BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #621193 przez Kataleja
agataxii tez mam coreczke Gabrysie :blink: Czy Twoja malutka tez jest taka wrazliwa ?Bo moja bardzo latwo zranic -nawet zartem . Pytam tak z ciekawosci znaczenia imienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621197 przez agataxii
Hehe... my sobie planować możemy, a życie i tak zrobi po swojemu :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621199 przez agataxii
Kataleja napisał:

agataxii tez mam coreczke Gabrysie :blink: Czy Twoja malutka tez jest taka wrazliwa ?Bo moja bardzo latwo zranic -nawet zartem . Pytam tak z ciekawosci znaczenia imienia :)

Moja to jest czysty wulkan energii i typowa indywidualistka :laugh: Momentami mnie przeraża, bo nie wiem co mnie czeka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621207 przez Kataleja
No to ladne imiona wybralysmy bo ja mam to samo -a dziecko -nie do zdarcia .Potrafi funkcjonowac od 7 rano do 1 w nocy i kijem sie spac nie zagna :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621223 przez cukierecek27
oooo to dobrze ze moja nie bedzie Gabrysia :) chociaż imię śliczne :)) bo mamusia taka energiczna nie jest choc mój twierdzi co innego :D biedny się wyspać ze mna nie może bo sie wierzgam cała noc :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621239 przez agataxii
Moja maleńka dopiero poznaje znaczenia słów, to się dopiero przekonam, czy też taka wrażliwa będzie :) Chociaż nie wykluczone, bo ja to taka duszyczka raczej wrażliwa jestem.. :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621267 przez EwelinaB87
hej dziewczyny, ale sie dzisiaj wyspalam:D

Z tymi imionami to nie wiem jakim cudem dziecko ma sie dostosowac do imiona wybranego przez rodzica, juz wieksze tendencje upatruje w dacie urodzenia i charakterze rodziców :P w koncu niz w przyrodzie nie ginie :P

Ja juz chyba zdecydowałam się na solarisa, ten wózek mi się najbardziej podoba, bedzie to kolor fioletowy, chociaz cały czas zastanawialam sie nad seledynowym/limonkowym, dlatego akurat solaris bo ma najwyzsza spacerówke chyba 48cm i do tego foteli maxi coxi cabrio jeans



Ja nie zastanawialam sie nad imieniem w kwestii charakteru bo przeciez nie mam pojecia jaka bedzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621274 przez klauduska89
Witam was w ten okropny i deszczowy poranek :( Patka gratuluję Synka :laugh: ! Tak czułam coś że będzie u Ciebie chłopak. No i piękne macie dziewczyny brzuszki :) Ja muszę zrobić zdjęcie swojego ale to pewnie dopiero w przyszłym tygodniu się tym zajmę...Znów na weekend wpada szwagierka z mężem i 2-letnią córeczkę, czyli znów męczący weekend...No ale cóż, trzeba będzie to przeżyć. Dziś prawdopodobnie spotkam się z koleżankami z pracy i z jedną która z Anglii na weekend przyleciała i już nie mogę się doczekać :) Jak miło będzie spędzić z nimi czas i spokojnie pogadać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621303 przez Niesia
Witajcie, również w deszczowy poranek.
Patka, gratuluję synka :)
Brzuszek śliczny cukierecek ;)

nie wiem dlaczego czuję, że dziś będzie zły dzień. Czuję się płaczliwa, jakby byle co miało mnie wyprowadzić z równowagi :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621307 przez cukierecek27
Niesiu moze to przez pogodę??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621311 przez wunia1984
Dzień dobry dziewczynki:) Za oknem śnieg pada, ta pogoda mnie dobija:(
Na poprawę humoru powiem Wam, że wyczytałam w necikku, że dzisiaj Światowy Dzień Czekolady! Więc na poprawę humoru jak znalazł :woohoo: Życzę smacznego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621394 przez agataxii
Przy wyborze imion też nie sugerowałam się tym jaki charakter przypisuje się danemu imieniu. Ale muszę przyznać, że coś w tym jest... Patrząc po znajomych, którzy nie znają się na wzajem, a którzy moją te same imiona, można się u nich dopatrzeć podobnych cech charakteru. Ale nie upatrywałabym się w tym jakiejś reguły, tylko raczej przypadku :)

Nie mam pomysłu na obiad... I chyba skończy się na pizzie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #621405 przez agataxii
Niesiu, może tu znajdziesz ukojenie i sposób na poprawę samopoczucia :)
www.mamazone.pl/artykuly/ciaza-i-porod/c...-relaks-w-ciazy.aspx

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621423 przez EwelinaB87
moze to racja ze dzieki szydelkowaniu moj maz ma dobre zycie, to on mi truje nie ja jemu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621441 przez patka1603
dziękuje wszystkim.

A u nas dzisiaj dobijająco, nie dość ze pada deszcz to maż całą noc nie spał i chodzi jak zbity pies już nie wiem jak mu pomóc, aktualnie marudzi ze mam mu dać laptopa bo chce szukać pracy- siedzi jakiś smętny chyba potrzebuje zajęcia.

co do czekolady wczoraj w nagrodę kupiłam sobie nusbaisera z okienkiem orzechową i obowiązkowo zamierzam zjeść cała tabliczkę, bo udziela mi się humor męża :P

Wpadnę jak dorwę znowu laptopa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl