BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 3 tygodni temu #621770 przez Kataleja
johnson baby bardzo uczula ,moje obie dziewuszki nie mogly go uzywac . Co do oliatum czy tez Balneum -oba superowe ,ale stosowanie ciagle tego moze doprowadzic do tego ,ze dziecko bedzie odrzucac wszelkie kosmetyki innych firm,to rozniez wiem z doswiadczenia .

Ja pierw zakupie HIPP i babydream , bylam zadowolona i nie sa drogie .Podczas uzwania zobacze jak maluszek bedzie reagowal ,jesli zle przyswoi to balneum i kolejne proby innych firm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621777 przez Kataleja
Mykam pokrecic sie po mieszkaniu ,zjem moje kwasne zielone jablucho i biore sie dalej za robotke albumu ciazowego bo jak tak dalej pojdzie to do porodu go nie skoncze :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621788 przez wunia1984
Myślę, że temat wózków to temat rzeka, ile by nas nie było tyle będzie opinii. Ja wózeczek już mam i na szczęście mam ten problemik z głowy, łóżeczko też spakowane czeka na Zuziulkę:)
Ewelina ja swoją kruszynkę prawdopodobnie będe kąpała w salonie bo tam najwięcej miejsca, a w sumie to chyba na początku jest bardzo ważne, by miec swobodne ruchy :)
Kataleja moja siostra przy swojej córeczce mogła tylko i wyłącznie używac produktów Oliatum gdyż wszystko inne powodowało,że malutkiej skórka się łuszczyła,
Heh a to, że dzieciątko to wydatek to każdy z nas przekona sie na własnej skórce już wkrótce:) Ale myślę, że takie wydatki to sama przyjemność Kochane! :laugh:
U mnie pomimo braku pogody humorek dopisuje, chyba dlatego, że Zuzinka ostatnimi czasy bardzo aktywna jest i daje mamusi znac, że u niej wszystko ok :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621815 przez MamaBąbelka
A propos wózków Jedo Fyn, to nie są sprzedawane z fotelikiem, to 2w1. Pasują do nich foteliki Jedo bez adaptera są dopuszczone do sprzedaży, więc na pewno dobre i przetestowane, ale nie mają atestów. Po zakupie adaptera foteliki Maxi Cosi, Recaro (te wypadły świetnie w testach zderzeniowych), Cybex Aton, może jeszcze coś.

Ewelina, u mnie mama kąpała nas w kuchni i być może ja też tak będę. W pokoju to nie bardzo, bo powinno się go wywietrzyć przed snem, a kuchnia zwłaszcza potem jesienią i zimą, to często jedno z najcieplejszych pomieszczeń w domu.

Cukiereczek, śliczne ubranka, no i brzuszek słodki :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621849 przez agniesia1604
upatrzyłam sobie ten wózek
www.jedo.pl/pl/#/fyn/memo/

Jednakże w zestawie z fotelikiem MAXI COSI CabrioFix z adapterami do stelaża ...:
www.polakmaly.pl/3w1-jedo-fyn-4ds-2013-m...fix-2013-p-6113.html


co do koloru ...hmmm
Boshe jak mój zobaczy ten kolor to powie ze to dla chłopca nie bardzo... no ale wybór jest spory wystarczy wejść na firmę JEDO i wybrac numerek a potem wybrać dodatkowo fotelik MAXI COSI wg swojego uznania:)

MEMO ma to do siebie że ponoć dwie osobne budki niezależne od siebie, i do gondoli i do spacerówki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621850 przez Niesia
Widzę temat wózków na tapecie...

chcemy zobaczyć po sklepach/internecie jaki model nam się będzie podobał i poszukać używanych jak się uda. jak nie najwyżej kupimy nowy ale nie zamierzamy wydawać zbyt wiele. Myślimy max 1200 zł wydać... na nowy oczywiście.

Ja gram w Risign Cities... od 10 rano ciągle coś buduję i ulepszam. Masakra jak to wciąga!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #621852 przez agataxii
Kataleja napisał:

ja juz po wizycie u ginekologa ,znow sterta witamin i globulki ale jestem dumna bo wkoncu koniec z luteina ,spasmolina no i czasami posexic mozemy z tym ,ze bez finalu z srodku (sorka za bezposredniosc ) ale od 16 tygodni mielismy zupelny zakaz

Bardzo Nas to oddalilo od siebie ,niby moj zapewnia ,ze nie ale wiem ,ze jest inaczej .Czuje sie odtracony przez ciaze(to akurat mi powiedzial) Owszem cieszy sie itp ale u mnie nie ma innego tematu jak -ciaza ,dziecko,wyprawka,a ten wozek ladny ? oooo kopie ,ale mnie piersi booola itp
Niestety to silniejsze ode mnie bo baaardzo sie ciesze ,odnosze coraz wieksze wrazenie ,ze nie moze juz slyszec o tym wszystkim ,np wczoraj bardzo poznym wieczorem podekscytowana USG czwartkowym zapytalam - jestes ciekaw kto kryje sie po drugiej stronie brzuszka? odp - tak

Doskonale Cię rozumiem Kataleja... Ja również od ponad 16 tygodni mam całkowitą abstynencję i nie ma widoków bo coś było można... :dry: Tzn są: po 37tc by już zachęcić malucha do wyjścia :laugh: :laugh: :laugh:

Ja mam na wyposażeniu taki wózek i go nie polecam. Marka porządna, wytrzymała i itp, ale sam model w sobie ma wady.
Espiro GT
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621864 przez agataxii
Ale jak dobrze kojarzę to Kasiagruszka ma upatrzony całkiem fajny wózek i to w przystępnej cenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621873 przez agataxii
Ja córę przez niespełna pierwszy miesiąc kąpałam na przemian w krochmalu i rumianku. Nie miała żadnego uczulenia, ale nie chciałam od pierwszych dni jej kosmetykować nieznanym mi składem olejków, płynów itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621874 przez Niesia
agataxii napisał:

Ja córę przez niespełna pierwszy miesiąc kąpałam na przemian w krochmalu i rumianku. Nie miała żadnego uczulenia, ale nie chciałam od pierwszych dni jej kosmetykować nieznanym mi składem olejków, płynów itp


Rumianku? Normalnie parzyłaś rumianek i wlewałaś go do wody? W sumie dobry pomysł, rumianek ma właściwości antyseptyczne i łagodzące podrażnienia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621878 przez wunia1984
Agataxii myślę, ze stare sprawdzone sposoby sa najlepsze.
Właśnię robię obiadek i czekam na mojego mężusia :)
Ostatnio bawię się w bukmacherkę, meczyki na jutro obstawione, trzymajcie kciuki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621893 przez cukierecek27
Kurcze dziewczynki podczytuje Was... tylko..bo w pracy jestem i jakis taki chaos ciagle cos ... widze temat wozkow ... ehh ciagle nie wiem co wybrac bo juz mam metlik ... bardzo spodobal mi sie tako acustiq czy jakos tak sie pisze ale jest dosc ciezki a bede musiała go tachać na drugie piętro... i nie wiem sama ... chyba w poniedziałek po połówkowym wybierzemy sie pooglądać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621896 przez Niesia
Wygrałam Bio Oil w konkursie na Rossnet.pl :) Ale się cieszę! Wypełniam te konkursy chyba od dwóch lat i nigdy nic nie wygrałam, aż do teraz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621901 przez cukierecek27
Niesia napisał:

Wygrałam Bio Oil w konkursie na Rossnet.pl :) Ale się cieszę! Wypełniam te konkursy chyba od dwóch lat i nigdy nic nie wygrałam, aż do teraz :P



Gratuuuuuuuuuulacje :):) :lol: :lol:


a jakie było zadanie konkursowe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621903 przez Niesia
cukierecek27 napisał:

Niesia napisał:

Wygrałam Bio Oil w konkursie na Rossnet.pl :) Ale się cieszę! Wypełniam te konkursy chyba od dwóch lat i nigdy nic nie wygrałam, aż do teraz :P



Gratuuuuuuuuuulacje :):) :lol: :lol:


a jakie było zadanie konkursowe?


Właśnie nie pamiętam... :unsure: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl