BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #630367 przez Kataleja
witam cieplutko :kiss: ja tylko na chwilke .rozlozylam sie :( Dzis w Port lodz robia darmo USG 3 i 4D ...chetnie bym zobaczyla i zamierzam tam pojechac :lol: oczywiscie moj nie jest zadowolony bo ja do pol zywych naleze ale co tam ,dam rade :blink:

Co do wysokosci macicy -ruchy czuje od trzech palcy ponizej piersi -ladnie mi sie macica rozciagnela skoro jest juz tak wysoko :ohmy: wole nie myslec jak bedzie wygladal moj brzuch po porodzie :(

Pogoda w Lodzi masakryczna,drugi dzien pada i to tylko odbiera checi do zycia -nic poza tym :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630372 przez patka1603
no ja muszę wytrać dzisiaj minimum do 18. najgorsze jest to ze nasza szkoła jest tak kompetentna ze między semestrami mieliśmy przerwę 2,5 miesiąca i teraz się obudzili ze musimy mieć zajęcia tydzień w tydzień minimum do 19 żeby zdążyć przerobić obowiązujący materiał. a wcześniej mieliśmy zajęcia co 2-3 tygodnie max do 16. więc brak na nich słów 0 myślenia!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630383 przez olivka
Co do zaparć to ja może pomogę, bo rozmawiałam w szpitalu z położną ( mi strasznie dokuczały),a więc trzeba jeść dużo suszonych śliwek lub moreli ale nie 3-4 szt. tylko przez cały dzień podjadać, na noc można śliwki namoczyć i rano dodać do płatków owsianych do tego jogurt,jeść pieczywo pełno ziarniste. W szpitalu baaardzo pomogły mi czopki glicerynowe ...to dopiero ulga, mam zamiar je zakupić do domu. Jednak lepiej używać ich w ostateczności, a bardziej skupić się nad tym co się spożywa :)

Co do pępka, to też mnie boli i jest siny w środku ale zaczyna pomału odstawać i może to jest powód :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #630388 przez Gro-szek
Witajcie już nie tak z rana...
Niesia to Ci niespodzianka....ja jeszcze takich nie miałam... choć apropos piersi to ostatnio coś mnie pobolewają.. mam wrażenie że są olbrzymie... nigdy wcześniej nie mogłam narzekać na ich rozmiar ale teraz to już lekke przesada :P

Pisałam Wam kiedyć, ze na majówkę wybieramy się na wesele. W dniu wczorajszym byłam na zakupach w Happymum... powiem jedynie że te wszystkie sukienki są cudne.
Przymierzałam chyba z 7... ale ostatecznie zdecydowałam się na:



A w kwestii butelek decydujecie się na plastikowe czy szkalane?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630391 przez patka1603
ja odkąd spożywam więcej mleka to nie mam z tym problemów i tak jak zazwyczaj byłam na kibelku co 3 dni tak teraz ląduje na nim codziennie więc jestem bardzo zadowolona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630395 przez wunia1984
Butelki raczej kupię plastikowe, myślę,że praktyczniejsze są no i lżejsze, a szklane można wogóle kupić? Bo ja to pojęcia nie mam :) Groszku sukienesia śliczna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630397 przez patka1603
Gro-szek napisał:

Witajcie już nie tak z rana...
Niesia to Ci niespodzianka....ja jeszcze takich nie miałam... choć apropos piersi to ostatnio coś mnie pobolewają.. mam wrażenie że są olbrzymie... nigdy wcześniej nie mogłam narzekać na ich rozmiar ale teraz to już lekke przesada :P

Pisałam Wam kiedyć, ze na majówkę wybieramy się na wesele. W dniu wczorajszym byłam na zakupach w Happymum... powiem jedynie że te wszystkie sukienki są cudne.
Przymierzałam chyba z 7... ale ostatecznie zdecydowałam się na:



A w kwestii butelek decydujecie się na plastikowe czy szkalane?


prześliczna, a jaka cena? u mnie ostatnio okazał się ze koleżanka bierze ślub 7 czerwca więc się załapiemy na weselicho, martwi mnie tylko zakup sukienki bo zapewne będę miała już spory brzuszek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630402 przez Gro-szek
Patka sukienka kosztoowała 259 zł...ipowiem Ci że w tej sukience mam spory zapasa na brzuszek... są bardzo fajnie uszyte więc układają się ślicznie do każdego kształtu i wielkości brzuszka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630404 przez Magda-87
Gro-szku sukienka jest przecudna, no cena już może trochę mniej :) A co do butelek to powiem szczerze, że nie rozważałam nawet zakupu szklanych ;)

Patko współczuję tych zajęć i życzę wytrwałości bo ja nie wiem czy wysiedziałabym do 18 ;)

A ja szukam tego przepisu ma muffinki idealne i nie mogę się zdecydować - wszystkie przepysznie wyglądają :) Ma któraś jakiś sprawdzony przepis?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630405 przez Gro-szek
Odnośnie butelek pytam, bo moja przyjaciołka używa szklanych, mówi że fakt są cięższe od plastikowych i i już kilka stukła ale w użytkowaniu i myciu są zdecydowaniu lepsze... słyszałam na ich temat tylko jej opinię.. więc chciałabym poszperać o nich dalej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630429 przez Niesia
Gro-szku, śliczna sukienka!

Mi na zaparcia pomaga: codzienne jedzenie jabłek (1-2) a gdy mam zaparcie (bo czasem tak się opycham, że i jabłka nie pomagają), piję z rana na czczo kefir... mam problem z głowy. Suszonych śliwek nie mogę, bo nie umiem się powstrzymac i jem ich za dużo i efekt jest wiadomo jaki..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630430 przez patka1603
no właśnie co do tego wysiedzenia to zapowiada się ze z zajęć na zajęcia będzie coraz gorzej ponieważ zaczyna mi doskwierać kręgosłup, i potrzebuje się rozruszać, już dzisiaj mam problemy. jeśli chodzi o butelki to ja narzazie nie zgłębiam tego tematu ale myślę ze ze względów praktycznych kupie plastikowe bo są lżejsze i nie tłukące

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630431 przez agniesia1604
hej

Popatrzcie an te promocje w sklepie internetowym:
www.51015kids.eu/niemowlak-0-2-lat/promocje/?cid=sl0013


Mi zaparcia same przeszły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630433 przez wunia1984
Magda na tej stronce są dobre i sprawdzone przeze mnie i moją siostrę przepisy:
www.kwestiasmaku.com/desery/muffiny_cupcakes/przepisy.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630434 przez wunia1984
agniesia1604 napisał:

hej

Popatrzcie an te promocje w sklepie internetowym:
www.51015kids.eu/niemowlak-0-2-lat/promocje/?cid=sl0013


No promocje megaśne:) I ciuszki też niczego sobie :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl