BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #635824 przez aga1040
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #635825 przez klauduska89
i jeszcze odnośnie tych ubranek to na metce piszą żeby prać je w 40 stopniach no i teraz nie wiem, bo mówią żeby pierwszy raz ubranka wyprać w wysokich temperaturach, no i boje się żeby nie zniszczyć ich czy coś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #635826 przez wunia1984
agataxii - też po nocy czuję dyskomfort w miejscu położenia kości łonowej, ale trochę ruchu i przechodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #635831 przez agataxii
Ja szłam na całość i ryzykowałam. Prałam w 60, a pieluchy tetrowe 95. No chyba,że był jakiś sweterek czy dresik, to musiałam w 40/30

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #635860 przez agniesia1604
Nom o tym mówiłam:) ...


klauduska89 napisał:

mnie może nie tyle boli kość łonowa co wewnętrzna strona ud i pachwiny, normalnie jak bym ciągle miała zakwasy i chodzę czasami przez to jak mała kaczuszka...



...a lekarz powiedział że teraz to tylko będzie gorzej:)



W HOUSE i CROPP są kupony do pobrania 30% zniżki na ciuchy w sklepie stacjonarnym....

jak cosik poprzez FB można pobrać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #635864 przez agniesia1604
klauduska89 napisał:

i jeszcze odnośnie tych ubranek to na metce piszą żeby prać je w 40 stopniach no i teraz nie wiem, bo mówią żeby pierwszy raz ubranka wyprać w wysokich temperaturach, no i boje się żeby nie zniszczyć ich czy coś...


www.szipszop.pl/jak_dbac_o_ubranka_niemowlece_i_dzieciece.html

Mi się wydaje ze jeśli wypierze się 3 x w 40 stopniach to będzie okey :)

oczywiscie w odpowiednim proszku:)

chociaz nie znam się:P


a tu forum i info jak prać i w czym?
www.zapytajpolozna.pl/27-rozwoj-niemowla...k-dla-niemowlat.html
www.rossnet.pl/Artykul/Jak-prac-ubranka-dzieciece,196621
www.ciazowy.pl/artykul,pranie-i-prasowan...-ubranek,2228,1.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #635875 przez cukierecek27
Niesia napisał:

cukiereczku, jak masz narzutkę w kolorze butów to masz wielkie szczęście!! Moja sukienka ma górę właśnie tego koloru i jest on strasznie problemowy! Nic nie mogę znaleźć, narzutki, butów... ale jakoś połączyłam wszystko w jedną całość.

Nie piszę o innych rzeczach, bo nie mam głowy do tego. Ciągle ślub mi w głowie i już zaczynają się nerwy i stresy a co za tym idzie - kłótnie o organizację. :/

Obiecałam fotki list... zaraz dodam.


MAM BUTYYYYYYYYYYYY :lol: :lol: :lol: :lol:

Niesiu ja z sukienka kupiłam o takie coś : taka ala kurteczka to zarzuce na droge :) jest na 3/4

jeszcze kwiatki i cos na szyje ....

Klauduska super te ciuszki musze zajrzec na te stronke... chociaz szwagierki kazaly mi sie wstrzymać narazie juz z zakupami hihi
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #635879 przez EwelinaB87
Najczęściej jasne ubranka noworodków nie wymagają przed praniem specjalnego sortowania. Co innego z odzieżą niemowląt i dzieci, które z przyjemnością ubieramy w różnokolorowe ubranka. Jeśli zależy nam na tym, by były one nie tylko czyste, ale i nie straciły kolorów, warto je przed praniem sortować. Pamiętaj również, że białe ubrania możemy prać w wyższych temperaturach – 60C a nawet 90C. Kolorowe ubranka zwykle pierze się w niższych temperaturach - nawet już w 30C.
Wynika z tego ze nalezy stosować się do opisów z metek i nie przejmowac, pewnie to 90stopni zostalo nam z czasow gdzie ubranka byly glownie jasne biale blade.
a i pralki mamy lepsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #635894 przez cukierecek27
Musze poczytac co oznacza moj program w pralce baby care bodajze sie nazywa heheh bedzie w koncu pora na wykorzystanie go ;)


a to niedzielne nowosci :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #635910 przez olivka
Hej mamusie :) rozpisałyście się, że ho ho ale spoko już nadrobiłam :) Trochę zaniedbuję forum ale tylko dlatego, że muszę więcej leżeć, chodzę na spacerki ale nie za długo.
Czy Wam też już jest ciężko?? Jak dłużej pochodzę to trochę ciągnie mnie brzuch, też tak macie?? No i cholernie bolą mnie plecy jak leżę :P i tak źle i tak nie dobrze. Współczuję osobom otyłym, jak one muszą się męczyć cały czas.
Dzisiaj na obiadek brokułki z bułeczką tartą :) Na deser pieczywko ryżowe z nutellą - mój ostatni przysmak :P no i jabłuszko pieczone mniaaam, bo surowego nie mogę, żołądek mnie boli po surowych jabłkach, a nigdy tak nie miałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #635915 przez wunia1984
Cukiereczku kurtka idealnie komponuje się z bucikami:)
No i różowiutko u Ciebie, cukiereczkowo:)
Dzisiaj szef kuchni poleca Calzone:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #635916 przez olivka
A tak w ogóle to mam przez ostatnie 2 dni jakieś dziwne myśli, że sobie nie poradzimy z utrzymaniem dziecka, że urodzę za wcześnie, że coś ze zdrówkiem Jasia będzie nie tak.... to jest okropne, już mi się chyba to siedzenie w domu na głowę rzuca...
na dodatek wkur.. mnie ZUS, bo sobie rozłożył mój zasiłek na dwie raty i na dodatek się spóźniają z wypłatą.... jestem tak wściekał że.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #635917 przez asiulek_dolls
cukierecek no buty idealne do tej kurteczki :) no i najważniejsze że później wykorzystasz ten zestaw na codzień, nawet do jeansów i białego T-shirta będę fajnie wyglądać :)
aaa no i ciuszki śliczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #635922 przez olivka
cukierecek27 napisał:

Musze poczytac co oznacza moj program w pralce baby care bodajze sie nazywa heheh bedzie w koncu pora na wykorzystanie go ;)


a to niedzielne nowosci :)


jakie słodziachne ubranka :ohmy: :ohmy: :ohmy: :woohoo:
A sukieneczka i kurteczka i butki są cud - miód :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #635923 przez wunia1984
Olivka mi też jest coraz ciężej... A czarne myśli w ciąży to naturalne, pozbywaj się ich szybko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl