BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 3 dni temu #633662 przez Kataleja
a wracajac na sekundke do kocykow -nie kupujcie takiego ( te kocyki sa tylko z gwiazdkami ) Kupilam go i normalnie z niego takie swiecace wloski wychodzily
Ja go kupilam bo byl meeega milutki ,i co mi po tym :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #633664 przez Niesia
Ah zii bo Ty też, zaraz wychodzisz za mąż.. Jak przygotowania?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #633669 przez Kataleja
uciekam chwilowo na rosolek i winogrono :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #633675 przez Maniulka
Agniesia 1604
..mam 31 lat..to juz będzie drugi mój dzidzius jak już wczesniej pisałam, mam juz córke która skończy 8 lat w Wigilie...
za tydzien mam kolejne USG i w koncu poznam płec tego małego rozbójnika ale mam przeczucie że bedzie to chłopiec....termin porodu mam na 29 sierpnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu - 11 lata 3 dni temu #633678 przez ziii
Niesiu przygotowania wkroczyły w fazę ostateczną... Dzisiaj byłam farbować odrost, żeby nie straszyć, jutro odbieram sukienkę no i pozostaje czekać do czwartku, bo wszystko inne już mniej więcej podopinane.

Martwię się trochę obrączkami, bo przez cieplejsze dni puchną mi palce i mam problem założyć swoją... Ups. Najwyżej będziemy ślinić :silly:

aaaa właśnie, czy któraś z was wrzucała może listę rzeczy dla noworodka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu - 11 lata 3 dni temu #633688 przez kaska30
Witaj Maniulka w naszym gronie

Kataleja super ciuszki a jeszcze lepsza cena, ja dobrze pamiętam to ty mieszkasz w Łodzi jak tak to polecam Ci komis Lenka w galerii Widzewskiej ul Wujaka 5
www.komislenka.pl/
maja tam niezniszczone ciuszki i ceny tez są przystępne

a to moje dzisiejsze zakupy w komisie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #633740 przez darkgd
misskate napisał:
No i wczoraj zapisałam się do Szkoły Rodzenia, pierwsze zajęcia 15 maja :laugh: Tylko niestety, prawdopodobnie będę chodziła na nie sama...[/quote]

Nie przejmuj się, ja chodzę sama do szkoły rodzenia i nie jest źle, co prawda pozostale pary są kompletne, ale wiem, że nie jestem samotną matką i biorę to na klatę, jest fajnie.

U mnie dołek minął, remont trwa i jest ok. Ale dziewczyny!!! Jestem oficjalnie absolwentem swojej uczelni!!! jupi!! tak się cieszę, zaliczylam wszytskie egzaminy.. Praca magisterska się pisze jakoś do przodu więc do końca maja się wyrobię!! Nie może byc lepiej:))

No i jak skończymy pokój dziecka/naszą sypialnię remontować to będę mogła ogarnąć organizację życia w domku naszego dziecka..

Ciąża to taki stan, w którym kobieta nawet na bezludnej wyspie nie jest samotna..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #633760 przez wunia1984
witam nowa mamunie! U nas malowanko sie w maju szykuje:) Pozniej ogarnianie ciuszkow i wszystkiego innego sie zacznie. Dziewczyny ciuszki piekne. Zakupy w lumpkach i komisach to dobry pomysl, przeciez kazda z nas ciuszki pierze i prasuje, wiec czemu nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #633803 przez Niesia
Zrobię z końcu zdjęcie, to wrzucę listy, które dała mi położna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #633829 przez klauduska89
No właśnie Niesia, poprosimy o tą listę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #633857 przez Niesia
Dziś już jest szaro, więc fotki nie będą przejrzyste. Obiecuję, że jutro wyślę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #633872 przez patka1603
oj ewelinka nie zazdroszczę problemów, mam nadzieje ze wszystko dobrze się skończy. trzymam kciuki!

witam nową mamusie w naszym grnie

cukiereczku fajne te warsztaty muszę się rozejrzeć czy jest coś podobnego w mojej okolicy

ja planuje jutro się zapisać do szkoły rodzenia mamy wstąpić po drodze jak pojedziemy do gina- znalazłam bezpłatną szkołę, zobaczymy jak z terminami bo chciała bym iść od czerwca ale babeczka coś mówiła ze zależy od tygodnia ciąży- ze jak jest po 21 to musisz zapisywać się w 1 wolnym terminie hmmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #633916 przez misskate
darkgd wiem, że to nic strasznego, ale pewnie będzie mi trochę przykro, kiedy będę widziała inne Mamusie ze swoimi mężami, czy partnerami. Zobaczymy, może nie tylko ja będę w pojedynkę. A może na jakieś zajęcia uda nam się pójść we dwójkę :) ? A właściwie, to we trójkę :laugh: Zobaczymy, póki co, nie przejmuję się. Słyszałam kilka opinii na temat tej szkoły. Ponoć zajęcia prowadzą bardzo fajne położne. A poza tym, to przyszpitalna szkoła, więc przy okazji wszystkich poznam i obejrzę sobie oddział, na którym niebawem się znajdę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #634003 przez olivka
agniesia1604 napisał:

Witajcie w ten cudowny poranek :)

Cudne te pościele ... olivko czy mogłabyś podesłać mi link do sklepu w którym tą pościel upatrzyłaś?

Agniesiu tutaj wstawiam linka na allegro
allegro.pl/listing/listing.php?string=Lo...scope=category-28120

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl