BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #660271 przez agniesia1604
Ja wiem ze dziś mam wizytę u lekarza - ale musze w ogóle znaleźć info na którą godzinę idziemy ...:P heheheh ale podejrzewam że tak 18-18:30:))) hehehehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660278 przez klauduska89
jak smarki zielone to już do lekarza...A czemu masz te skurcze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660287 przez Kataleja
Agniesia - trzymam kciukasy za pomyslna wizyte ;)
Klauduska- ja mam ciaze zagrozona,moja macica wypycha plod na zewnatrz juz od 16 tygodnia ciazy ,lekarze stwierdzili ,ze poprostu odechcialo jej trzeciej ciazy i juz . Mam nie dzwigac nic,nie chodzic prawie wcale,zero schodow,zero sexu .Kazali mi byc naszykowana na porod od lipca bo ze jak drugie urodzilam miesiac wczesniej to Pole moge jeszcze wczesniej bo za szybko sie wypychanie zaczelo .
milego dzionka kobitki :kiss: sprobuje sie przespac troszeczke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660293 przez klauduska89
o kurczę...no to nie ciekawie. Uważaj bardzo na siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660297 przez Kataleja
czuje sie jak jajko ,martwie sie troszke bo ona 868gram wazy wiec gdzie teraz na swiat ,conajmniej musi poltora miesiaca posiedziec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660302 przez wunia1984
Katalejko do lekarza idź, niech sprawdzi co sie tam dzieje no i staraj się leżakować jak najwięcej żeby nie dawać macicy powodów do "akcji" . Wierzę, że będzie ok Kochana.
Agniesia dobra jesteś :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660311 przez olivka
Kataleja kruszynko uważaj na siebie, odpoczywaj więcej (wiem, że przy 2 dzieci to jest trudne), idź do lekarza niech Ci coś poradzi na te zielone... Trzymamy kciuki, żeby Pola te 1,5 miesiąca jeszcze w brzuszku bezpiecznie posiedziała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660315 przez agniesia1604
Kataleja napisał:

Agniesia - trzymam kciukasy za pomyslna wizyte ;)
Klauduska- ja mam ciaze zagrozona,moja macica wypycha plod na zewnatrz juz od 16 tygodnia ciazy ,lekarze stwierdzili ,ze poprostu odechcialo jej trzeciej ciazy i juz . Mam nie dzwigac nic,nie chodzic prawie wcale,zero schodow,zero sexu .Kazali mi byc naszykowana na porod od lipca bo ze jak drugie urodzilam miesiac wczesniej to Pole moge jeszcze wczesniej bo za szybko sie wypychanie zaczelo .
milego dzionka kobitki :kiss: sprobuje sie przespac troszeczke


Choroba, przeziębienie może przyśpieszyć poród ... ja bym tego nie bagatelizowała... jeśli nie możesz iść do lekarza ...to zamów wizytę do domu ze względu na niemożność chodzenia (zagrożona ciąża) ... lekarz ma obowiązek przyjść do wzywającej pomocy kobiety.

Zadzwoń do przychodni czy jest taka możliwość aby lekarz do Ciebie przyszedł - nie powinni Ci odmówić, oczywiście zwróć uwagę na fakt że nie mozesz chodzić.

Każda infekcja moze skończyć się przedwczesnym porodem ... kichanie, kasłanie, smarkanie ... przy Twoich dolegliwościach ( skurcze i t d ) ... to taki inicjator ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660328 przez ziii
Olivka popytałam koleżanek po CC i okazuje się, że zalecana jest lewatywa. Jedna z nich pisze: no pewnie ze tak, ja sobie robilam sama rano w domu; lekarka mi kazała sobie zrobic, i sie wydepilowac. co prawda wysilku nie ma ale to przez 3 dni malo co jesz same suchary i musisz byc dobrze oprozniona bo majac rozciety brzuch nie wstaniesz sie wypróżnić jakby ci sie czasem zachcialo. w 3 dobie sciagneli mi cewnik dopieroalbo pod koniec drugiej jakos tak i dopiero w 4 dobie w dniu kiedy wychodzilam do domu sie oproznilam tak sama...

A tak w ogóle to dzień dobry w ten piękny słoneczny poranek :lol: Ma co prawda padać od 15, ale póki co - ja tam się cieszę, że jest słonko.

Wczorajszy kalafior nic a nic mi nie zaszkodził (sama się zdziwiłam, że zero problemów gastrycznych) :ohmy:

Aaaa i pochwalę się najnowszymi zdobyczami - używki wylicytowane na allegro.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660334 przez klauduska89
gratuluję wylicytowania pięknych ubranek :)
Wybieracie się do biedronki na zakupy? nowa gazetka z rzeczami dla maluszka rusza od jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660335 przez agniesia1604
już wiem ze mam na 18 wizytę :)


Co do lewatywy - tak lepiej sobie zrobić w domu...

Moja kuzynka w piatek o 23 rodziła przez cesarskie cięcie ...po 12 godzinach była pionowana (mogła wstać z łóżka..) a już na 3 dobę czyli w poniedziałek rano została wypuszczona do domu ... Ale nie pytałam się jej o wypróżnienie po cesarce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660340 przez agniesia1604
ja się jeszcze zastanowię ... musze sprawdzić jakie ceny są patyczków i płatków kosmetycznych w aptece w której ostatnio się zaopatrywałam:)... reszta mnie nie interesuje w sumie:)
Ja 26 maja chcę się udać do rossmanna ... bedą tam chusteczki nawilżające HUGGIES 3 paczki za 13 zł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660380 przez wunia1984
Klauduśka ja już prosiłam siostrę żeby kupiła mi podłkłady do przewijania i wkłądki laktacyjne :)
Zii śliczne ciuszki i w dobrym stanie :)
Kurka leje jak z cebra :(
Plus dzisiejszego dejka wizyta u fryzjera :) Poprawię sobie humor :laugh:
Dzisiejsza nocka dla mnie to koszmar, ciągłe przebudzenia, kręcenie się z boku na bok, no i mała też sobie miejscuszka znaleźć nie mogła :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660395 przez klauduska89
robotnicy na górze dach zbijają, ja pranie robię, a tu na deszcz się zbiera...co za zmienna pogoda...:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660399 przez olivka
Dziękuję Wam za odpowiedź :) co prawda ja operację w okolicach brzucha miałam i kazali zrobić lewatywę i wstawałam już na drugą dobę ale cc to trochę inna sprawa i nie wiedziałam czy po takim zabiegu jest podobnie z tym wypróżnianiem :P ale teraz już mam jasną sytuację :D Czyli do mojej listy zakupów trzeba dopisać zestaw do lewatywy :D

Zii świetne ubranka i w ogóle nie widać, że to używki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl