BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #617207 przez cukierecek27
olivka pokaz pokaz jaki pochwal sie:)) a ja ostatnio tez robiac porzAadek w szafie pochowalam cieple bluzy a kysz zimo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617210 przez olivka
pokazuję
wersja głęboka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617212 przez olivka
i wersja spacerowa
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617216 przez iwonta_kg
olivka napisał:

pokazuję
wersja głęboka


bardzo podobny do mojego



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617220 przez cukierecek27
ładne te Wasze wózeczki :) ja zakup planuje w lipcu raczej dopiero ale zobaczymy jak to będzie bo upatrzony jest jak narazie jeden :) ale nigdy nie wiadomo co sie zmieni;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617222 przez patka1603
no właśnie tez słyszałam że nie powinno się spać na plecach. Najlepiej na lewym boku bo na prawym mogą być jakieś problemy ze stanami zapalnymi bo gorzej nerki pracują czy coś.
Nie rozumiem tylko dlaczego musi być poduszka pomiędzy udami?!
ją ogólnie staram się sypiać na lewym i prawym boku i jest to dla mnie totalna katastrofa gdyż o dziwo najwygodniej mi jak lezę na plecach, oczywiście staram się unikać tej pozycji i jak tylko jestem świadoma że wylądowałam na plecach to się przerzucam na bok

co do wiosny to dziwna z nią sprawa bo coś się znowu schowała i dzisiaj słonka już nie ma, zapowiadali nawet deszcz :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617230 przez klauduska89
ja śpię z poduszką między nogami bo mi jest tak dużo wygodniej i plecy mnie mniej bolą. Czasami pod brzuszek upycham sobie jeszcze kołdrę dla wygody.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617236 przez olivka
iwonta_kg, bardzo podobny :) mamy podobny gust :laugh:
Zamówiłam go już teraz, bo później nie wiem czy taka okazja by się trafiła :) a też planowałam zakup na czerwiec-lipiec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617243 przez cukierecek27
olivka napisał:

iwonta_kg, bardzo podobny :) mamy podobny gust :laugh:
Zamówiłam go już teraz, bo później nie wiem czy taka okazja by się trafiła :) a też planowałam zakup na czerwiec-lipiec


dlatego mowie ze jak narazie bo nigdy nie wiadomo co w praniu wyjdzie :D

ajj z tym spaniem same problemy.. ja ostatnio mam klopot z zasnieciem ... a nieswiadomie wsadzam sobie miedzy nogi jaśka chyba troche wygodniej sie leży .. jak leze dluzej na plecach to ciezko mi z lozka wstac bo tak mnie kręgi bolą. moja ulubiona pozycja bylo spanie na brzuchu ale trzebabylo sie pozegnać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617244 przez olivka
a ja śpię raz na jednym boku raz na drugim z poduszką między nogami i poduszką pod plecami żeby się na nie nie przekręcać. Na plecach nie mogę bo okrutnie mnie bolą i nie mogę później wstać, no i chyba Jaś mnie uciska na żyłę, bo mam dziwne sytuacje po spaniu na plecach z ciśnieniem. Wczoraj uspokoiło się dopiero ok. 20. Masakra. A na dodatek naczytałam się o zatruciu ciążowym już sobie wmawiałam że to może to :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617260 przez Monix
Kiedyś za młodu uwielbiałam spać na wznak czyli na pleckach :) Po pierwszej ciąży mi się to zmieniło i spałam tylko i wyłącznie na bokach. Teraz tez śpię na bokach i niestety upodobałam sobie szczególnie ten "gorszy" - prawy. Nie wiem czemu, ale jest mi na nim wygodniej niż na lewym :S

Dziś robię na obiad żurek, robię go pierwszy raz w sumie, bo nigdy jakoś szczególnie za nim nie przepadałam ... ech, te zmienne smaki w ciąży :P :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617261 przez iwonta_kg
Mój Wózek stoi w piwnicy od zeszłego roku bo byl przygotowany dla mojego synka. 16go kończyłby roczek:(



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617287 przez olivka
iwonta_kg napisał:

Mój Wózek stoi w piwnicy od zeszłego roku bo byl przygotowany dla mojego synka. 16go kończyłby roczek:(


nasze pierwsze dzieciątko kończyłoby w sierpniu 4 latka :( wiem co czujesz kochana.
Ciężko się z tym pogodzić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617291 przez patka1603
monix ja mam to samo jak na złość wole spanie na prawym boku, w porównaniu do lewego jest mi o wiele wygodniej

iwona no niestety tak to już jest że niektórym z nas bycie mamą nie jest tak porostu n dane, i są nam przeznaczone bardziej kręte ścieżki nie kiedy bardzo bolesne. mi się zawsze wydawało że te 2 poronienia jakoś po mnie spłynęły ale z perspektywy czasu widzę jak jestem bardziej nerwowa zestresowana i łatwiej wybucham emocjami czyli gdzieś to się odbiło na moje psychice!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617321 przez agniesia1604
16 kwietnia to ja mam urodzinki :P)

Zauważyłam że co druga juz kobieta niestety ma problemy związane z utrzymaniem ciaży, z których połowa kończy się poronieniem i innymi problemami jak i nie więcej ...

Cóż takie życie ...
Ja pożegnałam Karolka 11.02.2012 w 19 tygodniu.

No ale Stasiu!! Daje popalić...

Dziś byłam u Fryzjera i się zastanawiam czy ten płyn na trwałą ondulację mi może zaszkodzić bo gdy tam siedziałam to z 30 min wąchałam to...ech ... szczerze boję się czytać na ten temat:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl