BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 tydzień temu #634613 przez MamaBąbelka
Patka, zdarza się, że w różnych laboratoriach są inne normy. Ponadto czasem dla ciężarnych też są inne, tak np. jest z TSH, że norma dla ciężarnych jest niższa i jeśli przekracza się połowę normy, to już jest powód do niepokoju. Najlepiej jak skonsultujesz to z lekarzem, jeśli masz możliwość, nawet z takim pierwszego kontaktu.

Mami_nka, jakie słodkości, sama bym chętnie kupiła :D. Ale ja mam już za dużo różu w ubrankach, a jeszcze wszystko wskazuje na to, że pokój pomalujemy na wrzosowy czy jakiś pudrowy róż, więc z dodatkami muszę postawić na inny kolor :).

Ewelina, śliczna pościel :), ja planuję w miarę możliwości jak najdłużej kłaść małą spać w śpiworku, więc nie będę kupować takich rzeczy, do łóżeczka jedynie prześcieradła i ochraniacze. Zastanawiam się, czy nie kupić materiału i nie poprosić mojej cioci, która jest krawcową o uszycie kompletu: zasłony, ochraniacze na łóżeczko, poduszka-anagram i może jeszcze taki materiałowy organizer na łóżeczko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #634623 przez agniesia1604
heh:)))

Na obiad:

Placki ziemniaczane z kurczakiem (z grilla) i brokułami, otulone zapiekanym serem. Na przystawkę zupa pomidorowa.

ECH????
moto.wp.pl/kat,1035805,page,2,title,Praw...%5B%5D&ticaid=11077d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #634638 przez patka1603
24 tydzień we dwoje :) :kiss:

uciekam się szykować bo o 15 wyjazd-przed wizytą u gina jedziemy do szkoły rodzenia. buziaki dla was miłego popołudnia
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634650 przez katarzynaxxx89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634667 przez MamaBąbelka
U mnie teściowa postanowiła sprawdzić, jak moje wyniki i glukoza wyszła mi na samej górnej granicy normy po tych 2 h, a przed glukozą w normie. Za to znów wyszło im, że mam toksoplazmozę :/. Jutro podskoczymy i zrobimy tutaj prywatnie badania, w razie czego, jeśli też wyjdzie źle, może przed wizytą jeszcze teściowa załatwi skierowanie do zakaźnego. Mam jednak nadzieję, że będzie dokładnie tak samo, jak poprzednim razem, że to ich błąd...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634684 przez Gro-szek
Witajcie dziewczyny... Wy znów naprodukowałyście postów że ho ho :)

Witam nową Mamusię :)
W zeszłym tygodniu byłam na zwolnieniu, w związku z tym ze jeszcze pracuje musiałam naładować akumulatory... w poniedziałek myślałam że wrócę jak nowo narodzona, ale niestety się myliłam. Miałam takiego lenia ze szkoda gadać...

Czy są oprócz mnie jakiś mamusie pracujące? Jak Wy sobie z tym radzicie?
Ja mam powoli dość, więc powoli zaczynam się zastanawiać nad zwolnieniem już do porodu...

Widać że temat ciuszków i wózków nie schodzi ze świecznika... powiem szczerze, ze wstrzymuje się z oglądaniem i rozglądaniem się za wózkiem do targów Mother&Baby. Tam jest wystawa większości znanych firm. Zawsze można na żywo pooglądać, pomacać, obejrzeć...
Ewelina powiem szczerze, ze Lupo, o którym pisałaś mi też przypadł do gustu. Nie widziałam go jeszcze na żywo, ale na pewno zwrócę na niego uwagę.

Przyszły mi próbki z Johnsona :) Mile się zaskoczyłam bo jakoś nigdy takich próbek nie otrzymywałam pocztą.

A tak a propos kosmetyków... cały czas zastanawiam się nad firmą, którą mam zakupić dla maleństwa.
Bardzo często kupuję w Superpharm i zawsze pojawiają się tam fajne promocję. Chciałabym mieć rękę na pulsie jak się jakaś pojawi, ale nie wiem dokładnie na jaką firmę zwracać szczególną uwagę.
Zastanawiałam się nad Oillan, Mustela, Oilatum. Dobre opinie słyszałam o Balneum.
Kompletnie się na tym nie znam... może Wy coś z doświadczenia czy ze słyszenia doradzicie.

Pisałyście o wczorajszym złym samopoczuciu.. niestety też tak miałam. Do tego zaczęły mi puchnąć kostki.. na szczęście Maleństwo moje potrafi mi już humor poprawić swoimi kopniaczkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634689 przez wunia1984
Mamo Bąbelka jak dostaniesz tą listę od położnej to proszę wrzuć ją na forum, przyda mi się przy zakupkach.
Patka wagą się nie przejmuj, szczególnie jak nadwagę miałaś to przyrost jest zupełnie inny niż przy prawidłowej wadze. Brzunio cudny:) Mój podobny:)
Agniesia otulone serem brzmi wykwintnie i smakowicie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634691 przez agniesia1604
Groszek odnośnie kosmetyków i tym podobne ... kiedyś ktoś wstawił tu na forum taką stronkę...

Może Ci się przyda:
www.srokao.pl/p/moje-analizy.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634692 przez wunia1984

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634701 przez Gro-szek
agniesia1604 napisał:

Groszek odnośnie kosmetyków i tym podobne ... kiedyś ktoś wstawił tu na forum taką stronkę...

Może Ci się przyda:
www.srokao.pl/p/moje-analizy.html


agniesiu dziękuję :) zabieram się za lekturę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634744 przez aga1040
Cześć. Mam na imię Agnieszka i od jakiegoś czasu podczytuję was trochę.
Jestem mamusia lipcową z 2011 roku. I to z reguły tam się udzielałam.
Teraz jestem w drugiej ciąży i termin mam na 7 sierpnia.
W moim brzuszku mieszka chłopczyk i będzie miał na imię Oliwier.
Witam was bardzo serdecznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634754 przez wunia1984
Aga witam Cię w imieniu mamuś sierpniowych:) fajnie,że dołączyłaś do nas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634758 przez Gro-szek
Cześć Aga :) Witaj w naszym gronie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634763 przez MamaBąbelka
Wunia, oczywiście podzielę się, ale spotykam się z nią chyba dopiero 22 maja, myślę zresztą, że takie informację najlepiej uzyskiwać w szpitalu, w którym chce się rodzić, bo to się czasem różni, są szpitale, gdzie trzeba mieć ze sobą wszystko, są szpitale, gdzie ubierają dzieci w szpitalne ciuszki i swoje ma się przynieść tylko na wyjście, a są i takie gdzie ubranka, kocyki itp. trzeba mieć własne, ale za to pieluchy, chusteczki, krem do pupy itp. są szpitalne i własnych nie potrzeba.

Aga, witamy, gratuluję synka. No i zachęcam do udzielania się także u nas, doświadczona mama na pewno rozjaśniła by nam różne sprawy :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #634773 przez misskate
Ja również witam nową Mamusię :)

Dziewczyny, byłam dzisiaj na tej nieszczęsnej glukozie... TRAGEDIA! Miałam 75g. Wcisnęłam do kubeczka pół cytryny, Kiedy piłam, nie było jeszcze tragedii. Pierwsze 20 minut też przesiedziałam bez większych przejść, ale kolejną godzinę tak mnie mdliło, że naprawdę cudem nie zwymiotowałam. Powstrzymywała mnie tylko myśl, że wtedy będę musiała pić to cholerstwo jeszcze raz :dry: Cały czas wychodziłam na zewnątrz, bo było mi słabo, niedobrze, ciemno przed oczami.. i tak w kółko. Poza tym, te dwie godziny strasznie się dłużą. W dodatku, na czczo, a ja ostatnio budzę się już z samego rana, z apetytem na śniadanko. Jednym słowem, dla mnie była to MASAKRA. Mam nadzieję, że zniesiecie to lepiej ode mnie.

Poza tym, wczoraj miałam usg. Moja Kruszynka waży już 835g :lol: wszystko jest w najlepszym porządku, lekarz nie miał zastrzeżeń. Czeka mnie tylko niebawem kolejna morfologia i badanie moczu.

Waga +5,5kg, obwód brzuszka 90cm :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl