BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 dzień temu #633488 przez katarzynaxxx89
Ewelino To współczuje tych problemów.
A ten kocyk co mi dziś przyszedł to taki z podusią
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #633494 przez klauduska89
ja już po wizycie. Wszystko jest ok, Mocz wyszedł dobrze, krzywa cukrowa też, tylko dalej jest anemia i dostałam jakieś inne żelazo, chyba mocniejsze. W ciągu miesiąca przytyłam 2 kg więc też jest dobrze :) No i mały tak się strasznie kręcił podczas słuchania serduszka że chyba z 5 minut mi go szukały, a ułożył się z 3 cm nad pępkiem. Kolejna wizyta 21 maja. No i kolejna dla mnie dobra wiadomość - nie ma przeciwwskazań co do seksu :laugh: No to będzie się działo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu - 11 lata 1 dzień temu #633500 przez Kataleja
oto 5 moich ulubionych ubranek (zakupionych w odziezy uzywanej - zaplacilam za to az 1,70zl )a od maja zaczne juz latac po sklepach za taka prawdziwa wyprawka :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu - 11 lata 1 dzień temu #633522 przez Kataleja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #633575 przez EwelinaB87
Ja mam zamiar zrobić na szydełku albo na drutach mieciutką narzutkę, przez pierwsze tygodnie będą upały wiec nie ma sensu otulać dziecka nie wiadomo jak ciepłe kocyki, ale też myśle o microfibrze bo jest niesamowicie mięciutka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #633581 przez EwelinaB87
dzisiejsze zamówienie dla Pani A. z Rudy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu - 11 lata 1 dzień temu #633598 przez agniesia1604
Ewelino, jak na siebie spojrzałam to też mam ozejście mięśni prostych brzucha...
po pierwsze przy wstawaniu mam taką wielką górkę < stożek ...>
I patrząc jak się sprawdza też mam dziurę.... miękkko że palce wpadają an głebokość około 4-5 cm

Nie wiem tak by to wyglądało ... mzoe dlatego mam taki wystajacy ten pępek ? ale ja nie mam zadnego krwiaczka:(


Po ciąży trzeba będzie ćwiczyć...

U mnie moze to byc wynik tego że gwałtownie przytyłam po pierwszej ciązy ... której nie donosiłam... w sumie w ciągu roku przytyłam koło 15 kg.... nie wiem , moze to właśnie to ....
Musze obserwować brzuch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #633606 przez agniesia1604
heh ale tanioszka za ciuszki :) szok:P)

Mi teście zabronili kupować w ciucholandach i używanych ciuszków...chyba ze wezmę od znajomych ...
Ech te gadki szmatki...
No nic idę obiad robić ... narazie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #633611 przez kaska30
Cześć dziewczyny

ja podobnie jak ty olivka byłam kilka dni w szpitalu na badaniach i wszystko z malutką jest ok, chodź nie powiem miałam trochę strach bo w dniu jak się położyłam to robili mi usg i Pani dr nie za bardzo podobało się malutkiej serduszko mówię wam jak ja się martwiłam i w następny dzień dwie doktorki robiły usg i też nie pewność ale po południ mała się przekręciła i już mogły wszystko bobrze obejrzeć i jak mi powiedziały ze ok to kamień z serca, wszystkie inne badania też mogą być. Powiem wam że po wizycie z szpitalu człowiek się na patrzył i nasłuchał ale już jestem zdecydowana tam rodzić opieka super i jakie zaangażowanie lekarzy aby coś wyjaśnić do końca. A mojego lekarza nie było tam na oddziele

Fielkowa co do wymiotów to nie lekarze nie wiążą tego z TSH taki mój urok mam nadzieje że tobie ustały

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #633616 przez Maniulka
Witam
jestem w 5mc ciąży...juz nie moge sie doczekać rozwiazania . Jest to co prawda moje drugie dziecko ale cieszę się jak by było pierwsze..:0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #633636 przez agniesia1604
Witaj Maniulka
:)
Napisz coś więcej o sobie i maleństwu
Wstaw suwaczek
Podaj jakie imię wybraliscie dla malucha oraz pochwal się swoim wiekiem :)

Koleżanka Ewelina tworzy tabelkę przyszłych mamusiek sierpniówek ....:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #633647 przez Niesia
Ewelina, :kiss: Trzymaj się. Będzie dobrze.
agniesia, dlaczego nie możesz kupować ubranek w lumpach? Fakt one są prace w jakiś tam środkach ale jak się je dobrze wypierze w domu (przecież nawet nowe trzeba wyprać) będzie ok.Nie musisz mówić teściom, że ubranka są z lumpa, mów, że od znajomych. Jak coś Ci wpadnie w oko, dlaczego masz się ograniczać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #633648 przez Kataleja
Maniulko -witam cieplo

Ewelino -jestem zakochana w Twoich pracach !! :cheer:
a co do kocyka ja po urodzeniu mam kocyk z malpka taki delikatny w sam raz na pore roku (zostal mi po Gabrysi a wciaz jest jak nowy )jestem baaardzo zadowolona z niego-kupilam go podajze w smyku wiec teraz rozgladam sie za takim na jesien :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #633649 przez Niesia
Ah i witam nową mamę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu - 11 lata 1 dzień temu #633659 przez ziii
Cześć Dziewczyny,

Witamy, Maniulko :)
Mam pytanie do bardziej doświadczonych mam - jakie wybrać pieluchy? Jednorazowe? Pampersy?

Ja skorzystałam z promocji w C&A i zakupiłam kilka ciuszków :) Zdjęcie poniżej...

Badania czekają mnie w piątek - glukoza, mocz, morfologia, D-dimery i TSH. I kontrola u endokrynologa na początku maja... A we wtorek kolejna wizyta u ginekologa, więc po dłuuugiej, pond trzytygodniowej przerwie znowu będe mogła zobaczyć maluszka. Już nie mogę się doczekać!

Co do zachcianek, właśnie wchłonęłam całą (sic!) tartę cytrynową. Małą co prawda, o średnicy 15 cm, ale zawsze... Jak ja się w tę kieckę wbiję pojutrze to nie wiem... :blush:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl