BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #584869 przez misskate
Myślałam, że planujesz biały. Mnie też podobają się herbaciane i pomarańcze, więc jestem jak najbardziej za :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584872 przez Niesia
chcę by było skromnie, delikatnie i wiosennie :) Orientujecie się ile kosztują takie bukiety? Nie mówię o różach i innych drogich kwiatach.. ale właśnie jakieś goździki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584879 przez Magda-87
Ja miałam taki bo u mnie obowiązkowo musiały być frezje :) A co do ceny to ja za swój dałam 150zł ;) bo u mnie jest tak, że jak powiesz słowo do ślubu to zaraz ceny w górę.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584883 przez Magda-87
A tak w ogóle Niesiu to bardzo zazdroszczę Ci przygotowań do ślubu, bo ja uwielbiam takie rzeczy. I mam nadzieję, że ten dzień będzie taki jak sobie wymarzyłaś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584884 przez Niesia
No właśnie bratowa mi mówiła, że jak pytała o bukiet z jakiś tam kwiatów to powiedziała florystka że koszt 60 zł, a jak dodała że to na ślub to 100... :dry:

Zapomniałam się pochwalić... kupiłam body dla dzidziuszka :D Zwykłe białe i takie beżowe z pieskiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584957 przez MamaBąbelka
Ja brałam ślub we wrześniu 2011, mieszkam pod Warszawą i u nas jak pytałam o cenę bukietu ślubnego, bez określania kwiatów to od razu wołały 150-200 zł!!! Wkurzyłam się i w dniu ślubu rano, po malowaniu paznokci, przeszłam się po kwiaciarniach i kupiłam bukiet, w którym się z wejścia zakochałam ;). A kosztował mnie całe 25 zł ;). Jutro pokażę :).

A Ty nam pokaż jakie Ci się podobają, to może coś podpowiemy, niestety obawiam się, że wiosenny i ze skromnych kwiatów będzie wcale nie tańszy niż róże, bo tak sobie po prostu liczą. Śliczne są konwalie, ale we włosach rzeczywiście mogą ginąć, szafirki też piękne, ale niestety wiosenne kwiaty w ogóle są bardzo delikatne i nie trzymają długo bez wody, więc ja wybrałabym coś innego. Frezje wyglądają pięknie we włosach. A może prosty bukiet z margerytek i we włosach też? No i jak chcesz zielone, to pomyśl nad tymi miniaturowymi chryzantemami zielonymi :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584974 przez Niesia
Mamo Bąbelka, masz rację. Pójdę rano i kupię gotowca :D Mi tak na prawdę chyba każde kwiaty się podobają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584975 przez MamaBąbelka
Mój bukiecik:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #584979 przez Niesia
Przepiękny!!! :laugh:

W sumie masz rację. W kwietniu powinno być dużo ładnych kwiatów. Mogę rano wziąć Krzyśka i pojedziemy do kwiaciarni. Mamy trzy w okolicy... jedna pod domem, druga 5 min od domu a trzecia z 10... objadę trzy, zobaczę co maja i już :) Bukiet może być inny od kwiatów we włosach i butonierce. Tak nawet chyba będzie ciekawiej. Już jutro zacznę patrzeć co oferują kwiaciarnie jeśli chodzi o gotowe bukiety. Dziękuję za pomoc. Trochę to będzie stresujące ale chyba się podejmę ;) 100 zł na ulicy nie leży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584981 przez MamaBąbelka
Ja uwielbiam kwiaty, przynajmniej raz na dwa tygodnie kupujemy cięte kwiaty do domu, czasem po prostu, a czasem ułożony bukiet. I przyznam, że kiedy planowałam ślub, to kwiaty wydawały mi się ważniejsze niż wiele innych rzeczy, może nawet niż sama suknia. Ale chciałam prosty bukiet nie na mikrofonie czy coś, tylko taki jakbym go sobie sama zebrała, a oni mi z taką ceną wyskakują?
Jeśli kwiaty nie są dla Ciebie aż tak ważne i nie będzie Cię to stresować, to polecam, zawsze jak nie będzie nic gotowego, co by Ci się podobało, to możesz powiedzieć, żeby zrobiła Ci podobny, do takiego jaki ma, tylko z innych kwiatów lub mniejszy/większy w zależności od tego, co tam będą na miejscu mieli. To rozwiązanie jest o tyle fajne, że masz dokładnie takie kwiaty, jakie tego dnia Ci się spodobały ;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584984 przez MamaBąbelka
Dziękuję :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584989 przez agniesia1604
ja miałam taki bukiet ...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584995 przez Niesia
Dla mnie tak na prawdę wszystkie są piękne. Nie podobają mi się jedynie jakieś dziwne konstrukcje... dlatego rozwiązanie, jakie podsunęła mi Mama Bąbelka mi odpowiada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #584999 przez agniesia1604
I powiem tak... nie wiem le kosztował ... bo bukiet załatwiał mój mąż:))))
Zobaczyłam bukiet dopiero jak mi go wręczył:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #585052 przez kaska30
Mi dzisiejszy dzień też popsuła babcia męża, bo nieważne jest jakie ty masz plany ale ona sobie coś umyśli i trzeba jechać. Masakra
Niesi ja miałam i polecam bukiet i stroik we włosy z herbacianych Cantedeskia (Kali) i dodatkiem zieleni, i potwierdzam że cena po dodaniu ślubne rośnie, i ja kwiaty kupowałam do dekoracji sali i kościoła na giełdzie dwa dni wcześnie j i tam kupiłam na bukiet

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl