachalna babcia to zła teściowa x1000. :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584774 przez anioleczek1987
Patka ja mam termin na11sierpnia a Ty? chyba że u mnie na USG znów coś się zmieni bo pierwszy miałam na16:)
Ahhh jak ja bym chciała nad Polskie morze pojechać, ale to chyba nie prędko, może za rok na wakacje jak dzidzia będzie już troszkę większa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584811 przez agniesia1604
Niesia,
nieźle

Nasza rodzina nie wtrąca się w nic co związane z ciążą... mówili tylko że o wózek nie mamy się martwić..:) Jak przy pierwszej ciąży nasłuchałam się, że tego mi nie wolno i tego... i im powiedziałam że to mi się nie podoba że ja w zabobony nie wierzę, albo mówili że nie mogę tulić psa bla bla bla bo zajęczą wargę dziecko będzie miało... tak teraz milczą i nic nie mówią ...:) No chyba że o oscypku mówili że jak to - że nie można jeść... zdziwieni:) ...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584818 przez EwelinaB87
Ja polecam z calego serca mazury, swietne jedzenie, nieskazitelne powietrze i pieknie niezaleznie gdzie jestes, jak lubisz tlok i mnostwo atrakcji to giżycko, mikołajki, jak chcesz spokój i cisze to w około jest mnostwo miescin, piekne tereny, ja spedziłam tam 10dni pod namiotami w tamto lato po slubie, bylo cudownie, spedziłam nad jeziorem tałty i ciągle w trasie, cudownie wspominam.

a w majówkę powinno być bardzo tanio nawet na trivago reklamuja pol ceny.
Mnie brzuch tez ciagnie raz z jednej raz z drugiej, martwie sie ze tak dlugo nie mam wizyty, musze jej powiedziec ze to za rzadko i mnie to stresuje...

Wrocilam od rodziny, zaliczona mama, tesciowa i babcia uf... pojadłam jak smoczyca... Brzuch zaraz mi peknie..

Mam nadzieje ze z Twoją szyjką bedzie w porządku wez sobie lapka, mam nadzieje ze masz neta, dotrzymamy Ci towarzystwa, co do lektur obecnie czytam pamiętniki wampirów dostałam od siostry, ale teraz najlepiej cos bezstresowego wiec jakas literatura dla dzieci:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584826 przez agniesia1604
Zapisałam sie na FB do grupy Mamusiek sierpniówek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584831 przez EwelinaB87
co do testu strasznie tendencyjne pytania, albo jestes nawiedzona matka, albo nieodpowiedzialna, albo normalna, bezsensowny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584841 przez Niesia
Musiałam się zrelaksować, więc oglądam bukiety ślubne. Co polecacie? Chcę mało wydać, aby bukiet był skromny i kojarzył się dość wiosennie ah i żeby kwiatki były takie abym mogła je we włosy wczepić :) Bardzo ładne są z konwalii ale we włosach mi to nie pasuje. Myślę nad goździkami.... www.wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%...BAdziki/slides/3.jpg

W ogóle siedzę sobie z koleżanką, jem szarlotkę w cukierni (była pyszna :P) i kątem oka dostrzegłam cennik tortów i mnie olśniło :ohmy: Zapomnieliśmy o torcie!!! W tamtej cukierni za tort 3,5 kg zażyczyli sobie 350 pln, ogólnie kobieta jakaś niezorientowana. Poszłam do innej, która wydawała mi mi się droższa a tam... "na 34 osoby? to jakieś 3,5-4 kg tortu, będzie kosztować koło 180 zł". Kamień z serca gruchnął mi z takim hukiem, że K się śmiał że w Środzie Śląskiej to słyszał (35 km od Legnicy).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #584851 przez EwelinaB87
Ja miałam taki, tez pierwotnie chcialam bialy ale w koncu by sie ze mna zlal a ten wrecz lsnil, wciaz go uwielbiam:D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584862 przez misskate
Niesia Bardzo ładny ten bukiecik, ale ja chyba też postawiła bym na coś, co będzie troszkę kontrastowało z dominującą bielą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584866 przez Niesia
yyy ja nie mówię, żeby był biały. Nawet takiego nie chcę. Ponieważ chcę takie same kwiatki do butonierki dla K i o włosów, musza pasować jakoś do sukienki, to pomyślałam o kolorze pomarańczowym, herbacianym... w tym tonie. i chyba chcę by było coś zielonego, nie cały z kwiatów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl