BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #585134 przez agataxii
Wczorajsza wizyta u gina odbyła się bez większych stresów :) Krwiak przeobraził się w skrzep, który ogólnie potrzebuje więcej czasu, ale się wchłonie. No i lekarz dał mi zółte światło co do poruszania się :laugh: Mogę pomału wracać do normalności. :) Płeć się nie zmieniła. Lekarz się śmiał, że ma okazałe klejnoty :silly: Co do moczu, nie zaniepokoiło to lekarza.

Klauduśka trzymam kciuki by było ok. W styczniu w szpitalu leżała ze mną kobietka, która w czasie dwóch ciąż miała skróconą szyjkę. Niestety musiała leżeć trochę w szpitalu, ale obie ciąże donosiła i porodziła zdrowe dzieci :)

Niesia, ja miałam bukiet z czerwonych goździków w formie berła. Jak odgrzebie zdjęcia, to wkleję :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #585135 przez Martazytka
Mój bukciecik zrobiony był trochę przypadkowo- miał być inny, ale i tak mi się podobał- na zdjęciach był bardzo wyraźny. Za mój bukiecik, dwa mniejsze świadkowych, butonierkę i kwiaty rodziców zapłaciliśmy 250zł- a bukiety zamawialiśmy na stoisku na rynku :) Kwiaciarnie chciały kolosalne ceny.
Co do Mazur to chętnie służe pomocą :) Ja właśnie mieszkam na Mazurach- obecnie w Starych Juchach- polecam :) A jeśli chodzi o fajne miejsce to np. Rydzewo- knajpa Spichlerz- na górze są pokoje z widokiem na jezioro. Jezioro ject chłodne ale bardzo czyste, na plaży jest płytka woda- w sam raz dla maluchów. Z Rydzewa jest niedaleko do Mikołajek, Reszla, Świętej Lipki, Giżycka :) Ja Mazury pokochałam całym sercem- uciekłam tutaj z dużego miasta. Nie mogę się doczekać prawdziwej wiosny.
Dostaniemy teraz od teścia własnoręcznie zrobione meble ogrodowe :) i cudowni karmink dla ptaków... będe latem leżeć i pachnieć i słuchać ptaszków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #585136 przez agataxii
Hehe.. znalazłam :blink: Coś koło 120zł kosztował.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #585141 przez Niesia
Pokazujcie, ale mówię... dla mnie wszystkie bukiety są piękne ;)

Ah... zaraz przyjedzie K, śniadanko i na basen ;) Później dzień celebracji święta kobiet i mężczyzn :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #585146 przez mami_nka
hej dziewczyny :)
zrobiłam test i wyszło mi :D

Mama kwoka

Pokochasz swoje maleństwo szaloną miłością. Będziesz chciała zawsze być blisko niego, pomagać mu we wszystkim i czuwać, by nie spotkała go żadna przykrość. Wydaje ci się, że doskonale wiesz, co będzie najlepsze dla twojej pociechy, układasz już plan rozwoju dziecka – może nawet masz już mały strój do baletu lub korki do piłki nożnej? Twoja miłość będzie dla dziecka wielkim darem, jeśli… pozwolisz mu od niej odpocząć. Pamiętaj, że wychowywanie dziecka polega także na stawianiu granic i wymagań, kibicowaniu samodzielności. Nie wyręczaj malca we wszystkim – szybciej poradzi sobie sam z wiązaniem butów, jedzeniem, organizowaniem zabawy. Pozwolenie dziecku na błąd, porażkę, doznanie przykrości – to też wychowanie. Dzięki takiemu hartowaniu malca w bezpiecznych, domowych warunkach łatwiej poradzi sobie z problemami, gdy już wyfrunie spod twoich skrzydeł.

To Nasz podusia na obrączki a bukietu szukam... :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #585147 przez mami_nka
mam :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #585159 przez Magda-87
Dzień dobry dziewczyny :)
Piękny dzień się zapowiada - mimo okropnego śniegu za oknem - bo miałam przepiękną pobudkę :laugh: Moje maleństwo postanowiło troszkę pobaraszkować z rana i tak się ruszało, że sama byłam w szoku :) Co prawda nie było to jakieś mocne kopniaki, bo mój mąż nie mógł ich wyczuć i oczywiście zawiedziony na maksa - ale ja od środka czułam wyraźnie jak mój lokator się wierci :) Normalnie cudowny poranek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #585170 przez Martazytka


W końcu udało mi się wstawić zdjęcie- pomagał mężul informatyk :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #585176 przez kaska30
witam u mnie z oknem śnieżyca, i mnie to przeraża bo muszę trochę dziś pokonać km za kółkiem

Świetną miałaś pobudkę Magdo aby pozazdrościć
Miłego dnia wam życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #585188 przez Niesia
I więcej zdjęć Waszych bukietów widzę, tym bardziej utwierdzam się w myśleniu, że MamaBąbela miała rację aby kupić kwiaty w dniu ślubu, takie jakie wtedy mi się spodobają. Dostaję oczopląsu, dla mnie na prawdę wszystkie są cudowne i każdy mógłby być mój. Nie wiem, czy już teraz mogłabym się zdecydować na jeden, skoro zaraz mogę zobaczyć inny...

Zbiórka na basen. Idę golić kłaczyska z nóg :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #585194 przez Gro-szek
Witajcie w sobotni poranek :) U mnie pogoda taka sobie, zimno, ponuro ale bez śniegu!

Mami_nka - dzieki Tobie wiemy, że test nie jednego rozwiązania hehe jak narazie wszystkim wychodziły Mamy Orlice... :)

agata - super że z krwiaka został tylko skrzep... wszystko idzie w dobrym kierunku...

Wczoraj miałam takie bulgotki w brzuchu, że aż moja Mama poczuła... nie były to kopniaczki ale zawsze coś...

Niesia jak miałam taki bukiet:

Zapłaciłam za niego 150 zł i muszę przyznać, że byłam z niego średnio zadowolona, pomimo, że kolor był ładny, jednak miał mieć troszeczkę inny kolor, no i co do świeżości kwiatów miałam lekkie zastrzeżenia... pomysł Mamy Bąbelka jest fajny, niesie za sobą lekkie ryzyko, ale bierzesz co widzisz... i akurat to co Ci się w danej chwili podoba...
Przyznam, że zazdroszcze Wam przygotowań do ślubu... jakbym mogła przygotowałabym swoje jeszcze raz :)

EDIT: Niestety czarno biały, ponieważ kolorowy miał za dużą rozdzielczość, zwiełam z obrobionego już zdjęcia. Ogólnie miał kolor jasno pomarańczowy :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #585216 przez katarzynaxxx89
Witam u mnie też jest szaro i troszkę mglisto ale śniegu brak.
A jeśli będzie czas na kupienie bukietu w dniu ślubu to czemu nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #585224 przez agataxii
Ale całkiem rozsądne jest kupienie bukietu w dniu ślubu :) Bo i tak jak to powiedziała moja dekoratorka, bukiet nie powinien przyćmiewać Panny Młodej :blink: Więc jaki byś nie wybrała, to i tak Ty Niesia będziesz lśniła w tym dniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #585233 przez EwelinaB87
Miejmy tylko nadzieje ze twoje kwiaciarnie maja dostawy codziennie i kwiaty beda swieze bo nie ma nic gorszego niz flakowate kwiatki w momencie ceremonii a z tym bywa roznie, wiec trzeba pamietac ze gozdziki na przyklad wysychaja takie jakie sa wiec idealnie sie nadaja na dekoracje, ja miałam duże gożdziki na samochodzie w kolorze pudrowego różu, niestety nie mogłam sie nim nacieszyc a bardzo zalezalo mi na kwiatach na slubie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #585237 przez agataxii
Jak nie jedna kwiaciarnia to druga, lub nawet trzecia. A w soboty kwiaciarnie mają na ogół świeżą dostawę kwiatów z racji weekendowych imprez więc z tym Niesia raczej nie będzie miała problemu :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl