BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #629703 przez EwelinaB87
no nie chcialabym zeby mi Cieklo, ale boje sie czy bede mogla karmic, tylko jedna kuzynka dokarmiła dziecko do pol roku :(

a dzisiaj z braku laku zrobiłam malutką czapeczkę:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629725 przez patka1603
ewelina śliczna. ja jak troszkę poprawi się nasza sytuacja finansowa to wyśle ci fotke jakie bym chciała buciki jeśli chodzi o kolorystykę to myślałam o czekoladzie i beżu.
Co do karmienia to nie ma co się martwić do przodu co ma być to będzie, głowa do góry ;)

Ale Kacperek daje mi w kość przed chwilą tak szalał że aż mnie bolała macica. Pierwszy raz mi się to zdarzyło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629732 przez EwelinaB87
faktycznie Milcia juz tak daje popis, ze maz nie moze na to patrzec hehe, Hitchcock by miał ubaw, ostatnio jak miałam kopa to chyba wyskoczyła na 4cm :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629733 przez katarzynaxxx89
mi też się powiększyły brodawki i sutki są ciemniejsze ale nic nie wycieka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629740 przez agniesia1604
a to u mnie jest o niebo spokojniej ...
kopie bardzo nisko i powiedziałabym ze wewnętrznie ...

na zewnątrz bardzo rzadko ....

No i tak jak mówiłam ... powyżej pępka ani razu nie dostałam kopniaka:)


Zaczynam się martwić czy on ma dobrą pozycję ten mój Stasiu :)
Dowiem sie w środę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629742 przez EwelinaB87
nie ma dobrej pozycji teraz, bo sie ciagle rusza, bez sensu ja oceniac teraz jak ma tyle miejsca.

Mnie martwi mój ciemny pępek, chyba mi jakies naczynia popekaly bo od jakiegos czasu mam taka siną plame na pępku i troszke boli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629769 przez agniesia1604
ja też mam taki ciemny pępek w środku ...ale mnie nie boli :)
No i mój wystaje bardzo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629815 przez agataxii
U mnie też już jakiś czas temu pojawiła się siara. Niby pojawiła mi się już na samym początku ciąży, ale później zanikło i teraz znowu jest :)

Hehe... pamiętam moje początki laktacji :laugh: Już w domu byłam, szłam wziąć prysznic, jeszcze małe siusiu przed kąpielą i słyszę: kap... kap... kap... Zgłupiałam. Z żadnego kranu nic nie kapało. Po chwili patrze, a ja cała w mleku :laugh: Przycisnęłam sobie piersi i "popuściły" :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #629944 przez ziii
U mnie nic na razie nie cieknie/kapie. Czasem tylko (głównie w momentach ekscytacji) pojawia się pojedyncza kropelka... A poza tym - spokój z piersiami. Odpukać ;)

Dzisiejszy dzień jakiś kiepski - mój M. przeżywa zmiany reorganizacyjne w pracy, wrzucili go do innego działu i teraz zastanawia się, co dalej. Myśli nad otworzeniem własnej działalności, albo o zmianie pracy. Troszkę stresująco się zrobiło...

Poszedł na kawalerski to może się odrobinę rozluźni. Oby, bo nie mogę patrzeć jak się gryzie :dry:

A, pępek też mam taki ciemny w środku. Jak niedomyty :silly: Ale nie boli nic a nic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #630046 przez patka1603
rany dziewczyny nie straszcie z tą siarą ja nie jestem jeszcze na to gotowa :pinch: a są tego jakieś wcześniejsze objawy? nie chciała bym miec niespodzianki np na zajęciach

co do pępka to u mnie bez zmian tzn ani nie zmienia koloru ani nie wystaje

ewelinka skąd bierzesz opisy etapów ciąży- te które nieraz wklejasz, bo są bardzo fajne i chciała bym odwiedzić tą stronkę

spójrzcie na tą stronkę pościel hello kitti jest genialna gdyby nie to że spodziewam się chłopca to od razu bym taką zamówiła www.zapytajpolozna.pl/88-sprzedam-kupie-...kodzielo.html#624950

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #630081 przez olivka
Dzień dobry dziewczęta :)
Wróciłam już do domciu ufff...wczoraj :) Musiałam odespać, bo tam nie mogłam w ogóle spać. Leżałam na korytarzu, a razem ze mną z 15 os. na oddziale przepełnienie 67 pacjentek :ohmy: wszystkie w ciąży w różnych tygodniach. Co to się dzieje, że tyle ciężarnych ma problemy, co dziennie przychodziły 3-4 pacjentki :ohmy:
U mnie wszystko w porządku tylko szyjka mi się trochę skróciła było 4,2 cm, a teraz mam 3,8cm. Mam prowadzić oszczędzający tryb życia i mierzyć co dziennie ciśnienie. Uwaga dziewczyny lekarze zabraniają masowanie brzuszka. Nie wolno nam tego robić, ponieważ powodujemy wtedy skurcze :ohmy: Możemy jedynie dotykać, przykładać rękę do brzunia. Aha i najgorsze pozycje dla ciężarnych to stanie i siedzenie. Lekarz mi powiedział jak coś robię w domu, albo siedzę to później z godzinkę mam poleżeć, jeżeli nie wystarczy godzinka to dłużej.
Jasio też został podejrzany przez Usg. Moja kruszynka waży 703 g :silly: trochę wielkością wyprzedza o tydzień i z usg wychodzi, że poród będzie na 06.08.2013 r. ale tym się nie sugeruje, bo synio się chyba wdał w tatusia :blink:
Zaraz zabieram się do czytania postów, mam sporo do nadrobienia :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #630114 przez wunia1984
Witam Ciężaróweczki w ten słoneczny poranek:)
Olivka ciesze się, że wszystko ok., musze zaprzestać masowania mojej Zuzinki bo robie to nader często :laugh:
Jakoś spać nie mogłam dzisiaj, mała tak się uaktywniła w nocy,że gdy leżałam w łóżeczku na łyżeczki z mężem to on czuł kopniaczki na plecach :woohoo:
A dzisiaj robię takie ciacho:

www.mojewypieki.com/przepis/biala-pavlova

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #630131 przez mami_nka
Dziewczyny jakie kupujecie butelki?

Ja mysle o tym zestawie z Tommee Tippee co wy na to?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #630139 przez misskate
mami_nka napisał:

Dziewczyny jakie kupujecie butelki?

Ja mysle o tym zestawie z Tommee Tippee co wy na to?


Ja na razie kupiłam 3 buteleczki Avent, dwie 260ml i jedną 125ml :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #630160 przez wunia1984
Ja też myślę o tych z firmy AVENT:) Słyszałam, że są bardzo dobre.

Dziewczyny mam pytanko, też macie takie problemy z zaparciami? Ja pomimo urozmaiconej diety ciąglę się męcze z moimi jelitami, masakra... :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl