BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 3 tygodni temu #627785 przez EwelinaB87
skad oni biorą te procenty? albo jest pitolek albo go nie ma :dry: irytujace,
to ja wpisuje chłopa i bedzie kawał byka jak juz 420g!



Kaudusia, z parapetu rzesby nie zrobisz, wiec wiesz :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627792 przez fielkowa
nie wiem skąd te procenty doktor mówi że widzi pyrtusia :lol: ale się głupio waha nie wiem :-) zobaczymy za tydzień :-) na prenatalnych

[img][url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img41.glitterfy.com/13118/glitterfy3091930T632B81.gif[/url][/img]

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54446
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58618

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627793 przez agniesia1604
Witajcie w ten piękny poranek ... cudownie słyszeć kolejny dzień jak ptaszenta śpiewają:))))))))))))

Nareszcie czuć wiosnę:)


Co do wyprawki i jej kupna ...
są rzeczy które naprawdę można kupić po narodzinach np:
Wózek
Spacerówka
Śpiworek (toć to lato będzie)
Kolejny komplet pościeli
może kolejne 3 buteleczki
pościel do wózka (poszewki i wypełnienie)
bujaczki i leżaczki
karuzele na łóżeczka, wózeczka
kolejne paki pampersów
ubranka od rozmiaru 68 wzwyż
kolejne chusteczki do pupska
sterylizator (jeśli ktoś planuje kupić)
podgrzewacz do mleka i t d
kolejny ręczniczek dla malucha
maty edukacyjne
kolejne wkładki laktacyjne
kolejny staniczek do karmienia

Powiem tak , jest sporo rzecyz na które możemy pozwolić sobie po narodzinach... ale dobrze jest już sobie je wybrać i znać sklep w którym ma się to kupić...

W naszej sytuacji materialnej kupimy te rzeczy po narodzinach .... gdyż wiadomo otrzymamy te 1000zł wyprawki tak? + z ubezpieczenia ..... Nie trzeba się obciążać przed narodzinami tak gromnymi kosztami ...bo gdyby tak to wszystko podsumować....
to minimum 4000zł trzeba posiadać:) ....chyba ze wszystko kupujemy używane + otrzymamy od kogoś to może i w 2500zł można by się zamknąć:) ....


Patko, nie przejmuj się ... pomalutku i do przodu ... aktualnie pewnie macie cieżko bo mąż pewnie jeszcze tej pracy nie dostał ... trzymam kciuki :) Ja też z ZUSU narazie nie mam informacji ...wiec ze 2 miechy jeszcze zaczekam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627797 przez EwelinaB87
Problem polega na tym ze teraz mamy czas lazic wybrzydzac wyczekiwac promocji a z malutkim dzieckiem to nawet zal lazic po sklepach... ja jeszcze nic nie mam procz ciuszków od mojej mamy których nawet nie mam w domu:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627800 przez fielkowa
ja też mam kilka ciuchów a chcemy rozłożyć wydatki i kupować coś co miesiąc w maju/ czerwcu chyba kupimy łóżeczko już

[img][url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img41.glitterfy.com/13118/glitterfy3091930T632B81.gif[/url][/img]

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54446
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58618

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627812 przez MamaBąbelka
Ale Agniesia nie mówi, że nie można oglądać i wybierać, ale że nie trzeba od razu kupować. Ja tak planuję zrobić z butelkami, nie będę ich kupować, ale wybiorę i w razie czego mąż podskoczy do apteki. Natomiast z innymi rzeczami, to choć nie będę ich potrzebować, np. łóżeczka, bo mam kosz mojżesza, w którym obok naszego łóżka będzie z początku spać dziecko i kołyskę, ale chcemy od razu mieć urządzony cały pokoik, a nie rozkładać to na całe miesiące.

Fielkowa, chłopak na pewno, gratuluję :).

Ewelina, dzisiaj będziesz miała wyniki? Mam nadzieję, że wszystkie będą dobre :).

Klauduśka, rzeczywiście pięknie wyglądałaś na ślubie :). Ja też we wrześniu drugą rocznicę będę miała, 17 dokładnie, a Wy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627814 przez klauduska89
kurczę mnie to tak przeraża ta wyprawka że nawet jeszcze nie myślałam o tym co konkretnie trzeba kupić...Wy porobiłyście sobie listy itp a ja nic :dry: Najdroższe chyba, bo wózek i łóżeczko już jest, no ale gdzie cała reszta :( chyba się wezmę za przebieranie chociaż ubranek i zobaczę ile tego i na jaki rozmiar się nadaje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627815 przez klauduska89
My też 17 :) i pamiętam że jeszcze któraś dziewczyna na forum też wtedy ma 2 rocznicę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627825 przez EwelinaB87
MamaBąbelka dzisiaj dopiero pobralam krew, wyniki na badaniu we wtorek.

damy sobie rade, miliony kobiet sobie daje rade my tez damy mamy jeszcze ponad 3 miesiace spokojnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #627827 przez Magda-87
Witam kochane :)

Byłam rano w laboratorium po wyniki badania moczu i niestety nie odebrałam, bo pani stwierdziła, że niestety są bakterie i robią jeszcze jakiś antybiotykogram i muszę iść koło 16. No więc powtórka z rozrywki, ciekawe co to w ogóle za bakterie i mam nadzieję, że nie wyląduję znowu w szpitalu :(
Aj nie mam jakoś dzisiaj nastroju na nic :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627834 przez Kataleja
Dzekuje za kciukasy dziewczyny :kiss: dobrze,ze Was mam bo bym sfiksowala ,normalnie pogubilam sie w postach kto co pisal a przeciez duzo ich nie bylo :blush:
szykuje dupsko bo jeszcze mala do mamy mojej zaprowadzamy ,a przeciez nie wpadniemy jak po zapalki ,jak tylko wroce do domku to odrazu wpadam zdac relacje o ile sie rozkracze :blink: a niech tylko sprobuje nie :angry: Mysle ,ze tak ok 16 bede sporotem bo jeszze pscig mam za prezentem dla przyszlego meza mojej corki z przedszkola :blink: bo jutro urodzinki ma ,calusy,milusiego popoludnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627848 przez MamaBąbelka
Klauduśka, to fajnie :). Co do tych list i zakupów, to się nie przejmuj, ja zrobiłam tylko jedną i w dodatku zaczęłam od końca, bo od kosmetyków i innych higienicznych rzeczy typu chusteczki, podkłady poporodowe itp. ;). Ubranek to wiem po prostu, że więcej nie potrzebuję na te pierwsze rozmiary, ale pewnie i tak co nieco mnie jeszcze skusi ;).

Pewnie, że wszystkie damy radę, to sporo czasu, choć mi się zdaję, że coraz szybciej mija, nie wiem jak i kiedy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627858 przez Niesia
Już po wizycie. Świetna kobieta. Dostałam listę zakupów i listę rzecz, które mam zabrać do szpitala. Słuchałyśmy tętna maluszka :) Wierciła się jak zwykle. :D

Nie mam z kim na spacer isc :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627868 przez agniesia1604
EwelinaB87 napisał:

Problem polega na tym ze teraz mamy czas lazic wybrzydzac wyczekiwac promocji a z malutkim dzieckiem to nawet zal lazic po sklepach... ja jeszcze nic nie mam procz ciuszków od mojej mamy których nawet nie mam w domu:P


Ja głównie będę kupowała przez internet ...
Jestem z małego miasta i w sumie żeby coś kupic dla malucha to mam 2 sklepy ... o wymiarach 4m na 4m .... więc wiadomo że jest tak tego niewiele....:) Musiałabym jechac do Bielska Białej .... ale żeby tam jechac musze coś kupic ...bo na paliwo też trzeba by wydać ...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627885 przez agniesia1604
Niesia,
gdybyś mogła to tą listę zeskanuj czy przepisz... bardzo byś nam pomogła:))))


Ja jeszcze też nie mam listy ...a wypisałam te rzeczy z głowy bo tak myślę że to można by potem kupić:)
Oczywiście - ja mówię o sytuacji kiedy już będąc w ciąży upatrzymy sobie rzecz a po narodzinach albo zrobimy kupno przez sklep internetowy ...albo męża wyślemy do konkretnego sklepu po to .... np wózek ... myślę że kupię w Żorach ...ale wcześniej razem tam pojedziemy i wybierzemy...a potem mąż sam tam pojedzie i kupi:)))

W końcu 2 tygodnie wolnego to on weźmie i na pewno mi pomoże ...

Najgorsze jest to że Teście mi się szykują na czas zaraz po porodzie ...a ja próbuję im to wyperswadować... bo cholery dostanę jak ich w domu będę miała ....:)

Niech wpadną na ten czas kiedy będę w szpitalu i jak wrócę na chwilę do domu ....okey ...ale potem niech lepiej uciekają bo normalnie nerwa będę miała:))))

A potem niech przyjadą jak mój M. pójdzie do pracy ....:P

Całe szczęscie że Teście 300km dalej ...:))))))))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl