BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #624594 przez olivka
agniesia1604 napisał:

Olivka,
szpinaku nie lubię ...ale skoro tak zachęcasz ...to musiało być DOBRE:)))

ja samego też nie lubię, zawsze dodaję czosnek, śmietanę, pomidorki, sok z cytryny pieprz i sól :D sam szpinak jest fuj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #624605 przez iwonta_kg
Agniesia w tym cieszynie koło poznania? mam tam rodzinę :)

Ewelinka powiedz mi jakim sposobem zmieściłaś tyle w podpisie?? i zdjęcie i suwaczki i imię...??? błagam powiedz czy na to jest jakiś kod???



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624634 przez wunia1984
olivka napisał:

agniesia1604 napisał:

Olivka,
szpinaku nie lubię ...ale skoro tak zachęcasz ...to musiało być DOBRE:)))

ja samego też nie lubię, zawsze dodaję czosnek, śmietanę, pomidorki, sok z cytryny pieprz i sól :D sam szpinak jest fuj

Szpinaczek często gości na moim stole:) Oczywiście smażony na masełku z dużą ilością pieprzu i czosnku, często nadziewam nim pierś z indyka lub kurczaka i piękę w folii w piekarniczku:)
W Norwegii te 25% dotyczy zakupów w sklepie i przez internet więc ciutkę lepiej, zawsze to jakaś zniżka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624636 przez iwonta_kg
Ja dziś robię de volaje na obiad :lol: :lol: :lol: :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #624648 przez patka1603
hej dziewczyna aj a dzisiaj się wybrałam na dłuższy spacer w końcu mamy przepiękna pogodę- oddać książkę do biblioteki i tak stwierdziłam że po drodze się rozlejże czy są ładne ciuszki dla chłopców bo zawsze wychodziłam z założenia że dla dziewczynek jest większy wybór i tak zaszłam do 2 second handów i komisu, ogólnie nie miałam zamiaru nic kupywac ale w komisie były bodziakki i love mom do tego firmówki więc stwierdziłam że kupie bo nie wiadomo czy za 2 miesiące takie znajdę ( później się okazało że za nie przepłaciłam bo zapłaciłam 7 zł) w 2 second handzie była cena 57zł za kg i znalazłam piękne również firmowe body więc stwierdziłam że również je kupie zapłaciłam za nie tylko 3 zł więc się zdenerwowałam że ze mnie wcześniej tak zdarli :( babeczka w tym s-h jeszcze mi powiedziała ze co 2 dzień cena za kg spada i nawet bym mogła kupić body za 1zł :cheer: !!!! morał z tego taki że do komisu na pewno już nie pójdę!!!!!

ewelinka jak ty robisz sama sobie te sesje ? chętnie bym zrobiła sobie takie ładne foteczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624653 przez asiulek_dolls
witam w ten piękny dzień :)
u mnie 19stopni w cieniu, pięknie słoneczko świeci... ahhh wkońcu prawdziwa wiosna :)
przez 3godziny siedziałam na podwórku w słonku i wygrzewałam brzuszek, Kacperkowi się chyba podobało bo dość aktywny był :) zaraz zmykam znowu bo czuje niedosyt, nie moge się dziś nacieszyć tą pogodą... chyba już czas posprzątać altanke po zimie i wyciągnąć huśtawke :laugh:

Joanna widze że ta hurtownia z wózkami jest dosyć dobrze zaopatrzona i ceny też chyba ok, bo wózek który mnie interesuje w smyku prawie 1700 (gondola+spacerówka) a w hurtowni 1600zł z fotelikiem i 0zł za przesyłke (pobranie tylko 10) :) dzięki za linka, myśle że zamówie właśnie tam - zorientuje się jeszcze tylko dla porównania w innych hurtowniach

a takie mam pytanie jeszcze odnośnie podgrzewaczy i sterylizatorów, kupujecie czy raczej obejdziecie się bez? niby nie są tanie ale byłam wczoraj u kuzynki i jej się udało używane kupić z Avent`a za ok.150 komplet w b.dobrym stanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624657 przez iwonta_kg
patka jak tobie udało się zmieścić tyle w podpisie???



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624661 przez patka1603
nie wiem, nic szczególnego nie zrobiłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #624662 przez agniesia1604
Asiulek_dolls,
Ja chyba się w ogóle przejadę do tej hurtowni.... Żory są niedaleko mnie:) ... Poza tym... w Żorach jest MC DONALD:))))))))))))))) hehehehe

Przypomnę stronkę:
www.ewozki.eu/

O i mają łóżeczka... podejrzewam ze to jakaś duża hurtownia?


O i mają to co chcę kupić:
www.ewozki.eu/pl/p/POLKO-PRZEWIJAK-Klups/93

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #624669 przez patka1603
to moje zdobycze body H&m Disney 3zł kubuś puchatek
body COCCODRILLO 7zł i love mom
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #624671 przez agniesia1604
sliczne Patka:)

Joanna a gdzieś w Twoich okolicach jakieś hurtownie z ciuszkami dziecięcymi masz?:)
Ja z Cieszyna więc w sumie mam niedaleko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624688 przez asiulek_dolls
agniesia skoro masz blisko to pewnie że warto jechać :) szczególnie ze Mc Donald`s możesz po drodze odwiedzić -to baaaardzo przekonujący argument :lol:
ja chcę porównać jeszcze ceny i pewnie zamówie bo wózek już bardzo dokładnie w smyku obejrzałam i jestem na 100% pewna że właśnie taki chce, już od jakiegoś czasu porównuje ceny na necie i w tej hurtowni cena mi odpowiada :)

Patka bodziaki super!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624704 przez EwelinaB87
Więc tak Iwonka:
suwaczek daje tylko link do obrazka, czyli daje w img nie całą procedurą która tez moze byc oszczedza sie jakies kilkanascie znaków, to samo robie z imieniem, tylko zdjecie wrzucam zmniejszone zeby pol forum nie bylo moim zdjęciem, ot co cała filozofija...


bylam na zakupach kupilam morszczuka na obiad, zrobie zaraz koktail i wykorzystam kolejną z miliona funkcji mojego master chefa :P

jest tak cudownie ze poszlabym na spacer, ale nie moge chodzic! zaraz mam kolke i lipa... pojde z mezem we srode.

ja chyba tez tam kupie w tej hurtowni ale jesli nie wybiore solarisa, bo w niej jego nie ma.

szpinak dobrze doprawiony jest swietny, jak ktos go przesmazy albo niedosoli to sie nie da zjesc..

Patka jak ja robie moja wyłuzdaną sesje?
a tak:
kłade na kanapie bezowy kocyk na siebie fioletowy, na przeciwko kanapy ustawiam szafke nocną na niej 3topy ksiazek, albo nie zalezy jak wysoko chce aparat, robie zwykle zdjęcia do 15, wtedy slonce najlepsze i nie robie z fleszem, 10sekund samowyzwalacza i jakies 5pozycji :P ot co kolejna filozofija :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624725 przez EwelinaB87
nie wiem która z was kobiety daała patent na koktail z kiwi, ale sie zakochalam :D
juz nie moge sie doczekac truskawek :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #624728 przez Kataleja
Hello :) nadrobilam wszysciutkie posty .
Ewelinko -pamiatkowa fotka -super!

Patka - udany zakup :)

ja dzis caaaalusia galerie Lodzka przeszlam i niestety nie kupilam auta dla tego chlopca , sa albo lipne albo meeeega drogie -spodobalo mi sie za 289zl :angry:
Bodkow fioletowych nie dostalam ,normalka :silly: ale za to kupilam sobie zielone polbuty ,przecena z 70zl na az 35 wiec stwierdzilam ,ze co mi tam a zielonych jeszcze nie mialam :laugh: do tego jak przymierzylam - sa bardzo wygodne (oczywiscie wyjdzie w praniu podczas noszenia )
A ze smyka myslalam,ze normalnie nie wyjde ,taka piekna kolekcja ubranek dzieciecych ,rozniscie rozmiarowo ,ze az za oczy ciagnie by zakupic :cheer:

USG mam w czwartek na godzine 14 :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl