BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #660744 przez Gro-szek
Mojak koleżanka dziś właśnie się rozpakowała :) Mała zdrowa, ma 51 cm i 3200g.
Strasznie się cieszę i zazdroszczę że ma ją już przy sobie :) i może się nią już cieszyć... też bym tak chciała :)

Patka ładnie Ci z brzuszkiem a i ciuszki też śliczne :)

Zii ja mam tak często, czasem potrafię niezłą drużkę do kibelka wydeptać...

MamoBąbelka.. zdjęcie jest śliczne... jak dobrze sięgam pamięcią to kiedyć chyba Patka wklajała kilnka to tego jak łatwo zrobić piękną sukieneczkę tiulową - coś na zasadzie przyczepiania kawałków tiulu w formie pętelki na jakąś gumkę. Jeśli masz kawałek tiulu to nie będzie to nic trudnego :)
Jak tylko się na to zdecydujesz pokażesz nam swoje dzieło? :)

Aga i Patka czekamy na wieści od lekarza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660747 przez Niesia
hejka.

na wstępie życzę Ci katleja dużo dużo zdrowia i obyś donosiła małą jak najdłużej.

ewelina, bardzo ładne balerinki dla agataxii. :)

patka śliczny, okrąglutki brzusio :)


co do lewatywy, można ją kupić w aptece. nazywa się Enema. ale nie jest taka dobra jak ciepła woda z cytryną. od gimnazjum mam problemy z zaparciami. sama zmiana diety mi dużo nie daje. zrobienie lewatywy z 3 dni pod rząd gdy jelita się rozleniwiały pozwalały przywrócić mi regularność wypróżnień czasem nawet przez miesiąc. teraz zdarzyło mi się robić wlewki ale tylko raz, pojedynczą gdy na prawdę już było źle. Teraz w ciąży dieta daje radę :P

długi weekend czas zacząć, czyli JUWENALIA!!! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660752 przez mami_nka
No my właśnie wyszłyśmy z wanny tez umęczyłam się na czuja :D ja mam jeszcze tak ze jak siedze to robi sie jakby sadło i co nieco widze ale uciskam małą i dochodzi do dyskomfortu... tak na siłe to bym jeszcze sie fajnie ogoliła bezproblemowo ale nie chce jej uciskać... a wy tez tak macie czy brzucio juz sztywna kuleczka ni nic nie widać tam niżej??

Wybraliśmy wózek :)

allegro.pl/tako-laret-imitacja-lnu-2-w-1-i3249135621.html

3,4, lub 7 :) Najbardziej ten siwy albo siwo czerwony :) dotykałam oglądałam jak dla mnie idealny :) same plusiki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660760 przez klauduska89
ja to podczas golenia nic nie widzę, brzuszek mi całą małą przysłania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660761 przez Gro-szek
JA też nic już tam nie widzę.. nie chce MAłej uciskać.. ja narazie używam depilatora, z końcówką strzyżenia a potem kończę na czuja maszynką. Sposób jak na razie się sprawdza :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660771 przez Niesia
Ja pół na pół czujka + lusterko. Ale jak mam czas to bawię się w krem do depilacji, smaruję 5-10 min i ściągam włosie bez problemu. Tylko z tym kremem to dużo zabawy i nie zawsze mi się chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660779 przez agniesia1604
olivka napisał:

Agniesia a jak Twoja hemoglobina?? Może żelaza Ci brakuje?? Ja mam lekką anemię, dwa razy mało już nie fiknęłam w kościele i w domu, ale odkąd biorę żelazo to mi lepiej :) Może i Tobie żelaza brakuje.

Patka śliczne ubranka, a sweterek namoczyłabym w Vanishu, a później uprałabym ręcznie w balsamie do prania dla niemowląt...


Badania robiłam 30 kwietnia i w sumie norma do 12 a ja mam 11,3

Ostatnio 11,6 miałam i nic nie mówił ...:)

Ale dosłownie odpływam ...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660783 przez agniesia1604
mami_nka napisał:

No my właśnie wyszłyśmy z wanny tez umęczyłam się na czuja :D ja mam jeszcze tak ze jak siedze to robi sie jakby sadło i co nieco widze ale uciskam małą i dochodzi do dyskomfortu... tak na siłe to bym jeszcze sie fajnie ogoliła bezproblemowo ale nie chce jej uciskać... a wy tez tak macie czy brzucio juz sztywna kuleczka ni nic nie widać tam niżej??

Wybraliśmy wózek :)

allegro.pl/tako-laret-imitacja-lnu-2-w-1-i3249135621.html

3,4, lub 7 :) Najbardziej ten siwy albo siwo czerwony :) dotykałam oglądałam jak dla mnie idealny :) same plusiki :)


Te LARET są takie malutkie gondole...myśmy z nich zrezygnowali ze względu na to że jesienią albo zimą... jeszcze włożyć tam spiworek to już lekki dyskomfort...
Maminko widziałas wózeczek z bliska?
Proponuję TAKO CAPTIVĘ - jest znacznie tańsza ... i większa gondola... ale to Wasz wybór:))))
Jak ktoś chce mały zgrabniutki to Laret:) ...:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660792 przez olivka
Agniesia ja mam 11,1 i moja ginka mówi, że to za niski poziom, przepisała Tardyferon i kazała jeść produkty bogate w żelazo, Ty też masz za niski poziom hemoglobiny powinna Ci przepisać żelazo... Chodzisz prywatnie czy państwowo??
parenting.pl/portal/hemoglobina-w-ciazy#
Poczytaj sobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660802 przez klauduska89
żelazo masz troszkę poniżej normy, a teraz w III trymestrze nasze maluszki wszystko z nas wyciągają więc może teraz masz jeszcze niższy poziom żelaza co by wytłumaczyło to że jest Ci taks słabo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660805 przez Joanna89
Dzień doberek :)
My po wizycie, malutka rośnie sobie zdrowo i jest w ułożeniu główką w dół , dlatego odczuwam takie kopaniaczki w okolicy żeber :) Waży 1620 gram :)Wymaz z pochwy mam dobre, krew , mocz i inne badanie także w porządku. Następna wizyta za 3 tygodnie:)No i jestem zadowolona bo od ostatniej wizyty przybyło mi tylko kilo:)

Idziemy własnie na spacerek z pieskiem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660806 przez Gro-szek
mami_nka napisał:

Wybraliśmy wózek :)

allegro.pl/tako-laret-imitacja-lnu-2-w-1-i3249135621.html

3,4, lub 7 :) Najbardziej ten siwy albo siwo czerwony :) dotykałam oglądałam jak dla mnie idealny :) same plusiki :)


Maminko bardzo fany wózek... jak byłam na targach Mother & Baby bardzo zachwalali wózki Tako :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660812 przez Gro-szek
Olivka ja też mam taką hemoglobinę i lekarz przepisał mi żelazo, cześniej zażywałam Hemofer a teraz przepisała mi inne...

Asiu Ala rośnie jak na drożdzach :) Super że wszytsko ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660814 przez wunia1984
Dziewuszki ja też golę się na czuja :) Później mężulka zatrudnię :)
Patka brzusio cud - miód :)
Joasiu cieszę się, że Alicja zdrowiutka i z Tobą wszystko ok:)
Maminka wózeczek zgrabniutki, ale kolorki takie sobie :P
Ja żelazo mam na poziomie 11,3 i moja "amerykańska" doktorka twierdzi, że ok. Nie czuję się osłabiona ani nic więc chyba jest ok.
U fryzjera siedziałam 3 godzinki, ale efekt jest dobry i samopoczucie lepsze :) Polecam!!!
Kurka żebra po prawej stronie dają mi w kość :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660816 przez klauduska89
Joanna89 napisał:

Dzień doberek :)
My po wizycie, malutka rośnie sobie zdrowo i jest w ułożeniu główką w dół , dlatego odczuwam takie kopaniaczki w okolicy żeber :) Waży 1620 gram :)Wymaz z pochwy mam dobre, krew , mocz i inne badanie także w porządku. Następna wizyta za 3 tygodnie:)No i jestem zadowolona bo od ostatniej wizyty przybyło mi tylko kilo:)

Idziemy własnie na spacerek z pieskiem:)


Fajnie że wszystkie wyniki wyszły dobrze, no a córeczka już nie taka malutka :) Jaka ja jestem ciekawa ile waży nasz brzdąc, a usg dopiero 6 czerwca...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl