BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #621631 przez Joanna89
Ja też bardzo nie lubię wózków TAKO. Ale co kto lubi.
My chcemy Quinny , jeździłam ,znajoma ma, także na razie jest on, ale podoba mi się też jeden ESPIRO.

www.bobowozki.com.pl/product_info.php?pr..._id=935&%3CosCsid%3E

Kupuje dopiero na początku lipca więc może jeszcze coś wypatrzę.Osobiście lubie wózki nowoczesne ,zgrabne i nie za duże,co wcale nie oznacza,że dziecko sie w Nim gniecie. Moja znajoma w Quinny w gondolce wozi dalej 9 miesięcznego synka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621642 przez EwelinaB87
w tej cenie kupie 3 wózki naprawde dobrej jakości, a mało która mama wozi w nim dziecko do 3roku życia, dla mnie przesada :)
Ale na co kogo stac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621651 przez Joanna89
Znajoma wozi córkę w spacerówce i ma właśnie 3 latka:) ale ja opini już nie słucham:) widziałam, wiem co kupuję :) każda kupi co chce:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621668 przez darkgd
Witajcie dziewczycny..
Odnośnie wózków jestem zdania takiego jak EwelinaB87, też nie stać mnie na super drogi wózek, więc mam cichą nadzieję,że znajdę coś przyzwoitego do 1000zł.

Wczoraj rozmawiałam ze Szwagierką i się załamałam, uświadomiła mnie jakie wydatki czekają nas w związku z dzieckiem, same szczepionki to kupa kasy i te pieluchy takie drogie, a w summie teraz ledwo dajemy radę. Strasznie się boję..

Ale byliśmy na drobnych zakupach spożywczych i oczy mi się świeciły na widok każdego artykułu :) zjedliśmy na obiadek domowego kebaba, pyszny był jak nie wiem.. I mąż pojechał do pracy, a ja zostałam..

U nas jest ciepło, jakieś 15stopni, ale z przelotnym deszczem, mimo wszystko superr.

Muszę brać się za pisanie magisterki, nie mam zapału do tego, ech..

Do tej pory tak czytałam o Wszych dolegliwosciach i zastanawiałam czy ze mną coś jest nie tak, ale wczoraj wieczorem tak mni kręgosłup bolał, jakbym cały dzień worki z kamieniami nosiła, w nocy spać nie mogłam i dzisiaj znów się zaczyna, masakra, czar prysł.

Zapisałam się do szkoły rodzenia, zaczynam w poniedziałek:) niesttey sama, bo mój pracuje na drugą zmianę, ale jakoś dam radę, muszę dać..

Ciąża to taki stan, w którym kobieta nawet na bezludnej wyspie nie jest samotna..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621670 przez Gro-szek
Racja, każda kupuje to co chce, ale ja muszę przyznać rację Ewelinie.
Też uważam, ze można kupić nowy wózek tez z nowoczesnym designem i nie za 3 tys. a za 1500zł. Wcale nie będzie gorszy, czy mniej zwrotny...

Joanna - fajnie że twoja dzidzia będzie miała taką brykę :)

Wiecie coś w tej pogodzie jest nie tak.. od rana mam wisielczy humor, zakatarzony nos i w ogóle wszystko do d.... :( Ja już chce SŁOŃCE!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621671 przez Magda-87
Ceny rzeczywiście powalające... my planujemy wydać na wózek tak max do 1800 zł. Temat wózków to temat rzeka i ile użytkowników tyle opinii... dopiero jak kupimy jakiś wózek i będziemy go użytkować to wtedy wyrobimy sobie o nim opinię, bo nie zawsze jest tak że jako kilka osób poleca dany model to nam też on będzie odpowiadał. Zycie pokaże - zresztą jak ze wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #621676 przez Joanna89
My nie wydamy na wózek nic bo dostajemy w prezencie:)
na bobowózki są ogromne ceny, u mnie w hurtowni kosztuje 2800zł może do lipca stanieje:)Uwierzcie mi ,że gdyby podobał mi się wózek za 700zł to też bym kupiła,ale Nam po prostu bardzo podoba się ten:)No i chcę go zostawić do 2 dziecka bo kolorek beżowy chcę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621680 przez Magda-87
Darkgd no niestety maluszek to spory wydatek... a u nas jest zazwyczaj tak że dodatkowo pojawiają się jakieś nieprzewidziane koszty :angry: Niedawno np popsuło nam się auto i jak mechanik podał nam koszty naprawy, bo to trzeba wymienić i tamto też, to normalnie szczeny opadły :( a najgorsze jest to że i tak czeka nas wymiana auta, bo to nasze jest coraz bardziej awaryjne, a wiadomo przy małym dziecku trzeba mieć auto sprawne... No więc czy któraś z was nie ma do sprzedania maszynki do robienia pieniędzy :unsure: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #621682 przez Kataleja
My mozemy sobie pozwolic na drogi wozek ale nie kupie za chiny ludowe ,np podoba mi sie ten www.tosia.pl/mima-kobi_p2241 ale co z tego jak nawet nie zwroci sie w polowie kwota ,gondola bedzie uzywana 10 miesiecy, a znajac standard pozniej wozek pojdzie na bok i zakupie osobno spacerowke jak zawsze .wiem to z doswiadczenia . Pojecia nie mam jaki ten wzek .Nie podobaja mi sie kola od tego ale jak sie wkurze to chyba wezme takiego bo 10 kg waga wszystko ,a ja musze miec lekki . (kolor przykladowy tylko do pokazania) nazwa SPEEDY VERTS LIGHT Lonex albo Elipso 2013rok - tylko nie taki kolor -ten wozek rowniez 10kg wszystko
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621686 przez Joanna89
Kataleja kuzynka ma mimę, jest twardy i mi się to bardzo nie podoba. Torba na przodzie też nie bardzo.
Cena taka bo wózek można przerobić na kombi, dołożyć spód i jest wózek dla 2 dzieci...

Rzecz gustu :) każda kupi taki na jaki ją stać i jaki jej się podoba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621693 przez Kataleja
Joanna89 napisał:

Kataleja kuzynka ma mimę, jest twardy i mi się to bardzo nie podoba. Torba na przodzie też nie bardzo.
Cena taka bo wózek można przerobić na kombi, dołożyć spód i jest wózek dla 2 dzieci...

Rzecz gustu :) każda kupi taki na jaki ją stać i jaki jej się podoba.


a zatem jak widac nie wszystko dobre co drogie ;) tez mi sie wydaje twardy ,tak samo jak ta gondola dino.sklep.pl/nowy/wozek-jane-rider-reve...-kurier-p-15662.html baardzo mi sie podoba ale rozniez wydaje mi sie jakas niewygodna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621695 przez EwelinaB87
darkgd napisał:

Witajcie dziewczycny..
Odnośnie wózków jestem zdania takiego jak EwelinaB87, też nie stać mnie na super drogi wózek, więc mam cichą nadzieję,że znajdę coś przyzwoitego do 1000zł.

Wczoraj rozmawiałam ze Szwagierką i się załamałam, uświadomiła mnie jakie wydatki czekają nas w związku z dzieckiem, same szczepionki to kupa kasy i te pieluchy takie drogie, a w summie teraz ledwo dajemy radę. Strasznie się boję..

Ale byliśmy na drobnych zakupach spożywczych i oczy mi się świeciły na widok każdego artykułu :) zjedliśmy na obiadek domowego kebaba, pyszny był jak nie wiem.. I mąż pojechał do pracy, a ja zostałam..

U nas jest ciepło, jakieś 15stopni, ale z przelotnym deszczem, mimo wszystko superr.

Muszę brać się za pisanie magisterki, nie mam zapału do tego, ech..

Do tej pory tak czytałam o Wszych dolegliwosciach i zastanawiałam czy ze mną coś jest nie tak, ale wczoraj wieczorem tak mni kręgosłup bolał, jakbym cały dzień worki z kamieniami nosiła, w nocy spać nie mogłam i dzisiaj znów się zaczyna, masakra, czar prysł.

Zapisałam się do szkoły rodzenia, zaczynam w poniedziałek:) niesttey sama, bo mój pracuje na drugą zmianę, ale jakoś dam radę, muszę dać..


Polecam Alpine allegro.pl/wozek-wielofunkcyjny-3-w-1-dz...ina-i3148297113.html w 1050 miescisz sie ze wszystkim a jest naprawde swietnie zrobiona jest jest zanga, zenga czy jakos tak ma ja moja kuzynka ogromnie poleca tez dala 1000zl

Ja mam zamiar kupic w miare tani wózek ale z bardzo dobrym fotelikiem, na tym nie chce oszczedzac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #621701 przez Kataleja

Wczoraj rozmawiałam ze Szwagierką i się załamałam, uświadomiła mnie jakie wydatki czekają nas w związku z dzieckiem, same szczepionki to kupa kasy i te pieluchy takie drogie, a w summie teraz ledwo dajemy radę. Strasznie się boję..


Wiem ,ze chcecie dla Waszych pociech jak najlepiej i bron Boze nic nie krytykuje .Chcialam tylko powiedziec,ze moje dzieci dostaja te podstawowe szczepionki ,pieluchy starczaja na wiecej niz sie wydaje -mnie tez kazdy mowil -dziecko to wydatek ,zje cie finansowo ,a jakos dalam sobie rade i sama wychowywalam majac az 300zl na dzieci wiec jak widac nie jest tragedia :blink: Oczywiscie kazdy moze sobie na to pozwolic wedle uznania .Ja dalam rade bez szczepionek platnych i dzieciaszki w zyciu na antybiotyku nie byly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621705 przez EwelinaB87
Ja uzgodnilam wstepnie tak:
Mama kupuje wózek, siostr łozeczko, tesciowa fotelik i dolozy do szczepien,
wiecte najdrozsze wydatki mam wzglednie sponsorowane, kazda chce pomoc i chetnie z pomocy skorzystam :) na szczescie mam duzo malych dzieci w rodzinie wiec kazda sluzy radą, gorzej ze mieszkaja na wsi wiec wozkow raczej nie potrzebowaly, ale ja juz na solarisa jestem zdecydowana ma bardzo dobre wyniki a cena naprawde korzystna, a te nowoczesne ksztalty do mnie nie przemawiaja, wciaz mam przed oczami jakas celebrytke z wywalonym wozkiem do gory nogami bo miala laczone kolka z przodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #621711 przez Kataleja
EwelinaB87 niezly ten wozeczek ;) ,szkoda ,ze waga 15 kg bo bym wziela .Ja patrze na wage -nie wyglad

a tego Solarisa (blekitnego )to ja widzialam wczoraj jak wracalam z Urzedu .Zgrabny wozek ! i podjechal pod kraweznik bez problemu :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl