BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 3 tygodni temu #626953 przez wunia1984
ziii napisał:

Hahahaha no nie ukrywam, że było ostro, ale teraz obiecuję już poprawę i będę grzeczna :lol: Bo troszkę się strachu najadłam...

Ehh też zdarzyło mi się lekkie plamienie po stosunku, które doprowadziło prawie do zawału ;)ale dzięki Boguu to tylko otarcie było:) efekt szalonego seksiku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #626957 przez ziii
Wrzucam jeszcze fotki garnituru mojego M. (bo on sam załapał się tylko od głowy w dół)...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #626959 przez ziii
... i obrączek. Wybaczcie, że was tak zamęczam, ale nie miałam się jeszcze okazji nikomu pochwalić :lol: A aż mnie rozpiera!!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #626979 przez Magda-87
Witam mamusie :)

Cukiereczku nie martw się na pewno z malutką będzie wszystko dobrze :kiss:

Ziii ja po stosunku plamiłam na początku ciąży (i nie ukrywam stracha miałam) - teraz mi się to nie zdarza, ale słyszałam już z kilku źródeł, że w późniejszej ciąży podczas stosunku mogą wystąpić plamienia, bo mamy tam wszystko bardziej ukrwione, a jak sama piszesz było ostro, no więc może to być przyczyną. Garnitur i obrączki ładne - szczególnie Twoja z tymi kamyczkami :) To teraz czekamy na zdjęcie twojej kreacji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #626981 przez MamaBąbelka
Zii, fajne obrączki :). Czekamy na zdjęcia po uroczystości :).

Co do leków to mam Euthoryx 50. Jeśli chodzi o ruchy maluszków, to ja czuję często już, że moja mnie po żebrach obija, a od pępka do żeber nawet jak siedzę, to jest kilka cm :). A co do krwawienia, to myślę, że to rzeczywiście kwestia seksu, oczywiście warto o tym wspomnieć lekarzowi, zwłaszcza jeśli przy następnym się powtórzy, ale to raczej tylko otarcie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #626984 przez Magda-87
Aha a co do sikania, to od momentu infekcji dróg moczowych sikam jak oszalała, w nocy może nie wstaję tak często, ale za to w dzień latam co chwilę ;) Ogólnie to czuję, że maluszek strasznie uciska mi na pęcherz ;) Jutro odbieram wyniki badania moczu i mam nadzieję, że wszystko dobrze, bo nie widzi mi się kolejna wizyta w szpitalu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627029 przez wunia1984
Zuzia i ja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627039 przez wunia1984
ehh próbuję zdjęcie dodac i kiszka:(
zii piękne obrączki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627056 przez patka1603
cukiereczek wydaje mi się ze to ze byłas wczesniakiem może mieć znaczenie przy wynikach malenstawa, ale nie przejmój się napewno z wiekiem wszystko się wyrówna

zii ładnie szlejecie,zapewne to zwykłe otarcia, gdzieś o tym czytałam. my z mężem mamy całkowity celibat, nie pamiętam nawet kiedy był ostatni sexik, moze z 2 miesiące temu ;) :p- tak jakoś nam to narazie odpowiada- dopóki Kacperek nie podniesie się wyżej. zii kiedy macie ślub? zapowiada się piękna pogoda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627066 przez agniesia1604
Nasz Staś jest bardzo nisko... że tak napiszę ...kopie mnie w pochwę?:P Czuję jak kopie tam w środku ... dziwne wrażenie... no i poniżej jajników...
Najwyżej jak kopał to ze 3-4 cm pod pępkiem i na lewej stronie....
Ja nie wiem jak Was po żebrach kopie?:)))))) Kurde wysoko strasznie :))))))))


Idę robić drugie danie...
Kieszonki ze schabowego z papryka marynowaną + kasza + sosik pieczarkowy:P
Na pierwsze zupcia pieczarkowa...:P
Juz 2 talerze zupki zjadłam:P
heheheheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627069 przez ziii
Kurcze, to fajnie, że wam obojgu nie przeszkadza brak seksu... Ja to jestem z tych, co po dwóch-trzech dniach bez łażą po ścianach :silly: Chociaż i tam troszkę libido mi spadło w ciąży... Ale mimo wszystko ochotę mam. Dlatego strasznie się cieszę, że z małym wszystko dobrze i że nie ma na razie (odpukać) przeciwwskazań...

Ślub mamy 25 kwietnia i strasznie bym chciała, żeby słoneczko się utrzymało! Oby była ładna pogoda... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627090 przez Niesia
cukierecku nie martw się wszytko będzie dobrze!!! Co do sukienki, ja swoją będę chciała sprzedać :D

zii wiedziałam, że ktoś ma ślub jakoś w tym terminie co mój! Ale jak udało Ci się załatwić termin w środku tygodnia? U nas z tym byłoby ciężko...

Nasze obrączki: www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q,,,155

Nic nie załatwiłam znowu!!! :angry: :angry: :angry:
Farby do włosów nie było, zamówiłam i będzie dopiero na przyszły tydzień :/ Kwiatek do butonierki nie dotarł, też muszę w pon zajść do sklepu, kupiłam tylko podkoszulek dla K.

Jutro przychodzi położna. Muszę posprzątać, bo wstyd będzie, że taka warstwa kurzu leży na meblach :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627101 przez ziii
Niesiu, po prostu był to jedyny wolny termin w kwietniu :laugh: Tak, że nie mieliśmy za bardzo wyboru. Ale dobrze się składa, bo gdybyśmy jeszcze czekali, to chyba musiałabym się turlać do tego urzędu :silly:

Ja moją sukienkę też będę chciała sprzedać, zwłaszcza że nie mam gdzie jej trzymać. No i gdzie bym ją drugi raz miała założyć? ;)

Na pewno ze wszystkim zdążycie - ja ze względu na krótki czas do wielu drobiazgów podchodzę na luzie. Wszystkie niedociągnięcia goście będą musieli nam wybaczyć...

Wasze obrączki śliczne!

A jeszcze z tematów weselnych to mój M. ma w piątek kawalerski - aż się boję... w jakim stanie wróci. No ale niech się bawi.. byle w miarę grzecznie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627120 przez Niesia
Co racja to racja. My wstępnie datę ślubu chcieliśmy przenieść z sierpnia na czerwiec! Wtedy faktycznie musiałabym się turlać do urzędu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #627154 przez klauduska89
musicie tak sobie o seksie rozmawiać :)? Tu człowiek ma celibat i zakaz do odwołania, a wy tak o ostrym seksie ? Nie ładnie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl