BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 tygodni temu #625033 przez MamaBąbelka
Dziewczyny, śliczne brzuszki i ubranka :).

A ja wykończona... W sobotę byliśmy coś zjeść na mieście i przeszłam się po sklepach, byłam w C&A i H&M na działach ciążowych i tylko jedna bluzka z H&M wyglądała sensownie :/.

W niedzielę postanowiliśmy podjechać do takiego dużego centrum handlu hurtowego (ale sprzedają też detalicznie), gdzie sprzedają i Polacy i Azjaci. Nachodziliśmy się, jak nie wiem, ale też nic nie znaleźliśmy :/. Nie chciało nam się stać do wyjazdu na główną drogę i pojechaliśmy skrótem, doły i kałuże masakryczne i zgubiliśmy rejestrację :/.

Dziś rano wizyta u endokrynologa, niestety dostałam leki, zleciła mi kolejne badania i za miesiąc kontrola, niestety już prywatnie, bo zapisy będą dopiero późną jesienią na następny rok :/. Potem na drugą stronę Warszawy do urzędu, żeby załatwić z tablicą, pogrzebałam w lumpeksach, potem do teściów, do babci męża (gdzie myślałam, że mnie szlag trafi, jak jeszcze raz spróbuje mi wcisnąć kanapkę albo każe posłodzić herbatę, bo dziecko potrzebuje cukru...). Po odbiór wyników na przeciwciała tarczycy już nie zdążyliśmy, potem jeszcze chwila w sklepie i wreszcie w domu... Cały dzień nas nie było :/.

W lumppeksach udało mi się kupić sukienkę i trzy bluzki oraz nowy zestaw sukienka plus kapelusik dla Emusi :). Od teściów za to przywieźliśmy pełną wanienkę ubranek po synku szwagrów, także bodziaków i pajacyków na pierwsze 3-4 miesiące mam już pełno ;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #625052 przez Kataleja
az milo poogladac te wszyskie brzuszki, :)

Ja na dzis zakonczylam funkcjonowanie ,dobrej nocuni :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #625157 przez Kataleja
Witam cieplutko :kiss:

oooo juz zeszlam z gaworzenia :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #625172 przez EwelinaB87
Witam, nie mogłam jakoś spac, dostałam pierwszy komentarz do bucików,
Oczywiscie żadnych zastrzeżeń do jakości i śliczności, ale sie dziecku z nóżki zsuwają będę mysiała wszyc tam jakąś gumkę ale boję się że przez to będą wyglądać gorzej...

COś musze wykombinować dzisiaj mam zamiar zrobic tramposzczały :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #625176 przez klauduska89
oj wstałam dziś wyjątkowo wcześnie, bo już przed 7 byłam na nogach a to dlatego że obudził mnie pełen pęcherz i mały/wielki głód :) Jejku, w końcu piękna słoneczna pogoda :laugh: !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #625223 przez klauduska89
taka piękna pogoda a wy śpicie :)? Wstawać :)!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #625241 przez wunia1984
Pelen pęcherz to także moj problem pomimo 3 nocnych wizyt w toalecie:P dziewczynki wczoraj wieczorem przyszły mi na myśl 2 pytanka:w czym w sensie w co ubrane mamy być na porodówce i co z lewatywami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #625253 przez klauduska89
na porodówkę to chyba zwykła koszula i to nie taka najlepsza bo i tak pewnie pójdzie po porodzie do wyrzucenia. A co do lewatywy to nie wiem, sama się nad tym zastanawiam. Szwagierka rodziła w tym szpitalu co i ja rodzić będę, tylko że miała wywoływany poród i przed tym sami podali jej lewatywę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #625258 przez olivka
Witajcie dziewczęta :)
ja właśnie dzisiaj też się zastanawiałam w czy się rodzi...a tak w ogóle to chcę Wam powiedzieć, że mam problem z depilacją...mój brzuszek mi wszystko zasłania :P Macie jakiś patent na depilację?? Z lusterkiem odpada, bo paruje woda i nic nie widać :P Maaaasaakraa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #625268 przez wunia1984
Do depilacji to męża lub partnera trzeba zatrudnić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #625283 przez klauduska89
ja ostatnio goliłam się na wyczucie :) Nie było za dokładnie, ale zawsze coś :) Chyba mąż przejmie ten obowiązek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #625284 przez EwelinaB87
depilacja depilacja, ale ja juz ledwo sięgam podmywając sie =.=

rodzi się na pewno w koszuli, zwykle mówią o starej ponieważ tak jak mówicie plyny porodowe, zwykle je całkowicie niszczą, poza tym to musi byc ogromna koszula na ogromny brzuch.

Ja lewatywę zrobię sobie sama, jak zdążę to w domu jak nie to sama w łazience nie mam zamiaru żeby mi rurę obce baby w tylek wsadzały :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #625294 przez asiulek_dolls
cześć Dziewczyny :laugh:
jejku jakie piękne słoneczko mnie rano przywitało :lol:
ja juz po śniadanku, zaraz kąpiel, małe sprzątanko i zmykam grzać brzunio w słoneczku,
coś mi się wydaje że synuś będzie miał podobne upodobania do mamusi, bo po wczorajszym wygrzewaniu się strasznie szalał w brzuszku :lol: a mnie troche opaliło na buzi hehe nosek to mam nawet nadal zaczerwieniony :blush:

co do "kreacji" na porodówke to tak jak pisała Klauduska i Ewelina - koszula i to nie nie najlepsza bo i tak zaraz po będzie się nadawała tylko na śmieci, no i dość obszerna :) co by nam brzuszków nie opinało...

kasiagruszka śliczne te twoje ozdoby do kącika maluszka :) my też łóżeczko wstawimy na razie do naszej sypialni, wole mieć Kacperka przez pierwsze miesiące blisko siebie, chociaż czeka na niego pokoik i to dość duży, nawet większy troszke od sypialni bo ok.18m2 no i właśnie wydaje mi się za duży jak dla takiej małej kruszynki, ale powoli też musze zacząć gromadzić jakieś dziecięco-chłopięce dodatki bo pokój malowaliśmy na wiosne i wzięło mnie na brązy, myśle że stonowane dodatki kremy, beże i kilka mocniejszych akcentów w zieleni i jasno niebieskim kolorze będzie wyglądać dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #625302 przez EwelinaB87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #625303 przez agniesia1604
zasady sie niby zmieniły co do lewatywy ...
I chyba nie musisz mieć nawet lewatywy.... no ale chodzi o sam fakt żeby nie doszło do zakażenia ... chyba lepiej poprosić o lewatywę ... nie wiem .... ale wydaje mi się że to nic strasznego ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl