BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #659754 przez patka1603
olivka mam dokładnie tak samo z mleczkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659757 przez wunia1984
Kasiu u mnie w zaleznosci od ochotki. Uwielbiam twarozek ze smietaną i szczypiorem, zolty ser w zapiekankach, tostach i kanapeczkach. Chec na jogurty jakos mi odeszla. Mleczko w kawce i dodatkowo szklanka dziennie :) no i koktajle owocowe ostatnio czesto mniami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659868 przez ziii
Ja też obowiązkowo w kawie rano (raczej jest to mleko o smaku kawy niż odwrotnie ;) ) - do tego staram się jeść kanapki z żółtym serem i twarożek z miodem (ostatno byl prawie codziennie). Staram się dość dużo nabiału jeść, bo zapotrzebowanie w ciąży to aż 1600 mg dziennie :ohmy:

Tu artykuł: parenting.pl/portal/wapn-w-ciazy

A, co ważne - ostatnio się dowiedziałam, żeby rozdzielać produkty nabiałowe od szynek i wedlin sklepowych (zawieraja fosforany, które całkowicie blokują wchłanianie wapnia z pożywienia... :( )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659888 przez agniesia1604
ja kupuje szynkę/schabik bez konserwantów...mam już sprawdzonego sprzedawcę wędlin ...

ALe ostatnio mi sie jeść nie chce... i trochę się zmuszam ...
i w sumie zjadam teraz kanapeczki z dżemem :( bo nic innego mi nie podchodzi ...

Dziś były kanapeczki z serem i pomidorkiem ...ale to rzadkość...

Dziś się fatalnie czuję...
nie dosć ze byłam dziś jakaś taka osłabiona, potem jak zjadłam to niby lepiej ale zaczął mnie kręgosłup boleć .... ale na zmianę pogody niestety...
więc zdycham z bólu .... na takie bóle to ja brałam ketanol 100 i troszkę tylko mi przechodziło....
Więc krótko mówiac zdycham (do tego zaczyna mnie już boleć głowa z tego bólu kręgosłupa - zmęczenie bólem)...maz masował ale to tylko w trakcie masażu mniej bolało


O 18 dostałam tak silnego kopniaka że podskoczyłam i mnie to dość silnie zabolało ... byłam oburzona co to się stało ...o mało co herbatę bym na siebie wylała ...


Ide się legnąć do wyrka bo ból w odcinku piersiowym to normalnie katorga ... praktycznie ręka odmawia mi posłuszeństwa ...:(

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660167 przez agniesia1604
o widzę ze również byłyście zmęczone:)

Dziś już lepiej się czuję - jednakże całą noc tliła mnie głowa i obudziłam się z wczorajszym bólem głowy.

Kręgosłup się już przyzwyczaił do pogody więc praktycznie jest okey.

Stasiu sobie puka od samego rana co kilkanaście minut... :)



Miłego dzionka...
Mam nadzieje że słoneczko nam dzisiaj wyjdzie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660240 przez olivka
Hej brzuszki :)
Mam pytanie czy któraś z Was już wie, że będzie miała cc?? Albo już kiedyś miała cc przy pierwszym dzidziusiu?? Chodzi o to, czy przy cc robi się lewatywę? A w ogóle to któraś to będzie stosować przed porodem?? Ja chyba zrobię sobie w domu przed o ile będzie można :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660243 przez klauduska89
Agniesia cieszę się że z Twoim kręgosłupem już dziś trochę lepiej, nie zazdroszczę tego bólu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660246 przez olivka
znalazłam ciekawą stronkę :)
dlanoworodka.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660247 przez agniesia1604
Minęło 207 z 280 pełnych dni (74%).
Jesteś w 30 tygodniu ciąży.
Masz za sobą 29 pełnych tygodni i 4 pełne dni (29+4).
Jesteś w 7 (kalendarzowym) miesiącu ciąży.
Jesteś w 8 (księżycowym) miesiącu ciąży.
Jesteś w trzecim trymestrze.
Przewidywana data porodu: pt., 2 sierpnia 2013
Zostało Ci 73 dni do porodu.


:)))))

jeszcze tylko 10 tygodni:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660252 przez wunia1984
Hej maminki! Olivka ja na pewno zrobie, nie chce dodatkowych niespodzianek. Agniesia gdzie to wyszperalas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660253 przez olivka
no właśnie Agunia, gdzie?? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660255 przez Kataleja
Hej dziewczeta :kiss: Czuje sie masakrycznie,od tygodnia pluje ,smarkam zielonym :dry: do tego ciagle te ... skurcze ,trudnosci w oodychaniu ,ciagniecia do dolu i bol krzyza,doslownie nie wiem juz co mam kur..z soba zrobic :X
Patka gratulacje zakupu wanienki :blink:
Mialam taka z termometrem (nie wiem czy ta ma)i doslownie kapiel kojarzyla mi sie z meczarnia ,tak jak szybko zakupilismy w MAMA I JA (droga bo wtedy jakies 100 cos zl moj dal a g... warta :angry: )tak jeszcze szybciej ja wydalam za darmo nowa bo serca nie mialam by brac od kogos za to pieniadze .
Ale kochana za 9zl to nie pieniadz :blink:

A jak Wasze samopoczucie kochane ? Macie moze jakis sposob na ktores z moich dolegliwosci ,zamiast przechodzic to sie nasila z kazdym dniem :dry: Przyznam sie ,ze wczoraj az plakalam na plecy a moj chcac by mi ulzylo juz sama nie wiem czy pogarszal czy pomagal masowaniem :unsure:
Kto teraz sie wybiera na pdglad maluszka ? :cheer:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660259 przez agniesia1604

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660262 przez mami_nka
Witam kochane :)

Ja dzis jade o 18.30 na podglądanie golaska zobaczymy co u niej słychać ale narazie jedziemy do Tarnowskich Gór do Mama i ja ogladac wozki itp :) musze jakas kase wypłacić bo pewnie z pustymi rękami nie wyjdę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660266 przez agniesia1604
Kataleja napisał:

Hej dziewczeta :kiss: Czuje sie masakrycznie,od tygodnia pluje ,smarkam zielonym :dry: do tego ciagle te ... skurcze ,trudnosci w oodychaniu ,ciagniecia do dolu i bol krzyza,doslownie nie wiem juz co mam kur..z soba zrobic :X
Patka gratulacje zakupu wanienki :blink:
Mialam taka z termometrem (nie wiem czy ta ma)i doslownie kapiel kojarzyla mi sie z meczarnia ,tak jak szybko zakupilismy w MAMA I JA (droga bo wtedy jakies 100 cos zl moj dal a g... warta :angry: )tak jeszcze szybciej ja wydalam za darmo nowa bo serca nie mialam by brac od kogos za to pieniadze .
Ale kochana za 9zl to nie pieniadz :blink:

A jak Wasze samopoczucie kochane ? Macie moze jakis sposob na ktores z moich dolegliwosci ,zamiast przechodzic to sie nasila z kazdym dniem :dry: Przyznam sie ,ze wczoraj az plakalam na plecy a moj chcac by mi ulzylo juz sama nie wiem czy pogarszal czy pomagal masowaniem :unsure:
Kto teraz sie wybiera na pdglad maluszka ? :cheer:



Proponuję iść do lekarza z tym "zielonym" ...i trudności z oddychaniem ... hmmm Kochana żebyś Ty oskrzeli chorych nie miała albo cuś innego...
Idź do lekarza niech Cię przesłucha ...:) To tylko dla Waszego dobra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl