BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #617537 przez EwelinaB87
Powinnysmy napisac zarzut do twórców bajek ze za mlodu nas tak oszukano z tymi bocianami a teraz każą nam rodzic 3,5kg przez 10cm szparke!

:S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617541 przez Monix
EwelinaB87 napisał:

Powinnysmy napisac zarzut do twórców bajek ze za mlodu nas tak oszukano z tymi bocianami a teraz każą nam rodzic 3,5kg przez 10cm szparke!

:S

hehe to tak jakby przecisnąć arbuza przez dziurkę od igły. Ech chyba trochę popłynęłam z tym porównaniem :P :P :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617543 przez EwelinaB87
podobno jedna ukrainka dała rade z arbuzem :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617544 przez Monix
EwelinaB87 napisał:

podobno jedna ukrainka dała rade z arbuzem :S

Nie chciałabym tego widzieć :X :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617547 przez EwelinaB87
wiesz różne sa dewiacje ;)

dobra ja ide szydełkowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617551 przez klauduska89
o matko, ale arbuz :ohmy: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617552 przez darkgd
Dziękuję za tak miłe przywitanie.

Jeśli chodzi o ruchy mojego dziecka, to czasem jesteśmy w stanie wyłapać taki moment żeby mąż poczuł pod ręką, a tak to rusza się, ale nie jest to uciążliwe.

Zgagę tez mam czasami, wredne uczucie, ale ostatnio też mam tak że jak się przejem to mam kolki w brzuchu taki wzdęty i czuję sie jak orka, więć od wczoraj zmieniam tryb zywienia na częściiej a mniej.

Brzuszek imponujący, mój jest jeszcze malutki, ledwo znać, tak jakbym się najadła i ciut przytyła. Ale mój mąż kiedyś oglądał zdjęcia brzuszków mam i niektóre były duże z mocno odstającym pępkiem, przestraszył się biedny i powiedział, ze nie chce aby mój taki był :)

Słuchajcie a jak z Waszymi zakupami na przyjście dziecka?? kurde u mnie to tak w miejscu wszystko, mam tylko łóżeczko od szwagierki i martwię się co to będzie.

Jest ktoś może z Warszawy?

Ciąża to taki stan, w którym kobieta nawet na bezludnej wyspie nie jest samotna..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617558 przez asiulek_dolls
iwonta bardzo mi przykro z powodu tego co cię spotkało, moja koleżanka z pracy dowiedziała się pod koniec 7msc że dziecko ma poważną wadę serca i żaden lekarz nie dawał jej nawet złudzeń że mała będzie żyła, też musiało jej być ciężko nosić córcie pod serduszkiem jeszcze przez dwa miesiące wiedząc że nie będzie mogła się cieszyć później jej towarzystwem, Nikola zmarła dwie godziny po porodzie... nie chce nawet sobie wyobrażać przez co przechodziłyście... trzymam za Was mocno kciuki :kiss:

monix jestem za bocianem i kapustą (co widać po moim suwaczku) :P !!!!!!!!!!!!!

też mam dylemat cesarka czy naturalny poród... wiadomo i jedno i drugie ma zarówno wady jak i zalety, ha narazie wmawiam sobie że mam jeszcze czas żeby nad tym troche pomyśleć

witam nową mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617565 przez darkgd
z imionami sie sprzeczamy... dla synka nie mamy pojęcia bo ja chciałabym Kubę albo Michała a mój mąz nie z kolei jego imion ja nie mogę zaakceptowac, córcię chcciałam Maję i sie zgodził, ale nie wiem czy się nie rozmyślę do porosu:) musimy najpierw poznać płeć..mam 24 lata więc to podobno idealny wiek macicy :) a poród mam miec 22 sierpnia, co do zdjęć jak tylko odnajdę się w tchnicznych ustawieniach tego forum to postaram się, narazie jeszcze nie zgłębiłam tajników a pierwszy raz w życiu uczestniczę w forum:)

Ciąża to taki stan, w którym kobieta nawet na bezludnej wyspie nie jest samotna..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617570 przez klauduska89
plecy mnie bolą :( masakra jakaś...boli mnie po prawej stronie i wyczytałam gdzieś że może mały nerw mi uciska i dlatego :( niewiem już jak mam leżeć żeby mnie nie bolało :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617572 przez darkgd
iwonta_kg napisał:

Ewelinka uwierz że nie będzie ;) ja bede miała cesarkę... cholernie się tego boję. boję się o swoją bliznę która już jest po jednej cesarce... :pinch: i się rozciąga z każdym dniem coraz bardziej. normalnie czuje jak brzuch mi rośnie... :dry:


Nie martw się, moja szwagierka miała dwie cesarki i drugą ciążę dobrze zniosła, pod koniec poszła już na zwolnienie bo dziecko chciało szybciej na świat przyjść, ale donosiła w domu do terminu, później szybciutko doszła do siebie i miała bardzo dużo pokarmu, mała zdrowa jak rybka:) :) myślę, że u ciebie będzie jeszcze lepiej :laugh:

Ciąża to taki stan, w którym kobieta nawet na bezludnej wyspie nie jest samotna..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617607 przez asiulek_dolls
dla tych co nie chcą inwestować w laktator zbyt duż kasy :)
4kids.com.pl/produkt/opis/9221/laktator_...breast_express_67659

ja nastawiam się na ręczny laktator aventa, ale ten zakup zostawie raczej na okres po porodzie, jak się okaże czy i ile będe mieć pokarmu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617623 przez Niesia
Dużo napisałyście...


Witam nową mamusię.


agataxii super filmik :)

Nie mam siły. Przychodnia mnie wykańcza. Poleżę i odpocznę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617626 przez Monix
Ja przy mojej córce nie kupowałam laktatora, ponieważ pożyczyła mi go przyjaciółka (ręczny). Przydał się na 4-5 dzień po porodzie przy nawale pokarmu, dzięki niemu nie nabawiłam się zastoju czy też zapalenia piersi często przebiegającego z gorączką. Moje dziecko nie było w stanie wypić aż tyle mleka ile naprodukowały moje cycki, więc odciągałam (ale nie za dużo) i wylewałam to najczęściej do zlewu. Potem jak mleczarnia się unormowała, laktator nie był mi już potrzebny i go oddałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617627 przez patka1603
mi tez najbardziej odpowiadała by wersja z bocianem lub kapusta, przynajmniej nie trzeba by było się tyle męczyć, chociaż z drugiej strony może przez ten wysiłek mamy większą więź z maluszkiem i bardziej doceniamy cud narodzin!!!

co do rodzaju porodu to troszkę mnie zadziwiacie, i nie bardzo wiem o co chodzi bo piszecie w taki sposób jak byśmy mogły decydować jaki będziemy miały poród czy naturalny czy cesarka. A prawda jest taka ze w Polsce niema czegoś takiego jak nasz wybór jeśli nie ma wskazań medycznych do cesarki to najczęściej rodzi się naturalnie. i decyduje o tym lekarz a nie my.
a może się mylę hmmm??? ale tak gdzieś czytałam.
Ja osobiście chyba wolała bym cesarke ;)

iwonkg a ty w zasadzie to dlaczego od początku masz zalecenia na cesarkę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl